Jump to content
Dogomania

Czy incurin jest bezpieczny?


Charlotte York

Recommended Posts

Bardzo proszę, wiem, że wiele z was podaje swoim psom incurin, czytałam, ale chciałabym "usłyszeć" czy jest on na pewno bezpieczny? Poczytałam ulotkę. Wystraszyłam się. Moja suka około 11 lat już około roku nie trzyma moczu. Ale nie po sterylce, bo nie jest wysterylizowana, ze starości. Na co dzień podaję jej femurin. Była badana jakiś czas temu, wszystko było ok.

Dziś robiłam jej kontrolne badania moczu. Wyniki są w porządku, ale że mojej Taszy ostatnio (2 razy w ciągu półtora tygodnia) zdarzyła się kałuża, lekarka postanowiła dać jej incurin, 12 tabletek, 1 dziennie. Mam zaobserwować czy przestaną lecieć kropelki i czy zdarzy znowu się kałuża. Jeśli się poprawi to znaczy, że na pewno jest to nietrzymanie i jak nie będę chciała, to nie będę musiała podawać jej tego leku. Ale ja mam opory i chciałabym wiedzieć czy 12 tabletek może jej zaszkodzić? Czytałam coś o raku gruczołów mlekowych. Nie chciałabym jej narazić na inne kłopoty zdrowotne również.

No i z tymi dwiema kałużami było też tak, że zdarzyły się one po dworze. Było zimno. Raz była dość długo na podwórku z nami. Na pewno zmarzła. Może być też tak, że jak przemarznie to więcej popuszcza?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...