Jump to content
Dogomania

Astra przekroczyła TM <*>Astra ma dom. Zbieramy na transport.Bezimienna??? Ależ nie - mam na imię Astra!. Samotna sunia czeka w kolejce po cud i prosi o pomoc.


Jo37

Recommended Posts

Mordkę może i ma ładną ,ale  z sylwetką gorzej .Mordka i tułów jakby od 2. innych psów. 

Ciekawe co ona je. Może dać jakąś karmę  light i zmusić do większej ilości ruchu spacerami. Tylko Murkowie pewnie mają za mało czasu.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Poker napisał:

Mordkę może i ma ładną ,ale  z sylwetką gorzej .Mordka i tułów jakby od 2. innych psów. 

Ciekawe co ona je. Może dać jakąś karmę  light i zmusić do większej ilości ruchu spacerami. Tylko Murkowie pewnie mają za mało czasu.

Wiesz, że oglądając dzisiaj  zdjęcia też pomyślałam o karmie light. Miałam o tym napisać.

Link to comment
Share on other sites

Kochani - nasze marzenia o domku dla Astra maję szansę się spełnić!!!

Dzisiaj rano zadzwonił miły pan zainteresowany suczką - wygląda to tak ogrodzony dom z ogrodem, pies członkiem rodziny, w planach wspólne wyjazdy i wakacje z psem.

Pan już dzwonił do Murki, rodzina jest zdecydowana na adopcję.

Mieszkają w Kowarach /blisko Karpacza), chcieliby jak najszybciej  mieć Astrę u siebie, bo pan ma urlop.

No i tutaj zaczyna się problem, mam nadzieję, ze damy radę - nie kojarzę  nikogo z tamtych stron do wizyty...

Szczytem marzeń byłaby wizyta Poker, ale to jednak spory kawałek od Wrocławia.

Jo37 jest poza Warszawą i nie będzie jej jakiś czas, musimy jakoś poradzić zorganizować to wszystko, więc bardzo proszę -  pomóżcie http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Parę lat temu w te okolice pojechał trójłapek Tabs, ale ja zupełnie nie pamiętam, kto robił wizytę...

 Będę próbowała  poszukać link do tego wątku.

 Tabs tez mieszkał u Murki i był na wyłącznym utrzymaniu Jo37 - może to tez dobry znak...............................

 

Szkoda, ze nie mogę zmienić tytułu wątku:(

Link to comment
Share on other sites

kochane,

pan jest gotów przyjechać po mnie,bym mogła zobaczyć jak Astrunia będzie mieszkać-przepraszam,ale jezeli mogę,to pojadę sama najpóznej we wtorek,gdy odbiorę auto z warsztatu,jak będzie dobrze to w poniedziałek-chcę zabrać na wizytę Mikusię-prześwietli i będzie wiedziała,dogocórcia powie;)co i jak.

pozdrawiam

Agnieszka i Mika

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...