Jump to content
Dogomania

Astra przekroczyła TM <*>Astra ma dom. Zbieramy na transport.Bezimienna??? Ależ nie - mam na imię Astra!. Samotna sunia czeka w kolejce po cud i prosi o pomoc.


Jo37

Recommended Posts

Spróbuję wykorzystać te nowe zdjęcia do OLX, zmienię trochę treść ogłoszenia - może tym razem poszczęści się suni.

Martwi mnie ten zupełny brak zainteresowania suczką; czas płynie nieubłaganie, niedługo trzeba będzie dodać kolejny rok, a Astra  wciąż bez domu :(

Może ktoś ma pomysł, jak zwiększyć zainteresowanie adopcją Astry?

Bardzo proszę o sugestie, może coś robimy nie tak - bardzo chciałabym znalezc jej dom, jak na razie nie wychodzi:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

Spróbuję wykorzystać te nowe zdjęcia do OLX, zmienię trochę treść ogłoszenia - może tym razem poszczęści się suni.

Martwi mnie ten zupełny brak zainteresowania suczką; czas płynie nieubłaganie, niedługo trzeba będzie dodać kolejny rok, a Astra  wciąż bez domu :(

Może ktoś ma pomysł, jak zwiększyć zainteresowanie adopcją Astry?

Bardzo proszę o sugestie, może coś robimy nie tak - bardzo chciałabym znalezc jej dom, jak na razie nie wychodzi:(

 

 

Nie wiem czy to coś da, ale może zwiększyć zainteresowanie poprzez wpisanie w tytule ogłoszenia "mix collie i owczarek holenderski". W treści można napisać, że pochodzenie sunie nieznane, ale wygląda jak mix tych dwóch ras.

Link to comment
Share on other sites

 Teraz ta mega opcja kosztuje chyba 12,90; ja od początku ogłaszania Astry opłacałam to sama, miło byłoby, gdyby ktoś pomógł, bardzo Ci dziękuję.

 Dzisiaj Astra ma odświeżanie automatyczne, jutro wyróżnię i odświeżę i podeśle nr konta.

 

Tak sobie myślę, że Astra nie podoba się, stąd ta cisza :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.05.2017 o 21:03, Murka napisał:

Nie wiem czy to coś da, ale może zwiększyć zainteresowanie poprzez wpisanie w tytule ogłoszenia "mix collie i owczarek holenderski". W treści można napisać, że pochodzenie sunie nieznane, ale wygląda jak mix tych dwóch ras.

W moim OLX od początku jest informacja w tytule, ze Astra jest w typie coliie.

Zaraz spróbuje dodać jeszcze, ze w typie OH

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2017 o 15:51, Tola napisał:

 Teraz ta mega opcja kosztuje chyba 12,90; ja od początku ogłaszania Astry opłacałam to sama, miło byłoby, gdyby ktoś pomógł, bardzo Ci dziękuję.

 Dzisiaj Astra ma odświeżanie automatyczne, jutro wyróżnię i odświeżę i podeśle nr konta.

 

Tak sobie myślę, że Astra nie podoba się, stąd ta cisza :(

Opłaciłam wyróżnienie ogłoszenia Astry (koszt 12,72) - będzie promowane do 11 lipca.

Poker - może opłacisz to kolejne po 11 lipca - możesz to zrobić sama ze swojego konta - trzeba tylko kliknąć po lewej stronie: WYRÓŻNIJ TO OGŁOSZENIE

https://www.olx.pl/oferta/mega-delikatna-spokojna-suczka-w-typie-collie-czeka-na-dom-CID103-IDjzHxx.html

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Opłaciłam wyróżnienie ogłoszenia Astry (koszt 12,72) - będzie promowane do 11 lipca.

Poker - może opłacisz to kolejne po 11 lipca - możesz to zrobić sama ze swojego konta - trzeba tylko kliknąć po lewej stronie: WYRÓŻNIJ TO OGŁOSZENIE

https://www.olx.pl/oferta/mega-delikatna-spokojna-suczka-w-typie-collie-czeka-na-dom-CID103-IDjzHxx.html

Nie mam konta na OLX.Podaj nr konta, to przeleję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2017 o 21:26, Poker napisał:

to daj znać.

Niestety, ale Astra nie jest urodziwa.Musi się znaleźć szczególny koneser , by mu się spodobała.

 Przykro mi, ale tak to chyba wygląda - Astra nie podoba się.

 Wiem, ze ja patrzę i widzę ją inaczej; mam nadzieję, że gdzieś tam jest człowiek, któremu spodoba się równie mocno.

I jak tu zabierać ze schroniska drugą, bardzo podobna suczkę:(

Link to comment
Share on other sites

Astra jest po prostu za gruba a zaden gruby psiak nie wyglada ladnie... + ludzie chyba sie troszke obawiaja otylych psow ze sobie noe poradza z dieta 

Astra ma bardzo ladny pysk i umaszczenie wiec nie mowcie ze jest brzydka 

tylko jak ja odchudzic :( Murka mowila ze ona nie specjalnie lubi sie ruszac

moze z jakas specjalistyczna karma by sprobowal

ja uwielbiam takie mixy collie:) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...