Jump to content
Dogomania

Astra przekroczyła TM <*>Astra ma dom. Zbieramy na transport.Bezimienna??? Ależ nie - mam na imię Astra!. Samotna sunia czeka w kolejce po cud i prosi o pomoc.


Jo37

Recommended Posts

33 minuty temu, agat21 napisał:

Jeszcze nie wiem, bo nie wiadomo było na kiedy. Ja do końca tygodnia kibluję we Włoszech w fabryce. Na wątku Foresta supergoga coś pisała o organizowaniu transportu. Trzeba by się dopytać..

Tak, skontaktuję się z Gosią.

Dobrze byłoby, żeby udało się jakoś to połączyć...

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tola napisał:

Tak, skontaktuję się z Gosią.

Dobrze byłoby, żeby udało się jakoś to połączyć...

Rozmawiałam z supergogą i doszłyśmy do wniosku, ze jest mało realne, żeby Astra podróżowała tym samym transportem co Forest.

TZ Murki tez nie może pomoc w ciągu najbliższych 2 tyg., a p. Grzegorz, który tak nam pomagał w dowozie zamojskich psów do Katowic, pracuje teraz w Belgii.

Ponieważ zupełnie nie mogę skontaktować się z Jo37,  musiałam sama podjąć decyzję o wyjezdzie Astry.

Sunia pojedzie do nowego domu w piątek z TZ szafirki, który przyjedzie po nią z Nowej Soli.

Koszt transportu to 860 zł.

Wiem, ze to ogromna kwota jak na jednego psa - niestety tylko Astra jedzie w tamtym kierunku :(

Sunia ma jeszcze trochę pieniążków; resztę trzeba dozbierać:(

Kochana Havanka obiecała zrobić bazarek,mam nadzieję, ze uda się zebrac potrzebna kwotę, aby Astra dojechała do własnego domu.

Nowy pańcio wyjedzie po sunię za Wrocław.

 

 

Link to comment
Share on other sites

jest jeszcze p.Piotr z okolic Lublina , który często jeździ do Wrocławia z psami. Dowiem się o kontakt.

Rozmawiałam z p.Piotrem. Przypuszczalnie będzie jechał w sobotę o 6 rano z Nowin koło Kielc i do tej miejscowości trzeba by dostarczyć sunię właśnie na g.6.

Co sądzicie o tym ? Na 100% będę wiedziała w piątek po południu czy jedzie i czy ma wolne miejsca. Koszty , jeżeli w ogóle by były, będą znacząco mniejsze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Pokerku, a koszt pana Piotra,że się tak wyrażę, jaki by był?

Jeżeli będzie wiózł 4 czy 5 psiaków, to koszt będzie niewielki. Pan przewozi psy od dawna, jest pracownikiem schroniska w Nowinach, ma duże doświadczenie i serce.

Ja też uważam ,że 860 zł to jest bardzo dużo na jednego psa.

Problemy są tylko takie,że będę wiedziała czy dojdzie do przewozu jutro po południu no i dostarczenie Astry z hoteliku do Nowin.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

jest jeszcze p.Piotr z okolic Lublina , który często jeździ do Wrocławia z psami. Dowiem się o kontakt.

Rozmawiałam z p.Piotrem. Przypuszczalnie będzie jechał w sobotę o 6 rano z Nowin koło Kielc i do tej miejscowości trzeba by dostarczyć sunię właśnie na g.6.

Co sądzicie o tym ? Na 100% będę wiedziała w piątek po południu czy jedzie i czy ma wolne miejsca. Koszty , jeżeli w ogóle by były, będą znacząco mniejsze.

 

2 godziny temu, Tianku napisał:

o matulu to ogromne koszty może poszukajmy jeszcze kogoś 

 

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Pokerku, a koszt pana Piotra,że się tak wyrażę, jaki by był?

Poker - bardzo dziękuję za chęć pomocy, może w przyszłości uda się skorzystać z takiego dowozu psa w Wasze strony.

Teraz jednak będzie to raczej niemożliwe, bo zostało  za mało czasu  na dogranie tego wszystkiego.

Mam jednak  dobrą wiadomość z ostatniej chwili - dzwonił szafirek z informacją, ze w Katowicach zabiera od anecik jakąś suczkę do siebie do hoteliku - koszty więc rozłożą się na 2 psy :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dobre wieści w sprawie podróży Astruni,

ja będę miała kontakt z pańciostwem Astruni-dzisiaj też krótko rozmawiałam i dowiedziałam się,że jutro mogłoby być dziś,by byli pełną rodzinką.Będzie dobrze.

Astruniu,to Twój ostatni azyl-dom,Twój dom.Wierzę w to.

Powodzenia dziewczynko,bądż dzielna.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, MikAga napisał:

Dobre wieści w sprawie podróży Astruni,

ja będę miała kontakt z pańciostwem Astruni-dzisiaj też krótko rozmawiałam i dowiedziałam się,że jutro mogłoby być dziś,by byli pełną rodzinką.Będzie dobrze.

Astruniu,to Twój ostatni azyl-dom,Twój dom.Wierzę w to.

Powodzenia dziewczynko,bądż dzielna.

Dobre, bardzo dobre, ale i tak bardzo się denerwuję.

Najchętniej to bym się gdzieś teleportowała na ten czas pierwszych dni w nowym domu.

Kciuki w każdym razie trzymam, mocno zaciskamhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem, Astra jest bardzo spokojną i mądrą suczką. Jakoś nie mam większych obaw, co do pierwszych dni w nowym domu. Tym bardziej, że, jak pisze MikAga, cała rodzina kocha zwierzaki i na pewno zapewnią suni dużo miłości i ciepła. Astra szybko się do nich przywiąże a dom uzna za swój. Szczęśliwej drogi malutka !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Z tego co wiem, Astra jest bardzo spokojną i mądrą suczką. Jakoś nie mam większych obaw, co do pierwszych dni w nowym domu. Tym bardziej, że, jak pisze MikAga, cała rodzina kocha zwierzaki i na pewno zapewnią suni dużo miłości i ciepła. Astra szybko się do nich przywiąże a dom uzna za swój. Szczęśliwej drogi malutka !

Eluniu,

po dzisiejszej krótkiej rozmowie z rodzinką Astruni-wiem,że wszyscy domownicy jadą po dziewczynkę,by ją przejąć w drodze.

Trzymam kciuki,cały czas.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Astra ostatnią noc w hotelu spędziła w domu (po kąpieli), była mega grzeczna. Rano przed podróżą pięknie pozałatwiała co trzeba. Po schodach wchodzi (ostrożnie, ale całkiem sprawnie) i schodzi (bardzo sprawnie).

Tu po kąpieli:

ffcc76ce8727f55fgen.jpg

 

A tu tuż przed odjazdem, chciała się cichcem ewakuować z samochodu;)

4fcae5bb657f07e8gen.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

O godzinie 13.15 dzwonił pan Astruni,że już całą rodziną wracają do domu-teraz pewnie są już w domku.Pan bardzo wzruszony,mówił że przy zmianie auta było widać,że jest przestraszona,ale teraz jadą już razem,a Astrunia spokojnie sobie podróżuje-dokumenty podpisane,a ja mogę przyjeżdżać kiedy tylko zechcę.

Będę miała kontakt z rodzinką Astruni.

Szczęliwości maleńka dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...