Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Dnia 23.04.2017 o 14:12, Mortes napisał:

Oj Kobitki ...piękne słowa piszecie ale ja nie mam dobrych wieści :) U Jędrusia byli dziś Państwo z Warszawy zapoznać się z nim ... Jędruś był tak przerażony że zmienił się dosłownie w psa z pierwszego dnia jego w Białogonkowie :( żeby mógł to wlazłby pod podłogę ze strachu , co więcej , ze strachu zrobił siusiu pod siebie :(  Państwo niestety nie mają tak dużego doświadczenia z psami żeby mogli zmierzyć się ze strachami Jędrusia :( Szkoda , bo przesympatyczni ludzie  . Nie mam pomysłu co zrobić żeby Jędrek tak nie bał się ludzi :( Do Kielc nie mogę go brać ze sobą :( Mam sunię po operacji nogi i dwie maleńkie staruszki które na widok takiego olbrzyma dostałyby zawału :(

niestety to łatwe nigdy nie jest :( on się przyzwyczail - ale do Was :( każde obce miejsce/ludzie/cokolwiek może go...cofnąć :(

Link to comment
Share on other sites

.....................................aaa_-_Kopia_2.jpgSerdecznie zapraszam na bazarek Fb Cioci Cancer :)

Ciocia Cancer pomaga wielu potrzebującym i tym razem między innymi kociakom w potrzebie, które stanęły na mojej drodze ;)

..................................................................................................................................................aaa_-_Kopia_4.jpg

Jeżeli ktoś nie posiada konta na Fb, a coś wpadnie w oko, to ja i Ciocia Magolek możemy pośredniczyć w zakupach :)

 

https://www.facebook.com/groups/1893771397516525/?fref=ts

........aaa_-_Kopia_3.jpg

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,depositphotos_67409595_stock_illustratio

Link to comment
Share on other sites

Dziś w Białogonkowie mieliśmy przemiłych gości :) Przyjechali nasi Przyjaciele Nunckowie . Dostali trudne zadanie : przekonać do siebie Jędrusia i choć troszkę go odstresować . Początki były trudne , Jędruś mega przerażony ale z godziny na godzinę było coraz lepiej :) Jędruś bardziej boi się mężczyzn ale to nic dziwnego dla mnie :( Nie pamiętam żeby jakikolwiek pies ze świętokrzyskiego którego ratowałam nie bał się mężczyzn :(

Jędruś z wujaszkiem Matelem ,

DSCF5233.jpg

 

z Ciocią Nunckową ;)

DSCF5247.jpg

 

jeszcze bojący ale już przodem do Cioci :)

DSCF5232.jpg

 

A pod koniec naszego spotkania Jędruś już nawet podchodził do bramki do pokoju w którym siedzielismy . Oczywiście jak tylko goście się nim interesowali to od razu czmychał na swoje spanko ale zaraz wracał i nas podglądał ;)

Ja byłam dzis bardzo zadowolona z Jędrusia :) Przydaliby się częściej tacy goście u nas  to z Jędrusia szybko byłby fajny psiur ;)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ewa Marta napisał:

To prawda, gdyby Jędruś mial częściej kontakt z innymi ludźmi, szybko załapałby, że świat i ludzie poza Białogonkami nie są tacy żli...

Ewuś myslę że Jędruś chętnie by się z Toba zapoznał ...;) Zapraszamy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś Jędruś spacerował po naszej łączce , która teraz obsypała się żółtymi mleczami :) Było pięknie ale Jędruś nie do końca szczęsliwy bo na smyczy . Nie lubi Jędruś smyczki :(

DSCF5350.jpg

DSCF5355.jpg

DSCF5346.jpg

 

Jędruś zaprzyjaźnił się z Krzysiową Grażynką ;)

DSCF5363.jpg

DSCF5366.jpg

 

Ale jak Jędruś ma szelki  na sobie albo na horyzoncie widzi smycz to jednak najchętniej wróciłby do domu . Tylko czeka aż uchyli się furtka ;)

DSCF5395.jpg

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2017 o 20:11, Grażyna49 napisał:

Cudne zdjęcia.

Te z kotkiem bardzo by się nadały do ogłoszeń.

Coś niesamowitego.Właściwie jeszcze nie całkiem zrównoważony pies/no przez te lęki/ a takie cudne podejście  do kotka.

Bo Jędruś to pro ludzki i pro zwierzęcy jest... tylko troszkę się jeszcze boi ;)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam  Ciocie do zapoznania się z Jędrusiowymi finansami . Jędruś w zasadzie wydatków już nie ma , tyle co na jedzonko no i zaległe potwierdzenie zakupu środków na pasożyty . Przepraszam ale jeszcze nie dojechałam do weta po to potwierdzenie więc rozliczę ten zakup za miesiąc :(

Od ostatniego rozliczenia  (9 kwietnia) dotarły następujące wpłaty dla Jędrusia :


 

* Pani Terenia od Pucusia - V,VI,VII - 100 zł  : ) deklaracja

 

* Ciocia Agat - 10 zł : )

  * Z dzisiejszego rozliczenia - 40 zł :) ( w skład tej kwoty wchodzą pieniązki z nadwyżek deklaracji )

 

W kwietniu Jędruś poza pieniązkami na jedzonko zebrał 50 zł

 

Jeśli chodzi o wydatki to poza wydatkiem 30 zł na zabezpieczenie przeciwko pasożytom nie było żadnych innych . Jednak tą kwote rozliczę za miesiąc

 

W kwietniu wykorzystałam 50 zł na jedzonko dla Jędrzejka :)

Zapraszam do głównego rozliczenia na stronę pierwszą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...