Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Proszę  zajrzyjcie do szczeniaczki Belli  , która od ponad tygodnia spędza mi sen z powiek . Dużo nerwów i stresu kosztowało mnie uwolnienie małej z łańcucha ... Wiem że  bardzo Was już nadwyrężam i to ciągle te same osoby obciążam moimi psimi problemami ale może spróbujmy porozsyłać linka do innych Dogomaniaków i wejść z prośbą o pomoc na inne wątki ... Może inne nieznane nam do tej pory  DogoCiocie pomogą suni...

 

Link to comment
Share on other sites

Miesiąc temu mielismy w Białogonkowie zimę , kilka dni temu była wiosna a dziś wróciła zima .... świat stanął na głowie  a Jędruś ma to w nosie ;) Najważniejsza jest zabawa bez względu na to co leci z nieba  :)

DSCF4899.jpg

DSCF4896.jpg

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Zaraz o Was pomyślałam,jak usłyszałam w tv kilka dni temu,że w okolicach Kielc była najniższa minusowa temperatura.

Pewnie....Jędruś z pięknym futerkiem  lubi taką śnieżną pogodę mając zapewnione jedzonko i cieplutkie spanko

Widać jaki chłopak jest szczęśliwy,radosny.

Link to comment
Share on other sites

Myślę Agatku że Jędruś do dziś byłby juz całkowicie dzikim psem ...albo by go juz nie było ...:(

Ale ma nas i wszystko jest na dobrej drodze :) Dziś zgłosiła się kolejna osoba do robienia ogłoszeń naszemu przystojniakowi :) Im więcej tym lepiej :) Niech świat zobaczy tego piękniocha :)

Link to comment
Share on other sites

Oj Kobitki ...piękne słowa piszecie ale ja nie mam dobrych wieści :) U Jędrusia byli dziś Państwo z Warszawy zapoznać się z nim ... Jędruś był tak przerażony że zmienił się dosłownie w psa z pierwszego dnia jego w Białogonkowie :( żeby mógł to wlazłby pod podłogę ze strachu , co więcej , ze strachu zrobił siusiu pod siebie :(  Państwo niestety nie mają tak dużego doświadczenia z psami żeby mogli zmierzyć się ze strachami Jędrusia :( Szkoda , bo przesympatyczni ludzie  . Nie mam pomysłu co zrobić żeby Jędrek tak nie bał się ludzi :( Do Kielc nie mogę go brać ze sobą :( Mam sunię po operacji nogi i dwie maleńkie staruszki które na widok takiego olbrzyma dostałyby zawału :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Mortes napisał:

Oj Kobitki ...piękne słowa piszecie ale ja nie mam dobrych wieści :) U Jędrusia byli dziś Państwo z Warszawy zapoznać się z nim ... Jędruś był tak przerażony że zmienił się dosłownie w psa z pierwszego dnia jego w Białogonkowie :( żeby mógł to wlazłby pod podłogę ze strachu , co więcej , ze strachu zrobił siusiu pod siebie :(  Państwo niestety nie mają tak dużego doświadczenia z psami żeby mogli zmierzyć się ze strachami Jędrusia :( Szkoda , bo przesympatyczni ludzie  . Nie mam pomysłu co zrobić żeby Jędrek tak nie bał się ludzi :( Do Kielc nie mogę go brać ze sobą :( Mam sunię po operacji nogi i dwie maleńkie staruszki które na widok takiego olbrzyma dostałyby zawału :(

Iza, tak naprawdę Jędrusiowi przydałaby się socjalizacja z obcymi ludźmi. Może jest szansa, żeby ktoś do was podjechał choć na krotko i powili przzwyczajał Jędrusia do obecności obcych? Takich wizyt powinno być więcej:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ewuniu zdaję sobie z tego sprawę :( ale nie znamy nikogo kto przyjeżdżałby do Jędrusia i z nim pracował :( Do Białogonkowa wszystkim daleko a goście też nie często nas odwiedzają :( Sytuacja trudna no i tak jak pisałam już kiedyś : Białogonkowo nie jest najlepszym miejscem tymczasowym dla Jędrusia :( Owszem jest tu bezpieczny ale ...to wszystko :(

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tianku napisał:

oj biedny Jedrus :(  i chyba koniecznie dla Jedrusia domek z innym pieskiem prawda

tez tak myslę . Musiałby być to piesek nie agresywny i nie dominujący a przyszli opiekunowie z doświadczeniem .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...