Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Witam, mam psiaka 5 miesięcy ma ten mały obesrus ;) mam problem z załatwianiem się w domu, chodzi mianowicie o kupę :/ 

Pies robi ją tylko i wyłącznie w nocy, gdy wszyscy śpią :/ idzie do kuchni (na szczęście, bo tam są płytki, chociaż zdarza mu się na panelach też zrobić to dziadostwo) jakby nigdy nic i się łamie :/ W ciągu dnia nie zrobi jej w ogóle. Siusiu też nauczył się robić tylko na dworze. Dostaje jeść ostatni raz o 18, ma długi spacer przed snem ( gdzie zrobi jedna lub 2 kupki), potem szybki spacer na siku.... A on jak taka uparta cholera potrafi się zesrać :D w domu w nocy :/ ostatnio zrobił to aż 3 razy :/ gdzie w ten sam wieczór na wybiegu zrobił też 3 kupczasony :/ 

Ręce opadają , a nos to już w ogóle :/ nie wiem jak oduczyć tego smroda :/

Link to comment
Share on other sites

Trochę to faktycznie dziwne??  może spróbuj po solidnym zmęczeniu/zabawie ( często u psów po aktywnym wysiłku, odzywa się fizjologia ;))

wyprowadzić go na spacerek (koniecznie weź ze sobą smaczki i gdyby zdarzyła się koopa, z wielkim entuzjazmem ,euforią chwal go bravo czy dobry piesek, wymyśl jakieś hasło i koniecznie nagradzaj kilkoma smaczkami, które zawsze bierz na spacerek)   do tego (może niektórych to nie przekonuje, ale u mnie zadziałało!)

zbierz tę koopę z domu z podkładu i wyrzuć w miejscu gdzie chodzicie na spacerki, żeby chodząc wąchając, mógł natrafić na miejsce ''pożadane'' do wypróznienia.

Link to comment
Share on other sites

Mój ma 6 m-cy i robi 3-4 kupy dziennie. Nie chcę generalizować, ale jak odstawiłam wędzone uszy i kości, to kupy znacznie się poprawiły. Teraz dostaje jako zamiennik żwacze wołowe. Niestety szybciej je zjada, ale nie ma problemów jelitowych.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...