Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Zaglądam z serdecznościami buzki.gif...  dobrze ,że trafił na Mortes! dobrze ,że są tacy ludzie!  jak mam chwile zwątpienia...w człowieka, koniecznie muszę zajrzeć na wątek Jędrzeja  oczko.gif   jestem przekonana, że to tylko sprawa czasu, jak Jędrula będzie....jadł z ręki!...

Cudny jest z niego chłopaczek! .. a te uchole, do pieszczenia stworzone...

DSCF1504.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękujemy Ciociom za życzenia świąteczne :) Miło nam że Jędruś ma tyle fajnych , troskliwych Cioć ;)

Ode mnie i od Jędrzejka najserdeczniejsze serdeczności dla wszystkich Cioć:) 

Poniżej : szykujemy sie lulu ... ;)

DSCF1478.jpg

 

obowiązkowe głaskanko ... ;)

DSCF1480.jpg

DSCF1481.jpg

 

Ach... jeszcze mały przysmaczek na odchodne ;)

DSCF1500.jpg

DSCF1499.jpg

DSCF1503.jpg

 

Dobrrranoc... :)

DSCF1496.jpg

DSCF1498.jpg

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

U Jędrusia powolne sukcesy :) Jak tylko mogę poświęcam mu czas na głaski i przytulanki no i na przekupstwo ;) Jędruś jeszcze nie da do siebie podejść jak biega po podwórku ale na każdy mój gest zainteresowania w jego stronę pędzi do kojca i tam czeka aż do niego przyjdę i będzie kolejna porcja głasków . Już też tak często nie chowa głowy w kącik . Nawet czasami jak stoi w kojcu to mogę go pogłaskać :)  Na swoich kumpli ożywia się baaardzo :) Uwielbia z nimi ganiać choć widzę że zajmuje ostatnie miejsce w " stadzie" . Czasami jak Jędruś jest zbyt nachalny to go przystopują , ale nie agresywnie tylko tak ...po psiejsku ;)
 

Kilka ujęć naszego przystojniaka :)

DSCF1516.jpg

DSCF1518.jpg

DSCF1524.jpg

DSCF1565.jpg

DSCF1609.jpg

 

Dotarły kolejne wpłaty dla Jędrzejka za które ogromnie dziękuję :)

* Ciocia Nesiowata  - 20 zł : )

* Ciocia Doris66 - grudzień - 30 zł : )

* Pani Terenia od Pucusia - grudzień , styczeń - 60 zł : ) ( 20 zł do Jędrusiowej skarbonki )

* Marysia O ze swojego bazarku - 82 zł : )

 

Za chwilę uaktualnię na pierwszej stronie w rozliczeniu głównym .

P.S.

Na dniach Jędruś będzie szczepiony na wściekliznę ;)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Do budy nie wchodzi bo chyba wygodniej mu w tym posłaniu co mu wymyśliłam ;) Jutro postaram sie sfotografować . Na podłodze ma kołdrę poskładaną na 4 części , na kołdrze koc . Z jednej strony jest ściana budy na której jest kolejna kołdra a z dwóch stron przymocowałam poduchy z czego jedna owcza . Dodatkowo Jędrusia przykrywamy na noc kocem a jak jest mokro na podwórku wymieniamy mu koce na suche . Mam nadzieję że nie marznie . Oczywiście że lepiej , wygodniej dla niego i korzystniej dla jego psychiki byłoby jakby był w mądrym , odpowiedzialnym i czasowym  dt ...ale nikt taki sie nie zgłosił :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2016 o 19:45, Mortes napisał:

U Jędrusia powolne sukcesy :) Jak tylko mogę poświęcam mu czas na głaski i przytulanki no i na przekupstwo ;) Jędruś jeszcze nie da do siebie podejść jak biega po podwórku ale na każdy mój gest zainteresowania w jego stronę pędzi do kojca i tam czeka aż do niego przyjdę i będzie kolejna porcja głasków . Już też tak często nie chowa głowy w kącik . Nawet czasami jak stoi w kojcu to mogę go pogłaskać :)  Na swoich kumpli ożywia się baaardzo :) Uwielbia z nimi ganiać choć widzę że zajmuje ostatnie miejsce w " stadzie" . Czasami jak Jędruś jest zbyt nachalny to go przystopują , ale nie agresywnie tylko tak ...po psiejsku ;)
 

Kilka ujęć naszego przystojniaka :)

DSCF1516.jpg

DSCF1518.jpg

DSCF1524.jpg

DSCF1565.jpg

DSCF1609.jpg

 

Dotarły kolejne wpłaty dla Jędrzejka za które ogromnie dziękuję :)

* Ciocia Nesiowata  - 20 zł : )

* Ciocia Doris66 - Styczeń - 30 zł : )

* Pani Terenia od Pucusia - styczeń- 30 zł : ) ( 10 zł do Jędrusiowej skarbonki )

* Marysia O ze swojego bazarku - 82 zł : )

 

Za chwilę uaktualnię na pierwszej stronie w rozliczeniu głównym .

P.S.

Na dniach Jędruś będzie szczepiony na wściekliznę ;)

Ciociu  Mortes te 30zł to za grudzień a za styczeń też zapłacę.....w styczniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...