Jump to content
Dogomania

Okruszki i ich mama w swoich domach! Cała rodzina: babcia, mama i jej wszystkie dzieci uratowane !!!!


auraa

Recommended Posts

Cholerna choroba! I biedne te maluszki.... Nasz Nutka przeszła parwowirozę jak była 3-miesiecznym szczeniakiem, jeszcze przed szczepieniem. Wzięłam szczylka  z Palucha na dt, okazał się chory na parwo - zaraził roczną Jessikę mojej siostry, i naszą Nutkę, sam odszedł w 1 dzień! Jessi chorowała dość ciężko, ale nasza Nutka - bardzo, bardzo ciężko, właściwie to już była jedną nogą za TM. Dwa tygodnie wlewów, zastrzyków, karmienia jogurcikiem po kropelce do pyszczka. Na nieszczęście (i szczęście) kolega naszej 7-letniej Agi wziął ją na ręce i upuścił. Złamała łapkę w guzie łokciowym, płacz, lament, ból, ale klin klinem... Potem, za 2 lata przy sterylizacji nasz Leszek miał problem - takich zrostów w jamie brzusznej nigdy nie widział. Czyli maleńkiej Nusi popękały jelita, ale oblało się to wszystko tkanką łączną.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo martwię się o malutkiego. Najmniejszy jest w stanie cięzkim.Kiedy dzwoniłam właśnie był pod kroplówką. Dostaje wszystkie lekarstwa łącznie z przeciwwymiotnymi, jest nawadniany , ogrzewany ale nie ma poprawy :(

Pozostałe juz lepiej, nawet zaczęły się trochę bawić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...