Jump to content
Dogomania

Stary pies szuka domu


Frodo-Corso

Recommended Posts

Kochani Forumowicze.

Moim wieloletnim towarzyszem był Frodo, aktualnie 10 letni pies (niekastrowany) rasy Cane Corso. Posiada książeczkę, ale nie posiada rodowodu. Jest bardzo przyjazny, spokojny, współżyje z innymi zwierzętami, dzieci go uwielbiają. Grzecznie chodzi na smyczy i jest posłuszny. W rodzinie nazywamy go Pluto - potrafi potknąć się o własne łapy. Uwielbia głaskanie, mimo wieku miewa ochotę na zabawę, ale przede wszystkim dużo śpi. Niestety Frodek ma problem z chodzeniem. Coraz ciężej mu się podnosić i chodzić po schodach, a mieszkamy na drugim piętrze. Szuakmy dla niego domu, koniecznie w Warszawie lub w poblliżu (chcemy go odwiedzać), w którym mógłby mieszkać na parterze. Pies nie nadaje się na podwórko, bo był wychowywany w mieszkaniu, poza tym jak śpi w zimnym, to sztywnieją mu nogi i ciężko mu wstać. Bardzo przykro nam będzie się z nim rozstać, ale jest to konieczne dla jego dobra, żeby mógł chodzić po trawce, a nie tylko gnić na posłaniu.

Mam nadzieję, że znajdzie się dla niego ciepły dom.

Imię: Frodo
Wiek: 10 lat
Płeć: pies
Rasa: Cane Corso
Miejsce: Warszawa i okolice

 

Zdjęcia z aparatu 002.JPG

Link to comment
Share on other sites

Jest przecudny...( Jak go kochacie, to jest parę rozwiązań. Jak leczycie stawy? Jaka suplementacja, jakieś zastrzyki? Próbowaliście pomagać mu z wchodzeniem na przykład czymś takim? Żaden z dorosłych domowników nie jest w stanie znieść psa? Dałoby się skonstruować taką uprząż dzięki której dałoby ciężar psa zawiesić na ramieniu, jestem w Warszawie, mogę wam w razie czego z taką uprzężą pomóc.. Zmiana domu to ostatnie co w tej chwili potrzebuje. już nie mówiąc o tym jak niewielką szansę macie znaleźć dom o odpowiedniej wiedzy, podejściu i warunkach :(

 

guardian-gear-lift-lead-4in1-dog-harness

Link to comment
Share on other sites

Ja również uważam,że trzeba zrobić wszystko,żeby Frodo mógł zostać u siebie,wśród swoich ludzi.

Zmiana domu po 10 latach to wielka trauma dla psa.

Jeśli naprawdę nie dacie rady,to szukajcie wśród rodziny,przyjaciół.

Zapewnijcie psu wyżywienie i leczenie,a wtedy może się uda znaleźć ludzi z sercem,

może nawet z ogłoszeń zrobionych przez Was.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...