Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

Teraz, WiosnaA napisał:

To czekając na to jutro zapraszam gorąco na bazarek m.in. dla Rysy,może coś sobie wypatrzycie i pieski skorzystają...(mam nadzieję,że to imię niedługo już będzie)

Serdeczna prośba o pomoc w podnoszeniu!

 

Wiosenko bardzo serdecznie dziękujemy  całusy.jpg      gif bukiet.jpg

Lece :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

zaraz spróbuję odgruzować :)

Dziękuję :) Info poszło na PW :)

12 minut temu, WiosnaA napisał:

Odwiedzam wirtualnie sunię,a duchem przy niej.

Witaj Wiosno :) Kiedy będziemy mogli powitać tak wiosnę kalendarzową :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie ze schroniskiem (musiałam sprawdzić co u psiaków) i patiC.  Wszystkie pieski są zaszczepione p/wściekliźnie, podobno wetka oglądała je i nie stwierdziła nic niepokojącego. Prosiłam, żeby pamiętali o książeczkach zdrowia i nie nakarmili psiaków przed drogą. Pani powiedziała, że nasze psiaki wyjadą przed porą karmienia. No i dobrze :)  Dostaną w swojej porze coś znacznie lepszego niż w schronisku.

PatiC ma być w schronisku o godz. 14-tej i zadzwoni, jak już będzie miała psiaki w samochodzie. gif auteczko.gif

Niechby już była ta 14-ta      gif maży.gif

Czekamy na 14-tą  gifek z sercami w oczach.png

 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Wiem coś o tym i doskonale Cię rozumiem, Elu k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_origNie tak dawno też nie mogłam się doczekać wyjazdu Lisi ze schroniska. 

Psiaczki pewnie już w drodze...

Jeszcze nie są w drodze. PatiC przyjedzie po nie do Radys około godz. 14-tej. Około 17-tej przejmie je AniaB i pojadą na Śląsk.Rysa i Struś do anecik, Sasanka do Kasi.

8 minut temu, agat21 napisał:

Z drżeniem serca czekam na wieści z podróży :)

Ja też. To jeszcze kilka godzin :(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, iwstar58 napisał:

Dzień dobry na wątku Rysy facebook-smiley-face-for-comments.jpg  . Dzień dobry Elu facebook-smiley-face-for-comments.jpg  .  Podłączam się do kciukających za  szczęśliwe dotarcie psiaków do DT  gify emoty

Witaj kochana :) Ja właśnie przynoszę najświeższe wiadomości, prosto z trasy Radysy _ Warszawa.

Nasze pieseczki + 1 maleńki wreszcie w drodze. Wyjazd opóźnił się o 1,5 godz. bo patiC szukała  małego psiaczka, o którego ktoś prosił.  Ten, który miał być przygotowany został wydany komuś wcześniej i patiC szukała innego, żeby jeszcze jeden psiaczek opuścił schronisko.  Biedna AniaB wyjedzie z W-wy później niż zamierzała. Tak mi przykro :(  Patrycja będzie w W-wie za około godzinę. Psiaczki są grzeczne, spokojne  jadą :)  Jeszcze nie wiedzą, że to podróż do lepszego życia.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, iwstar58 napisał:

Dzień dobry na wątku Rysy facebook-smiley-face-for-comments.jpg  . Dzień dobry Elu facebook-smiley-face-for-comments.jpg  .  Podłączam się do kciukających za  szczęśliwe dotarcie psiaków do DT  gify emoty

Nie było mnie tak długo na wątku, bo miałam spotkanie z behawiorystką, ponieważ mój tymczasik nie daje nam spać.

Bardzo się cieszę, że pojawiłaś się na wątku :)  Nie pisałam, że masz zamiar wspierać nasza sunię, bo chciałam pozostawić Tobie tę przyjemność. Bywaj u nas najczęściej, jak będziesz mogła :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Witaj kochana :) Ja właśnie przynoszę najświeższe wiadomości, prosto z trasy Radysy _ Warszawa.

Nasze pieseczki + 1 maleńki wreszcie w drodze. Wyjazd opóźnił się o 1,5 godz. bo patiC szukała  małego psiaczka, o którego ktoś prosił.  Ten, który miał być przygotowany został wydany komuś wcześniej i patiC szukała innego, żeby jeszcze jeden psiaczek opuścił schronisko.  Biedna AniaB wyjedzie z W-wy później niż zamierzała. Tak mi przykro :(  Patrycja będzie w W-wie za około godzinę. Psiaczki są grzeczne, spokojne  jadą :)  Jeszcze nie wiedzą, że to podróż do lepszego życia.

Czyli 4 psiaczki wyruszyły po nowe, lepsze życie, wspaniale!!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Czyli 4 psiaczki wyruszyły po nowe, lepsze życie, wspaniale!!!

 

29 minut temu, kiyoshi napisał:

widziałam na fb, że wyjechało dziś 5...

Ania wiezie 5 psiaczków - 1 Jej, 3 nasze i 1, który jedzie z Anią do Krakowa. Będzie nocował u Niej, a jutro rano pojedzie pod Słomniki. Może tego piątego zabrał ktoś inny.

Tak się cieszę, że wszystko w porządku. Ju z się martwiłam :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...