Jump to content
Dogomania

Szukamy pilnie domu dla wyjątkowego psiaka Szoszonka


mgmagda

Recommended Posts

Szukamy domu dla wyjątkowego psiaka, jakim jest Szoszon.
Szoszon to prześliczny psiak, który niestety trafił do schroniska. Ma ok 6 lat, wielkość do pół łydki, dogaduje się z innymi zwierzętami. Piesek wcześniej był psiakiem domowym. Niestety poprzedni właściciele porzucili go, skazując go na cierpienie i samotność w schronisku . Jest psiakiem, który w schronisku sobie nie poradzi, boi się być sam, szuka ludzkiego ciepła. Za ciepły kącik odda swoje wierne psie serce. Jest przeuroczym, przytulaśnym psiakiem. Szoszonek ma trudniej niż inne psy znaleźć nowy dom, ponieważ choruje na padaczkę. Obecnie jest na lekach i już nie ma ataków. Szukamy dla niego odpowiedzialnego opiekuna, który przygarnie go do siebie, da mu szansę na życie (w schronisku nie ma szans przeżyć długo, jest to mały, drobny psiak, zawsze trzymany w domu, a poza tym władze schroniska powiedziały nam, że pies zostanie uśpiony jeżeli szybko noie znajdzie domu!!!!). Szukamy osoby, która się nim zaopiekuje , dla której jego choroba nie będzie dużym problemem (potrzeba podawać przynajmniej przez jakiś czas leki, więc musi byc pod opieką weterynaryjną). Szoszon jest w domu tymczasowym ale niestety już w nadchodzącym tygodniu będzie musiał wrócić do schronu:(
Wierne i smutne oczy Szoszona łąmią nasze serca i pragniemy z całych sił mu pomóc, znaleźć mu dom, Wierzymy że gdzieś jest ktoś kto będzie chciał go uratować, zaopiekować się nim. Szoszon będzie najwierniejszym przyjacielem.

Błagamy o ratunek dla tego wyjątkowego, kochanego psiaka!!!

Kontakt: Monika  795941755

SZOSZON.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witaj, do jutra jest w domu tymczasowym, ale niestety wolontariuszka musi oddać go do schronu Będzie miał pojedynczy boks, ale on nie radzi sobie w schronisku, to dla niego mega nieprzyjazne miejsce To zbyt delikatny pies Cały czas szuka kontaktu z człowiekiem... Poza tym czas ucieka Jak pisałam władze schronu chca go uspać jeżeli szybko nie znajdzie domu Nie rozumiem tego, bo nie wiem jakim prawem mogą to zrobic

 

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, Szoszon wczoraj czmychnął wolontariuszce przez otwartą furtkę. Ona ma kilka innych swoich psów. Wszystke razem się bawiły, a jak się zorientowała, to Szoszona już nie było... U wolontariuszki był już jakiś czas i często puszczany na ogrodzie, nigdy nie uciekał. Mam nadz że wróci... I tak oczywiście jest szukany 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, mgmagda napisał:

Do mojej koleżanki, która opiekuje się Szoszonem, zadzwoniła Pani, która chce go wziąć pod stałą opiekę od połowy stycznia. Ale ja nie wiem na ile te ustalenia są pewne... A dom tak naprawdę to psiak potrzebuje od zaraz...

To może zapytaj. Czy jest sens go ogłaszać, na przykład, skoro ma już pewny dom. Żeby porobić jakiekolwiek ogłoszenia potrzeba więcej zdjęć i jakiś nr do kontaktu. No i parę słów. Tu domu nie znajdziesz. Możemy jakoś pomóc, ale potrzebne informacje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...