Jump to content
Dogomania

Astra przekroczyła TM <*>Astra ma dom. Zbieramy na transport.Bezimienna??? Ależ nie - mam na imię Astra!. Samotna sunia czeka w kolejce po cud i prosi o pomoc.


Jo37

Recommended Posts

Suńka się już fajnie bawi z innymi psami, potrafi zachęcić do zabawy nawet te psy, które są mało podatne na takie zachęty:)

Jeszcze nie słyszałam jak szczeka... natomiast cieszę się, bo już nie jest takim smutasem, często bryka, macha ogonkiem i się uśmiecha:) 

No i w końcu udało mi się ją namówić na dłuższe spacery, bo przez długi czas na początku przy każdej okazji chciała wracać do boksu (mieszka w boksie wewnętrznym, więc jak mi się prześlizgnęła do środka, to miałam już tam zostawała, bo nie chciałam jej eksmitować na siłę, a drzwi musiałam zamykać, żeby ciepło nie uciekało). Teraz do boksu wraca na moje zawołanie, czyli wtedy kiedy trzeba:)

 

Rozliczenie:

Stan konta na 22 grudnia wynosił -74 zł

Wpłaty:

+74 zł Jo37

+119 zł Fundacja ZEA

Razem: +119 zł 

 

Koszty:

-360 zł hotelowanie

 

+119 zł - 360 zł = -241 zł

Stan konta na 21 stycznia wynosi -241 zł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Czy jakiś Psi Anioł opłaciłby Astruni odświeżenia na OLX? Tygodniowy koszt to 6 zł.

Astra ma trochę swojej kasy. Przeleję 12,00 zł. Czy na to samo konto co za transport owczarków?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...