Jump to content
Dogomania

Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki


kiyoshi

Recommended Posts

Bohaterką tego wątku jest młodziutka sunia o ujmującym spojrzeniu- SASANKA.

Wyjątkowo udany z niej miks bokserka- pyszczek ciutkę rasowy, reszta elegancka, zgrabna, drobna. Sierść króciuteńka, pięknie przyciemniana gdzie potrzeba.

sasanka5.jpg

Korzystając z możliwości prawie darmowego transportu z Radys postanowiłam szybciutko rezerwować psinkę. Zamieszka w hoteliku u Kasi pod Bielsko-Białą.

Nie będzie musiała marznąć w budzie. Nie będzie musiała walczyć o przetrwanie najgorszych mrozów! Zima w Radysach gdzie tempetarury nocą nie raz sięgają daleko na minus- mogłaby być dla niej zabójcza.  Wyjazd to dla Sasanki tak naprawde szansa na (prze)życie.

Bardzo proszę o pomoc dla suni w opłaceniu hoteliku. Koszt to 10 zł/doba. Proszę też o pomoc w szukaniu najlepszego DS:)

sasanka2.jpg

 

A oto opis suni przygotowany przez wolontariuszki z RADYS.

SASANKA - co tu dużo mówić: laleczka. Daleki miksik boksera, po którym odziedziczyła piękny pysk. Cała reszta już znacznie delikatniejsza i bardzo subtelna. Bardzo miła i lgnąca do człowieka, właściwie tylko do przytulania i kochania. Źle jej za kojcowymi kratami, zwłaszcza teraz, gdy już zimno, a w nocy przymrozki. Sasankę wyobrażany sobie zdecydowanie na kanapie, by nie rzec: w łóżku. W każdym razie tam, gdzie ciepło: dosłownie i w przenośni. Sasanka ma ok. 2 lat, jest wysterylizowana. W schronisku przebywa od sierpnia 2016r.

 

sasanka6.jpgsasanka3.jpg

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO SUNI!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:

- agat21- 20 zł/ m-c (14.11), (11.12) (5.01)

- Agnieszka103- 5 zł/ m-c (18.11) (14.12) (5.01)

- atulek- 50 zł (14.11)

- Neelith- 20 zł (21.11)

- 220 zł spadek po Nesce, która juz w DS (11.11)

- 162,25 zł spadek po Iskierce (11.11)

- 46,70 zł z bazarku Gbi79 (23.11)

- 110 zł z bazarku kiyoshi

 

- 93 zł z bazarku kiyoshi i atulek

- 50 zł - pan z Sosnowca

- 30 zł - nette (3.01)

- 150 zł DS LENKI (22.01)

- 110 zł z tego bazarku

Suma wpłat: 1116,95 zł

 

Wydatki

- 76,70zł- transport Radysy-Warszawa (12.11)

- 60 zł- dojazd do hoteliku u Kasi z Siewierza (12.11)

- 190 zł - hotelik- 12.11- 30.11.

- 60 zł- szczepienia- 20.12.

- 230 zł- hotelik- 1.12- 23.12.

- 20 zł- transport z nieudanej adopcji do Kasi (29.12)

- 30 zł- hotelik- 29.12- 31.12.

- 55 zł- chip (16.01)

- 220 zł - hotelik- 1.01- 22.01

Suma wydatków: 941,70zł

 

Saldo: 1116,95zł - 941,70zł = 175,25zł na dzień 26.01.2017

 

Pieniążki po Lence przechodzą na:

- 100 zł dla Ineczki

 

- 75,25 zł dla Korniczka

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Jo37 napisał:

Przywitam się u suni. Na razie niestety bez deklaracji.

 

56 minut temu, anecik napisał:

Też przylazlam :)

 

26 minut temu, Gusiaczek napisał:

Jestem i ja, będę kibicować Ślicznocie :)

Fajnie, że jesteście:) I zoastańcie proszę

Na deklaracje już chyba nie liczę, bo chyba ostatnia załozyłam wątek więc mam za swoje;)

Ale- liczę na cud i że sunia tez długo miejsca nie zagrzeje u Kasi.

Anecik bardzo sie ciesze, że Struś przyjedzie do Ciebie:) Liczyłam na to w głębi serca:) Szybciutko znajdziesz mu najlepszy dom:) Jesteś kochana!

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja :)

Ledwo wlazłam do domu z zakupów, pędzę do kompa, żeby powiedzieć, że Struś też się załapał na jazdę 12-tego więc cała trójka psiaczków opuści Radysy w najbliższą sobotę    gif podskakuje.gif   PatiC ma mi jutro dać znać ile wyniesie koszt naszych psiurków i podać nr konta. Umówiłyśmy się, że ja wpłacę całość (woli jeden niż 3 przelewy), a my się rozliczymy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Jestem i ja :)

Ledwo wlazłam do domu z zakupów, pędzę do kompa, żeby powiedzieć, że Struś też się załapał na jazdę 12-tego więc cała trójka psiaczków opuści Radysy w najbliższą sobotę    gif podskakuje.gif   PatiC ma mi jutro dać znać ile wyniesie koszt naszych psiurków i podać nr konta. Umówiłyśmy się, że ja wpłacę całość (woli jeden niż 3 przelewy), a my się rozliczymy.

Super, bardzo dobry pomysł i jestem 100% za:)

Fajnie, że jesteś elik i że ruszyłaś tą machinę pomocową dla Radysiaków! Serce ode mnie <3

Link to comment
Share on other sites

Teraz, kiyoshi napisał:

Super, bardzo dobry pomysł i jestem 100% za:)

Fajnie, że jesteś elik i że ruszyłaś tą machinę pomocową dla Radysiaków! Serce ode mnie <3

Machinę rozruszała sybil, bo to na Jej prośbę podjęłam się zdecydowałam się zabrać z Radys Iwo. Potem już poszło za ciosem :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Melduję posłusznie, że kenelek ma dotrzeć do mnie jutro i AniaB odbierze go sobie w wolnej chwili. Ttym sposobem ostatni guziczek transportu został dopięty :)

Brawo Elu ! Teraz potrzeba już tylko troszkę szczęścia, żeby nic w międzyczasie się nie przyplątało. Do soboty zaciskam już mocno kciuki !

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Brawo Elu ! Teraz potrzeba już tylko troszkę szczęścia, żeby nic w międzyczasie się nie przyplątało. Do soboty zaciskam już mocno kciuki !

Tak, żeby nic się nie podziało. . .  Do soboty tak daleko :(

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Havanka napisał:

Z małym poślizgiem, ale też przyszłam do Sasanki. Nie wiem, jaką pomoc mogłabym zaofiarować. Jeszcze pomyślę. Bardzo się cieszę, ze to już w tym tygodniu sunia opuści Radysy ! Wytrzymaj jeszcze trochę Sasanko ! Wkrótce będziesz wolna !

Najwazniejsze ze jestes:) to tez ogromna pomoc- dziekuje

13 godzin temu, elik napisał:

Melduję posłusznie, że kenelek ma dotrzeć do mnie jutro i AniaB odbierze go sobie w wolnej chwili. Ttym sposobem ostatni guziczek transportu został dopięty :)

Dziekuje Elu- tyle energii poswiecasz by cala nasza radyskowa trojka mogla w sobote wyjechac

Z calego serca Ci za to dziekuje po raz kolejny:) a wiesz moze jak czasowo bedzie wygladac podroz? Kiedy wyjazd z Radys? Wyjazd z Wawy? I mniej wiecej o ktorej w Kato?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

20 złotych stałej dla Sasanki, proszę o numer konta

Bardzo Ci dziekuje:) to juz kolejny moj piesek ktorego wspierasz:)

Konto rozesle na dniach

12 godzin temu, atulek napisał:

Dam 50 zł jednorazowo proszę nr. konta.

Bardzo slicznie dziekuje w imieniu Sasanki cudnej

11 godzin temu, auraa napisał:

Zaglądam do panienki...

Witaj i zostan z nami- prosze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...