Jump to content
Dogomania

Astra przekroczyła TM <*>Astra ma dom. Zbieramy na transport.Bezimienna??? Ależ nie - mam na imię Astra!. Samotna sunia czeka w kolejce po cud i prosi o pomoc.


Jo37

Recommended Posts

Kochane cioteczki,

Astrusia w domku,zachowuje się jak u siebie,mam kontakt z Iwonką-dzisiaj grilowała z rodzinką i znajomymi,i ich psiurem

Nie chodzi na smyczy,ale zaradzimy temu,w sobotę idę z Mikuśką na czesanie do gromerki naszej ukochanej,Karoliny,i umówię Astrusię na kąpiel i czesanie.

Karolina dostosuje się czasowo do potrrzeb Astrusi.Ja tym bardziej,by pojechać,zawieść i odwieżć.

iwonka jest,za-tylko czasu brak-dogadamy się,

pozdrawiam,Aga z Miką,pa

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Aguś ja też się cieszę, ze jesteś blisko Astry. Dzięki temu mamy wieści o jej postępach w aklimatyzacji. Może i są niewielkie, ale na pewno zawsze do przodu. Po cichu liczę na zdjęcia suni po wizycie u pani Karoliny. Przy okazji przytul koniecznie Astrunię i Mikusię ode mnie !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2017 o 21:39, MikAga napisał:

Kochane cioteczki,

Astrusia w domku,zachowuje się jak u siebie,mam kontakt z Iwonką-dzisiaj grilowała z rodzinką i znajomymi,i ich psiurem

Nie chodzi na smyczy,ale zaradzimy temu,w sobotę idę z Mikuśką na czesanie do gromerki naszej ukochanej,Karoliny,i umówię Astrusię na kąpiel i czesanie.

Karolina dostosuje się czasowo do potrrzeb Astrusi.Ja tym bardziej,by pojechać,zawieść i odwieżć.

iwonka jest,za-tylko czasu brak-dogadamy się,

pozdrawiam,Aga z Miką,pa

 

Dziękujemy za kolejne wieści ze wspaniałego  domku Astruni:)

Ciekawa jestem, jak  księżniczka przyjmie zabiegi SPA;)

Dnia 3.09.2017 o 15:11, Jo37 napisał:

Astra to mądra sunia. Mam nadzieję, że się przełamie i zacznie chodzić na smyczy.

Może wspomóc się porada behawiorysty...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

wieści z Astrusiowego domku,

cały czas jestem w kontakcie z Iwonką,dzisiaj rozmawiałyśmy-Astra w domku,to sunia idealna,Iwonka może robić z nią wszystko-polubiła nawet czesanie.Rodzinka robi dziewczynce wieczorki zabawowe z psem znajomych,Klifordem przy którym się ożywia.Ostatnio miała jakieś zaburzenia trawienne,bo Mruczek ciąga jakieś ptaki i inne zabite nieboraki na podwórko,i chyba się pożywiła.Wojtek sprzątał,bo mamcia była w pracy.

Ich psicholog nie wypalił-okazał się szkoleniowcem,będę szukała w okolicy,bo Gwiazdeczka nie chodzi na smyczy i nie szuka kontaktu z rodzina na zewnątrz.

Cieszę się,że Astrusiowie rozmawiają,że razem szukamy rozwiązania problemu,że pozytywnie odbierają moje eski i kontakt,i nie uważają mnie na jakąś nawiedzoną.

Pozdrawiam,Aga i Mika.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, MikAga napisał:

wieści z Astrusiowego domku,

cały czas jestem w kontakcie z Iwonką,dzisiaj rozmawiałyśmy-Astra w domku,to sunia idealna,Iwonka może robić z nią wszystko-polubiła nawet czesanie.Rodzinka robi dziewczynce wieczorki zabawowe z psem znajomych,Klifordem przy którym się ożywia.Ostatnio miała jakieś zaburzenia trawienne,bo Mruczek ciąga jakieś ptaki i inne zabite nieboraki na podwórko,i chyba się pożywiła.Wojtek sprzątał,bo mamcia była w pracy.

Ich psicholog nie wypalił-okazał się szkoleniowcem,będę szukała w okolicy,bo Gwiazdeczka nie chodzi na smyczy i nie szuka kontaktu z rodzina na zewnątrz.

Cieszę się,że Astrusiowie rozmawiają,że razem szukamy rozwiązania problemu,że pozytywnie odbierają moje eski i kontakt,i nie uważają mnie na jakąś nawiedzoną.

Pozdrawiam,Aga i Mika.

Tak sobie myślę, ze może warto byłoby skontaktować rodzinę z Jolą.która niedawno pomogła Suzi uporać się z problemem smyczy...

 Jola co prawda mieszka pod Krakowem, ale może jakoś udałoby się to zorganizować, może najpierw poprzez kontakt telefoniczny...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Tola napisał:

Tak sobie myślę, ze może warto byłoby skontaktować rodzinę z Jolą.która niedawno pomogła Suzi uporać się z problemem smyczy...

 Jola co prawda mieszka pod Krakowem, ale może jakoś udałoby się to zorganizować, może najpierw poprzez kontakt telefoniczny...

To może być dobry pomysł ! Czasem tak niewiele trzeba, żeby skorygować pewne zachowania. Może i w tym wypadku, wystarczyłaby konsultacja telefoniczna.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Tak sobie myślę, ze może warto byłoby skontaktować rodzinę z Jolą.która niedawno pomogła Suzi uporać się z problemem smyczy...

 Jola co prawda mieszka pod Krakowem, ale może jakoś udałoby się to zorganizować, może najpierw poprzez kontakt telefoniczny...

Tolu, a może bliżej im do "Chaty Leona"? Oni też rozwiązują takie problemy.. 

Link to comment
Share on other sites

Wieści od Astrusi,

w domku cudna,kochana a na zewnątrz nieufna.Rodzinka pierwszy raz usłyszała jej głos-szczekała przez sen i po raz pierwszy warczała na Tofika,koleżkę który ze względu na swój młody wiek dokuczał dziewczynce.Fotki przesłałam Martusi,wstawi dzisiaj bo ja taka noga,lewa internetowa,Dziękuję Martusiu,dziękuję za rozmowę.

W Jelonce nie ma odpowiedniego psicho dla Astry-dzwoniłam do koleżanki,która ma hotelik dla psów....i synusia na cycusiu,nie jest w stanie nam pomóc teraz i nikogo nie poleca.Rozmawiałam też z Mają od Północniaków,przekazała wskazówki i poleciła Chatę Leona-sprawdziłam i to odległośc ok.180km.Iwonka porozmawia z Wojtkiem,ja przekażę kontakt i niech działają.Zaproponowałam też,że mogę pojechać z dziewczynami gdyby Wojtek nie był dyspozycyjny.

Może jakieś podpowiedzi od cioteczek?Pokerku,mamusiu chrzestna Astruni,może coś podpowiesz?

Pozdrawiam,Aga i Mika.

Link to comment
Share on other sites

Oby się udało skorzystać z porady szkoleniowca, Astra nie może ograniczać siebie i rodziny i spacerować tylko po podwórku, a wyjście gdzieś dalej jest niemożliwe, bo dziewczyna przywiera do ziemi na widok smyczy i dalej ani rusz:(

Zobaczymy co powiedzą w Chacie Leona, wiem, ze dzisiaj jest tam szkolenie;)

A może faktycznie Poker wskaże kogoś we Wrocławiu...

Aguś - ja też dziękuję za rozmowę, miło było Cię usłyszeć :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzisiaj napisałam eska do Iwonki,

Astrusia pomału się przełamuje-nie chodzi na smyczy,ale podchodzi do rodzinki na podwórku-jak jest na podwórku i są zamknięte drzwi to grzecznie czeka,i wio do domu.Wcześniej biegała w ta i z powrotem,,albo biegła na piętro,na strych i czekała,by ja zawołać.Iwonka jest przekonana,że jest jej dobrze,i tak napewno jest.Dziewczynka wybrała swoją miejscówkę za narożnikiem i tam ma przeniesione legowisko,ale tak,jak Iwonka mówi-jest dobrze,ale ma cały czas wrażenie,że przeprasza,że żyje,ale chyba jest jej dobrze,

Pozdrawiam,pa

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pokerku,kochana

Astrunia nie uznaje smaczków-ja upiekłam jej nawet ciacha wątróbkowe i zawiozłam-klapa.Jej chyba potrzebny dr.Czas-jej rodzinka ma,i czas i cierpliwość,i miłość.Martusia wstawi fotkę ,a ja jestem na łączach  dziewczynki nie zostawię samej z rodzinką,pozdrawiam,pa.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, MikAga napisał:

Poproszę Martusię o wstawienie fotki naszej Astruni,dziękuję,

Proszę bardzo - Astrunia w swoim domciu:)

Piękna jest, ale  bardzo skrzywdzona; oby powoli zapominała o przeszłości i potrafiła się cieszyć swoim obecnym życiem.

V__CD69.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...