Jump to content
Dogomania

Zestawienie australijskich ras


IPsy

Recommended Posts

Hej. 

W ostatnim czasie zaczęłam interesować się Aussie, Kelpie i Cattle dog. 

Mam kilka pytań - właściciele którejś z tych ras, bardzo proszę o odpowiedź. :)

1. Stosunek Waszego psa do obcych osób. Zarówno w domu jak i na spacerach, treningach. 

2. Stosunek Waszego psa do innych zwierząt. Psy, koty, gryzonie, ptaki, zwierzęta gospodarskie itp. 

3. Wasz zwierzak to pies jednego pana, czy kochający całą rodzinę? Jest przywiązany do Was, czy obojętne mu jest z kim w danym momencie przebywa? (domownik, obca osoba) 

5. Praca. Chęć do współpracy z człowiekiem. Jak u Was wygląda chęć psa do nauki?

6. Życie codzienne z psem danej rasy. Jak się Wam razem żyje, wasze ulubione aktywności, zajęcia, sposób spędzanie wolnego czasu. 

 

Interesuje mnie także trochę więcej informacji o australijskim cattle dogu. Jak zachowują się w stosunku do obcych? Co z ich instynktem obronnym? Jaki mają stosunek do innych zwierząt? W sieci jest ogólnie mało informacji o tej rasie. Jedni piszą, że to bardzo uparte i samodzielne psy, inni, że bardzo kochają swoich człowieków i że dla ukochanego pana zrobią wszystko.

Chętnie dowiem się czegoś o nich i o Kelpie. :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...