Jump to content
Dogomania

Ból łapy po złamaniu


dwapsyija

Recommended Posts

Witam, mam problem z pieskiem. Mianowicie pieskowi dokucza prawa, przednia łapka. Badi kuleje, nie chce stawać na tej łapce, ale nie piszczy i nie zabiera jej gdy dotykam. W żaden sposób poza kuleniem i oszczędzaniem jej- zmniejszona aktywność ruchowa- nie daje znać, że coś jest nie tak. Badi to około 2-letni niewielki kundelek, którego adoptowaliśmy ze schroniska około miesiąc temu. Do schroniska trafił ze złamaną łapą co miało miejsce około rok temu. Nasz weterynarz ból łapki zdiagnozował jako bóle po złamaniu, które mogą pojawiać się po większym wysiłku lub przy dużej wilgoci. Jednak nie bardzo wiem jak mogłabym mu pomóc żeby chociaż trochę zmniejszyć te dolegliwości. Bóle jak do tej pory (przez miesiąc) pojawiły się trzykrotnie, zawsze po południu i zazwyczaj przechodziły na następny dzień- tak że rano chodzi już normalnie. Mam wrażenie, że masowanie tej łapki sprawia mu przyjemność, ale de facto nie poprawia jego stanu. Weterynarz powiedział, że podawanie leków przeciwbólowych może w tej sytuacji przynieść więcej szkody niż pożytku. Będę wdzięczna za wszelkie rady. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...