Jump to content
Dogomania

STRUŚ z RADYS złamał serce anecik i pojechał do DS. Zamieszkał w Tarnowskich Górach. Bądź już zawsze szczęśliwy piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

A Pani z Poznania napisała tak:

Struś jest strasznie pięknym psem od razu wpada w oko i do serca :).mam jednego pieska w domu w wieku 10 miesięcy który jest bardzo energiczny uwielbia spacery na pola i jeziora koło domu tylko niestety nie ma przeważnie towarzystwa do pełnej zabawy dlatego szukam pieska który bedzie jej w tym towarzyszył i nie tylko w tym bo na pewno ucieszyła by sie kiedy miałaby towarzystwo do innych czynności Dnia :)).Jeśli struś bedzie dalej do adpocji bardzo chętnie przyjemny go do nas i damy mu pełno miłości,weźmiemy na długi spacer i zrobimy miejsce w łożku na zimne wieczory ;).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

A Pani z Poznania napisała tak:

Struś jest strasznie pięknym psem od razu wpada w oko i do serca :).......Jeśli struś bedzie dalej do adpocji bardzo chętnie przyjemny go do nas i damy mu pełno miłości,weźmiemy na długi spacer i zrobimy miejsce w łożku na zimne wieczory ;).

No, podoba mi się ta Pani, bo Struś musi wpaść do serca i mieć miejsce w łóżku (nie tylko w zimne wieczory k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_pn_orig. )

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Sara2011 napisał:

A Pani z Poznania napisała tak:

Struś jest strasznie pięknym psem od razu wpada w oko i do serca :).mam jednego pieska w domu w wieku 10 miesięcy który jest bardzo energiczny uwielbia spacery na pola i jeziora koło domu tylko niestety nie ma przeważnie towarzystwa do pełnej zabawy dlatego szukam pieska który bedzie jej w tym towarzyszył i nie tylko w tym bo na pewno ucieszyła by sie kiedy miałaby towarzystwo do innych czynności Dnia :)).Jeśli struś bedzie dalej do adpocji bardzo chętnie przyjemny go do nas i damy mu pełno miłości,weźmiemy na długi spacer i zrobimy miejsce w łożku na zimne wieczory ;).

Poznań też brzmi nieżle. Tylko daleko, ale jest drugi psiak.

A te Świętochlowice? Wyadoptowałam tam Tuptusia i Dudusia - w przyszłym tygodniu mogłabym podjechać na wizytę.

 

Ma "branie" Barry......a może go upchnę gdzieś pod łózko i udam że go nie ma? :D

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Poznań też brzmi nieżle. Tylko daleko, ale jest drugi psiak.

A te Świętochlowice? Wyadoptowałam tam Tuptusia i Dudusia - w przyszłym tygodniu mogłabym podjechać na wizytę.

 

Ma "branie" Barry......a może go upchnę gdzieś pod łózko i udam że go nie ma? :D

 

Kurde.......nie upchnę........nie zmieści się :(!!!!!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Poznań też brzmi nieżle. Tylko daleko, ale jest drugi psiak.

A te Świętochlowice? Wyadoptowałam tam Tuptusia i Dudusia - w przyszłym tygodniu mogłabym podjechać na wizytę.

 

Ma "branie" Barry......a może go upchnę gdzieś pod łózko i udam że go nie ma? :D

 

A jak Pokerek przyjedzie na wizytę po adopcyjną dla Mimiśki i go znajdzie ?????

 

 

1 minutę temu, anecik napisał:

Kurde.......nie upchnę........nie zmieści się :(!!!!!

 

Już nie znajdzie ufffff :)

A może nowe łóżko by się przydało, takie na wyższych nóżkach....

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Anula napisał:

Dobrze by było posprawdzać wszystkie domki a później myśleć jak zorganizować transport.Zawsze to jest większa możliwość wyboru jednego tego najlepszego.

Popieram :) Ew. zawsze można by zaproponować innego psiaka (choć na razie żaden nie przychodzi mi do głowy, bo Barry jest nie do podrobienia :p)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Sara2011 napisał:

A Pani z Poznania napisała tak:

Struś jest strasznie pięknym psem od razu wpada w oko i do serca :).mam jednego pieska w domu w wieku 10 miesięcy który jest bardzo energiczny uwielbia spacery na pola i jeziora koło domu tylko niestety nie ma przeważnie towarzystwa do pełnej zabawy dlatego szukam pieska który bedzie jej w tym towarzyszył i nie tylko w tym bo na pewno ucieszyła by sie kiedy miałaby towarzystwo do innych czynności Dnia :)).Jeśli struś bedzie dalej do adpocji bardzo chętnie przyjemny go do nas i damy mu pełno miłości,weźmiemy na długi spacer i zrobimy miejsce w łożku na zimne wieczory ;).

I mnie się podoba ten domek... Byłby kumpel do zabawy, spacery na pola i nad jezioro, no i miejsce w łóżeczku zapewnione.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Sara2011 napisał:

Moze Matla... Ale nie pytalam bo ja korespondowalam tylko przez olx. Myslicie zeby zrobic PA w Poznaniu ?

Na pewno Malta....może warto zrobić? w razie czego znajdziemy Państwo Strudio-podobnego Radysiaka...

A jakie mamy inne opcje bo już sie pogubiłam?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

Na pewno Malta....może warto zrobić? w razie czego znajdziemy Państwo Strudio-podobnego Radysiaka...

A jakie mamy inne opcje bo już sie pogubiłam?

Ja wiem o Pani z córką 10letnią z Tarnowskich Gór mieszkające w szeregowcu. Jestem umówiona z Panią na telefon w poniedziałek i ewentualną wizytę Pań u mnie we wtorek.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Sara2011 napisał:

A Pani z Poznania napisała tak:

 nie ma przeważnie towarzystwa do pełnej zabawy dlatego szukam pieska który bedzie jej w tym towarzyszył i nie tylko w tym bo na pewno ucieszyła by sie kiedy miałaby towarzystwo do innych czynności Dnia :)).

anecik w razie rozmowy z panią, wypytaj czy suczka jest już wysterylizowana. Kawaler wykastrowany, więc nie do wszystkich 

"  czynności Dnia :))."  się nadaje, do towarzystwa i zabaw - jak najbardziej ;-)

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, kajtek napisał:

anecik w razie rozmowy z panią, wypytaj czy suczka jest już wysterylizowana. Kawaler wykastrowany, więc nie do wszystkich 

"  czynności Dnia :))."  się nadaje, do towarzystwa i zabaw - jak najbardziej ;-)

Jeśli Pani do mnie zadzwoni to wypytam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...