Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

7 godzin temu, Mortes napisał:

U Jędrusia wszystko dobrze . Chłopak bardzo się rozkręca i coraz ciężej nad nim zapanować . Ostatnio oprócz miłości do poduszek zaczął szarpać kołdry, nasze piżamy, skarpetki i wszystko inne co wpadnie mu w paszczę a nie jest zabawką :( Pogryzł nawet dwa klapki , niestety nie od pary tzn, jednego mojego drugiego Krzysia :( Klapki nie nadają się już do użytku ;( Myślę że Jędruś szybko potrzebuje kogoś doświadczonego ( i z czasem) kto ujarzmi ten młodzieńczy psi organizm ;) a tu telefonów brak :(

W sumie normalne zachowanie psiego szczylka.......... Duży a durny można by powiedzieć , hi...hiii. Durny to oczywiście w sensie, ze szalony.

 

Link to comment
Share on other sites

Jędruś coraz bardziej przypomina naszego Szarika. Ile ten pies poniszczył butów, poduszek i innych, które mu wpadły do pyska:( Na szczęście już mu przeszło. W zamian zaczął wyruszać na wyprawy, przeskakując płot. Musieliśmy się podłączyć pod prąd! Jędruś bądź grzeczny!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja też mogłabym zakochać się w Jędrusiu, gdybym serca nie oddała jamnikom,  ma chłopak w sobie 'to coś'  lol.gif

ważne ,żeby zadzwonił TEN telefon!  czy ktoś może wie, jak to jest z ogłoszeniami na OLX np  czy podbijać może tylko ogłoszeniodawca?  czy też może ktoś inny?

http://www.dogomania.com/forum/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://s27.postimg.org/wgpnofbmr/DSCF4323.jpg&key=15e9739d45716ab81a26cd9030e22063664a0b833ca9bf360226f9fdd61d472f  A

Aniołeczekserduszka.gif

Link to comment
Share on other sites

Uroczy psiak z tego Jędrka :))

49 minut temu, anica napisał:

[...]  czy ktoś może wie, jak to jest z ogłoszeniami na OLX np  czy podbijać może tylko ogłoszeniodawca?  czy też może ktoś inny?

[...]

Anico może każdy kto ma konto na olx (trzeba być zalogowanym) - po otworzeniu konkretnego ogłoszenia, pod pierwszym zdjęciem i tytułem są ikonki "odśwież to ogłoszenie" i "wyróżnij to ogłoszenie", o takie:

iEH0IEb_NqiW0nqVLv-SyqkQqxokB28OIH_WB5Zq

Wystarczy kliknąć wybraną opcję, opłacić i gotowe :)

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Marysia O. napisał:

Uroczy psiak z tego Jędrka :))

Anico może każdy kto ma konto na olx (trzeba być zalogowanym) - po otworzeniu konkretnego ogłoszenia, pod pierwszym zdjęciem i tytułem są ikonki "odśwież to ogłoszenie" i "wyróżnij to ogłoszenie", o takie:

iEH0IEb_NqiW0nqVLv-SyqkQqxokB28OIH_WB5Zq

Wystarczy kliknąć wybraną opcję, opłacić i gotowe :)

Bardzo dziękujębuzki.gif     już zapisuję :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...