Jump to content
Dogomania

MA DOM . Teraz jestem Waldek i mam swój dom :) DEVON w hoteliku u Dexterki -Devon z Radys - już w DT czeka na swojego człowieka


mdk8

Recommended Posts

6 minut temu, Sara2011 napisał:

Iza, Devonek jest wykastrowany ?

Tak jest wykastrowany

Wlasnie wrocil od weta ktory potwierdzil ze ma ok 5-6 lat, wazy 29 kg, ogolnie ok ale uszy niestety do poprawy leczenia

Ma nowe krople plus trzeba czyscic- to powazny stan zapalny :(

Dexterka napisala ze wet czyscil mu te uszy i bylo widac ze go boli ale byl bardzo dzielny i grzeczniutki- nawet nie pisna

Kochana psina!

Wueczorem nowe zdjecia no i rachunek za weta ;) aha- szvzepienie za 2 tygodnie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, bela51 napisał:

Skarpeta Owczarkowa przyznała wsparcie dla Devona. Zadecydujecie na co jest potrzebne najbardziej, Moze to byc leczenie, karma lub hotel. W kazdym przypadku jest potrzebna faktura.

bardzo, bardzo DZIEKUJE! Dexterka mówiła mi, że rachunek za weta jest na koniec miesiąca, za wszystkie zabiegi jakie były w danym miesiącu.

A mogę spytać jaka to jest kwota? i jakie wtedy dane na fakturze? hoteliku i moje? czy skarpety? 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bela51 napisał:

Skarpeta Owczarkowa przyznała wsparcie dla Devona. Zadecydujecie na co jest potrzebne najbardziej, Moze to byc leczenie, karma lub hotel. W kazdym przypadku jest potrzebna faktura.

 

41 minut temu, kiyoshi napisał:

bardzo, bardzo DZIEKUJE! Dexterka mówiła mi, że rachunek za weta jest na koniec miesiąca, za wszystkie zabiegi jakie były w danym miesiącu.

A mogę spytać jaka to jest kwota? i jakie wtedy dane na fakturze? hoteliku i moje? czy skarpety? 

 

Najlepiej na leczenie. Napiszę na wątku skarpety . Dzięki bela za zgłoszenie Devonka. 

bela a  tak na przyszłość mam pytanie czy  jako deklarowicz skarpety mogę  zgłaszać  swoje psy ?

Link to comment
Share on other sites

Tak, mozesz zgłaszac, ale musza byc ONkowate :)

Napiszcie do DONnki, ktora jest ksiągową Skarpety i udzieli wszystkich informacji. Faktura musi byc na SMON ( Stowarzyszenie Miłosników Owczarka Niemieckiego). DONnka poda tez regulaminową kwotę na jaką moze opiewac faktura.

Link to comment
Share on other sites

Pisałam dziś z Dexterką. Faktura za weta będzie na Sakrpete i pójdzie bezpośrednio do DONki

A u Devonka coraz lepiej:) Bardzo się cieszy na kontakt z człowiekiem, z uszami jest coraz lepiej, wygląda jakby ból ustępował.

Poprosiłam o sesje zdjęciową do ogłoszeń i ruszamy pełną parą :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, bela51 napisał:

Ogladam zdjęcia Devonka i jestem zachwycona. Moze zalozyłby mu ktos wydarzenie na fb? Ja jestem niegramotna w tym temacie, ale moge udostepniac. Poza tym jest szansa, ze ktos z fb tez wplaci jakis grosz.

Beluś ja też uważam, że wydarzenie na fb mogłoby bardzo pomóc...przede wszystkim w zbiórce pieniązków, ale ja niestety, z zasady, nie zakładam wydarzeń na fb:(

Gdy szukam domu dla psa przez fb, to robie mu post na swoim profilu i wtedy można udostępniać w nieskończoność:) tak tez zrobie z Devonkiem, ale jeszcze czekam na trochę lepsze zdjęcia. Mam nadzieje, że dostaniemy je w tym tygodniu, bo pogoda jest piękna:)

3 godziny temu, teresaa118 napisał:

puscilam go na swojej stronie, tyle to jeszcze umiem,moze ktos udostepni z mojej strony na swoja?

http://www.dogomania.com/…/337737-devon-w-hoteliku-u-dext…/… taki pieknis szuka nowy dom albo chociaz pare groszy na puszeczki i "przeglad techniczny", moze Ty?

Bardzo dziękuje Tereso:) zaraz udostępnie od Ciebie.

 

edit: nie udostępnie bo nie widze:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Beluś ja też uważam, że wydarzenie na fb mogłoby bardzo pomóc...przede wszystkim w zbiórce pieniązków, ale ja niestety, z zasady, nie zakładam wydarzeń na fb:(

Zgadzam się z Izą . Devonek nie będzie miał wydarzenia na fb . 

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, uxmal napisał:

@Kiyoshi -dlaczego nie zakłada się wydarzeń?

Jam nie fajsbukowa- z zasady, więc jakby poza Światem  :). Nie znam się na fejsbuku :)

witaj u Devonka:)

Nie mówię że się nie zakłada, tylko, że ja nie zakładam...z powodów moich prywatnych :0 głownie związanych z pracą...

Wiem jednak, że osoby które zakładają korzystają bardzo, bo deklaracje można zebrac praktycznie od razu...i szybko pomóc psiakom w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kiyoshi napisał:

witaj u Devonka:)

Nie mówię że się nie zakłada, tylko, że ja nie zakładam...z powodów moich prywatnych :0 głownie związanych z pracą...

Wiem jednak, że osoby które zakładają korzystają bardzo, bo deklaracje można zebrac praktycznie od razu...i szybko pomóc psiakom w potrzebie.

:) oki:) Dziękuje. Trzymam kciuki za Devonka.  To zdjęcie jest bardzo ładne :) Tzn on.

devon.jpg.dec9c2ea9a68b640071c95b2eea61454.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...