Jump to content
Dogomania

STRUŚ z RADYS złamał serce anecik i pojechał do DS. Zamieszkał w Tarnowskich Górach. Bądź już zawsze szczęśliwy piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

12 minut temu, Sara2011 napisał:

Pani Iza zapisała Strusia-Pędziwiatra do psiej szkoły. Będzie się tam uczył aby nie uciekać :).

Super. Szkoła plus nowe ogrodzenie na pewno przyniesie pozytywny skutek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
14 godzin temu, Sara2011 napisał:

 

 

 

uzbo9z5omkfe.jpg

qvjtfdywojuy.jpg

Struś-Barruś przepiękny. Wspaniale móc czasem zobaczyć nowe fotki przystojniaka. Czy wiadomo coś na temat zachowania pędziwiatra? Dalej próbuje nawiać, czy już się trochę ogarnął? Dużo szczęścia dla Barrusia i jego Rodzinki k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,33_IN_orig.

P.S. Tylko gdzie podziały się te jego białe, krzaczaste brwi?k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,31_jZ_orig.

Link to comment
Share on other sites

Nie uwierzycie :) Dzwoniła do mnie Różyczka czyli Młoda Pańcia Barego. U Barego wszystko dobrze, Pochwaliła się że Barry był u fryzjera - powiedziałam że widzialam na FB. Okazalo się że to Róża wstawiła zdjęcia z czego jest bardzo dumna :) Ogrodzenie zrobione więc już nie nawiewa. Ma kupioną Foresto i elegancką adresatkę.

Różyczka jest chora i spędza czas z mięciutkim Barym :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Nie uwierzycie :) Dzwoniła do mnie Różyczka czyli Młoda Pańcia Barego. U Barego wszystko dobrze, Pochwaliła się że Barry był u fryzjera - powiedziałam że widzialam na FB. Okazalo się że to Róża wstawiła zdjęcia z czego jest bardzo dumna :) Ogrodzenie zrobione więc już nie nawiewa. Ma kupioną Foresto i elegancką adresatkę.

Różyczka jest chora i spędza czas z mięciutkim Barym :D

Zdjęcia mam od Pani Izabeli a potem widziałam że część zdjęć faktycznie zostało wstawione na FB. Zaprosiłam Panią Izabelę do grupy "Mam psa z Radys" żeby się pochwaliła Struśkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

No i kto wygrał konkurs? Wg mojego liczenia to Struś-Barruś jest niekwestionowanym zwycięzcą, zebrał coś około 70 głosów i zostawił daleko w tyle pozostałe psiaczki; ale ponieważ w różnych konkursach różne cuda się dzieją więc czekam niecierpliwie na oficjalne fanfary dla Barrusia

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, sybil napisał:

No i kto wygrał konkurs? Wg mojego liczenia to Struś-Barruś jest niekwestionowanym zwycięzcą, zebrał coś około 70 głosów i zostawił daleko w tyle pozostałe psiaczki; ale ponieważ w różnych konkursach różne cuda się dzieją więc czekam niecierpliwie na oficjalne fanfary dla Barrusia

No jeszcze nie ma wyników. Ale wszystko wskazuje że Strusiek ma miażdżącą przewagę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, sybil napisał:

No i kto wygrał konkurs? Wg mojego liczenia to Struś-Barruś jest niekwestionowanym zwycięzcą, zebrał coś około 70 głosów i zostawił daleko w tyle pozostałe psiaczki; ale ponieważ w różnych konkursach różne cuda się dzieją więc czekam niecierpliwie na oficjalne fanfary dla Barrusia

Barry -zwycięzca :)

8nvviw0bd371.jpg

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...