Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Przynajmniej Jo ma oszczędzony czas :) A dom prześwietlić trzeba, to jasne :)

Jak nie ten domek, to inny. :)

Jo37 jednak się tam wybiera z myślą, że może będzie to odpowiedni dom dla piesia mniej aktywnego niż Lusia :)

2 godziny temu, agat21 napisał:

Dobrze, że pewne detale wyszły teraz. Jesteście bardzo czujne kobiety :)

Jestem bardziej uważająca, gdy sprawa dotyczy kogoś innego :) Gdy sprawa dotyczy mnie, niestety nie zawsze wykazuję należytą czujność :) Kilka razy w życiu już się "sparzyłam".

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Lusia (Karmen) ma wykupione odświeżania na OLX do 18 stycznia i mam nadzieję, ze ktoś sensowny jeszcze zadzwoni. 12 godzin bez wyjścia to za długo, tym bardziej, że Lusia jest młoda i potrzebuje ruchu.

Tak Eluniu. Lusia jest bardzo energiczna i potrzebuje dużo ruchu i musi go mieć. Zamknięcie jej na tyle godzin w domu, choćby z drugą osobą, byłoby dla niej katorgą. Nie byłaby szczęśliwa w takim domu.

Eluniu bardzo dziękuję za wykupienie odświeżania :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Zaglądam do Lusieńki, by sprawdzić, czy coś się "ruszyło" w sprawie adopcji.

Na razie cisza. Dom w W-wie skreślony, a ze Skawiny na razie bez odpowiedzi.

Anula zgłosiła mi, że nie może otworzyć linku do albumu Lusi. Czy próbowałaś może zaglądnąć do tego albumu ?

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Na razie cisza. Dom w W-wie skreślony, a ze Skawiny na razie bez odpowiedzi.

Anula zgłosiła mi, że nie może otworzyć linku do albumu Lusi. Czy próbowałaś może zaglądnąć do tego albumu ?

Elu, ja też nie mogę zajrzeć do albumu, pokazuje mi się komunikat

Zaloguj się na konto Google

Lusieńka jest przecudna, trzymam kciuki za najlepszy domek!!!

Link to comment
Share on other sites

Kurtka na wacie właśnie przed chwilą dostałam wiadomość od pana ze Skawiny, że jest jakiś błąd, bo nie może otworzyć linku. Jemu też posłałam link do tego albumu, żeby i żona zobaczyła wszystkie zdjęcia Lusi.

Pierwszy raz od ostatnich zmian w Albumie Picasa zrobiłam album i nie wiedziałam, że teraz nie wystarczy wysłać linku, trzeba udostępnić wpisując adres e-mail w albumie. Po wpisanie adresu e-mail samo się wysłało :) 

Ale kurcze nie wiem jak udostępnić na stronie internetowej :(

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Havanka napisał:

Elu, czy ten drugi link do albumu wysłałaś panu ze Skawiny? Zdjęcia są świetne.

Tak, wysłałam wczoraj i odpisał, że ma zdjęcia, ale nie napisał czy żonie spodobała się Lusia. Czekam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...