Jump to content
Dogomania

STRUŚ z RADYS złamał serce anecik i pojechał do DS. Zamieszkał w Tarnowskich Górach. Bądź już zawsze szczęśliwy piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

17 minut temu, Sara2011 napisał:

Miłej niedzieli Anetko i Strusiu :)

Podobny obraz

Bardzo dziękujemy :) U nas nic nowego się nie dzieje...nuda :D

Bardzo żałuję że nie uda się znaleźć Radysiakom jednego domu. Tak się wspaniale bawią - jedno przychodzi po drugie pod drzwi tarasowe i czekają na siebie. Oczywiście w pojedynkę świetnie sobie poradzą - szczególnie Lusia - ale gdyby poszly razem ktoś miałby bardzo zabawowy i uzupełniający się Dwupak.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, anecik napisał:

Bardzo dziękujemy :) U nas nic nowego się nie dzieje...nuda :D

Bardzo żałuję że nie uda się znaleźć Radysiakom jednego domu. Tak się wspaniale bawią - jedno przychodzi po drugie pod drzwi tarasowe i czekają na siebie. Oczywiście w pojedynkę świetnie sobie poradzą - szczególnie Lusia - ale gdyby poszly razem ktoś miałby bardzo zabawowy i uzupełniający się Dwupak.

O tak, mi też się marzy, żeby Lusia zamieszkała z jakimś drugim, trzecim... psiakiem :)

Link to comment
Share on other sites

Sara "podesłała" Panią z Tarnowskich Gór. Fajna Pani :) - mieszka wraz z córką w szeregowcu. Widać że odpowiedzialna, obaczymy jak będzie. Jesteśmy umówione na wizytę u nas w poniedziałek lub wtorek.

 

A ja głupia się poryczałam :(

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, anecik napisał:

Sara "podesłała" Panią z Tarnowskich Gór. Fajna Pani :) - mieszka wraz z córką w szeregowcu. Widać że odpowiedzialna, obaczymy jak będzie. Jesteśmy umówione na wizytę u nas w poniedziałek lub wtorek.

 

A ja głupia się poryczałam :(

Właśnie zastanawiałam się, czy Pani zadzwoni ale widzę, ze zadzwoniła :).  Czekamy w takim razie na rozwój sytuacji :).

Nie płacz anecik :)

 

Link to comment
Share on other sites

Ojoj

To cos przegapilam! A tu i dla Strusiatka szykuje sie rodzinka :)

SUPER!

Trzymam kciuki z calych sil

Jest wiec duza szansa ze cala trojca jak razem przyjechala tak i w podobnym czasie przeprowadzi sie na swoje- bo i Lenka i Lusia i Strus na dniach beda mieli gosci :)

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, sybil napisał:

Ale to musi być naprawdę najlepszy domek dla kochanego przytulaka !

Tylko jak On przeżyje rozstanie z Anecik?

 

Struś nie zaczipowany -  chyba trzeba jeszcze to zrobić

Też myslę, że dobrze by było go zaczipować. Może Anetka by jechała gdzieś w niedługim czasie do weta to można by zabrać Strusia i zaczipować.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Struś jest na topie.

Napisała do mnie Pani ze Świętochłowic i wypytywała o chłopaka , pytała o niego też Pani z Poznania.

Jak była cisza w eterze, to dzisiaj 3 osoby się odezwały :). Nie wiem czy te osoby dalej pociagną temat ale i tak wielki sukces. Dzisiaj mamy Dzień Strusia :).

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...