Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Dziś zakupiłam środki na odpchlenie i odrobaczenie Jędrusia . Zapłaciłam 40 zł . Róznica 10 zł od ostatniego odrobaczania i odpchlania wychodzi z tego że Pan Doktor preferuje co jakis czas zmianę tabletek na odrobaczenie na inne . Podobno różne tabletki są na różne odmiany pasożytów

DSCF9487.jpg

Kwotę tą rozliczę w kolejnym rozliczeniu . Razem z Jędrusiem dziękujemy za to że Ciocie dbają o Jędrusiowe zdrówko ;)

Link to comment
Share on other sites

W Białogonkowie był wczoraj  kolejny samkowity dzień ;) Psiaki dostały wieeelką pakę przysmaków od Cioci EwyMarty :) Ciocia bardzo naciskała żeby wszystkie Białogońskie zwierza dostały coś smacznego . Jędruś zasmakował w czymś żółtym , dużym ...;)

DSCF9447.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Mortes napisał:

W Białogonkowie był wczoraj  kolejny samkowity dzień ;) Psiaki dostały wieeelką pakę przysmaków od Cioci EwyMarty :) Ciocia bardzo naciskała żeby wszystkie Białogońskie zwierza dostały coś smacznego . Jędruś zasmakował w czymś żółtym , dużym ...;)

DSCF9447.jpg

Na zdrowie Jędrusiu:) To naturalna skóra, moje psiaki też ja bardzo lubią i długo się ją gryzie:)

Jędrulku, domagaj sie jeszcze innych smaczków, bo wszystkie są do podziału między Białogonki i Twoją bandę:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...