Jump to content
Dogomania

stres po zakupie szczeniaków boksera


zofita

Recommended Posts

Zarka...gwarantuję Ci,że autorka nie jest trollem.Niestety.

Natomiast - wydaje mi się,że posty sa autorstwa dwóch osób,ale to doprawdy szczegół.

Dobra...nie dywagujmy,trzymajmy kciuki za slicznego (skądinąd) szczeniaka z piękną mordeczką...Oby zyskał sobie przychylność pańciostwa,

oby nie zaznał bezdomności I zimnej podłogi w schronie,oby wylegiwał się na kanapie I grzał nogi panci.

W końcu to tutaj jest chyba najważniejsze....

I jeszcze jedno - nie znam się na rasach I szczegółach w wyglądzie psów,ale patrząc na fotki pomyslałam "ale słodki boksio"...Nie bezpodstawnie,

bo tatuś przekazał mu jednak swoje geny,prawda??

Link to comment
Share on other sites

Co do szczeniat nawet tych po championach to nigdy nie wiadomo czy w miocie urodzi sie kolejny champion ,a może szczenię o cechach wykluczajacych z dalszej hodowli.Niestety to loteria genetyczna ,a z przecietnego szczeniaka może wyrosnąc przepiekny pies i odwrotnie .Myśle ,że za szybko zakupiła szczeniaka i tez nie wina tego sprzedającego ,że sprzedał co miał (pewno nawet nie kojarzył komu poprzednio i jakiego szczeniaka sprzedał ) ,a psa powinno się zawsze brać tylko z pełnym przekonaniem ,że naprawdę sie go chce na dobre i złe .

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, wronka napisał:

Czytam, czytam i zaczynam odnosić wrażenie, że główne miejsce na podium w kategorii "drama queen", do tej pory pewnie obsadzone przez Panią Eden, jest poważnie zagrożone. 

Zainspirowałaś mnie wronko i poszukałam sobie postów pani Eden:)

Śmiech przez łzy-gdyby nie internet człowiek by nie wiedział,że wokół tylu idiotów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...