Jump to content
Dogomania

Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki


kiyoshi

Recommended Posts

Dnia 11.01.2017 o 09:06, kiyoshi napisał:

. . .

 

Zdaze na spokojnie zamowic adresatke z numerem Pana zeby juz miec spokojna glowe i Kadiu musimy Lenke zachipowac

Bede wieczorem dzwonic jeszcze do Pana chociaz glowe mam ciezka bo od wczoraj goraczkuje i sil brakuje nawet na radosc:)

Wybaczcie

Nie wiem czy jest sens robic wizyte PA skoro Panstwo spedzili z Kasia cale popoludnie - to chyba mozna uznac za wizyte prawda?

Izuniu, pamiętaj, że nie wystarczy zaczipować sunię,  trzeba jeszcze zarejestrować na stronie

https://safe-animal.eu/

Co do wizyty PA, to ja bym nie rezygnowała. Chciałabym wiedzieć w jakich warunkach sunia będzie mieszkała, nawet zakładając, że będzie to dobra adopcja.

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił Pan Lenusiowy.

Jeszcze raz zaprosił na wizytę, ale ostatecznie ustaliliśmy, że zamiast przedadopcyjnej zrobimy poadopcyjną.

Długo rozmawialiśmy, Pan ma adresatkę ze swoimi danymi dla Lenusi już przygotowaną. Będą po nią 22 stycznia :) :)

Porozmawialiśmy o tym jak sunie zapoznać, jak wprowadzić do domu, czego unikać.. Pan powiedział, że nawet w najczarniejszych scenariuszach nie zakłada, że coś może pójść nie tak, ale...wiadome....

No nic. Wszystko ustalone. Czekamy jeszcze 9 dni:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, agat21 napisał:

Oby to były dobre domy dla suniek :)

po ostatnich przeżyciach na 100% nikomu nie ufam, ale......cóż....

Ludzie Lenke wydają się bardzo porządni i rozsądni. Wszystko bardzo przezywają, widać, że chcą być niemal idealnie przygotowani na jej przyjazd przynajmniej w teorii

Pan jest taki NASZ, prawdziwy psiarz z sercem i to się czuje na kilometr. Samo to jak mnie zapraszał na wizyte, żebym przyjechała:)

wiem, że nic tam nie ma do ukrycia, nic do wytknięcia....wszystko musi po prostu w praniu się ułożyć......

Za tydzień w niedziele Państwo będą już po Lenusie. Jeszcze 7 dni.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2017 o 23:54, elik napisał:

No to przed obiema suniami z Radys perspektywa DS. Dla Lusi będzie wizyta PA w niedzielę.

Domek Lusi w W-wie skreślony. Facet nie odbierał ode mnie telefonów. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji po adopcji. Nie mam zamiaru umierać ze strachu, że coś złego się stało.

Kibicuję Lusi, ale choć z jednej strony chcę, żeby jak najszybciej znalazła się w swoim super domku, to z drugiej strony niejako ze smutkiem myślę, że nie będzie już tej milusiej mordeczki na dogo. Jaka przewrotna jest ludzka natura :)

Lusiu, super domku, jak najszybciej życzę :)

Lusia z przełożonymi łapeczkami jest prześliczna :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

elik, to nie Lusia, to Lenka. Chyba pomyliły Ci się wątki :)

Nie pomyliły mi się wątki, bo przeca o suni z tego wątku na tym wątku mówię, jeno myśląc o Lenusi, nazwałam ja imieniem "swojej" suni Lusi :)  Obie przyjechały z Radys w tym samym dniu, tym samum transportem :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Sara2011 napisał:

Bardzo lubię jak psiaczki zakładają tak łapkę na łapkę, jak je krzyżują :). Lenka do schrupania :).

 

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Też uwielbiam pozycję - łapka na łapkę :) Bardzo to mnie rozczula, choć nie wiem czemu :)

Też jestem w tym klubie, ale najczęściej podziwiam na zdjęciach - Ovo mało dystyngowana jest? ;) a może dlatego, że ma jamnicze krzywulce? natomiast tylne łapki układa jak red. Jaworowicz :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, kasiainat napisał:

Lenka odpoczywa po szaleństwach z Inką :-)

2guf57b.jpg

 

Kasiu, masz niesamowity talent do uchwycania takich wyjątkowych momentów w życiu psa.

Podziwiam Twoje sesje- jak oddają psi nastrój- tutaj Lenka- zadumana, piękna, elegancka dama. Na wątku Ineczki- radosna, zwariowana, gryząco-liżąca :) Nuteczka też elegancka, melancholijna trochę, zagubiona ale pełna nadziei...

Te zdjęcia Twoje są pełne prawdziwej historii:)

mogłyby śmiało startować w jakimś konkursie fotograficznym :)

 

Baaardzo mi się podoba Lenka na tym zdjęciu:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...