Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

29 minut temu, kiyoshi napisał:

Jak to się stało, że przegapiłam taką informacje :(

gapa ze mnie:)

Trzymam kciuki z całych sił!!! :)

Nie przegapiłaś, po prostu nie rozpisywałam się zbytnio :)

Dzięki za kciuki. Ja trzymam za Lenusię :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Elu...a może byś nam cokolwiek więcej o tym domku napisała????

Poza tym, co już napisałam, nie wiem nic więcej, ale powiem, że jestem nastawiona sceptycznie. Może jednak tym razem się mylę ? Dlatego wizyta się odbędzie.

4 godziny temu, AgusiaP napisał:

Ja tez przegapiłam ta informacje, chyba dlatego, ze pisałaś ja Elunia pod zdjęciem.

Trzymam mocno kciuki.

Kto jedzie na wizytę Elunia , jeśli mozna spytać ?

Na wizytę w W-wie jedzie Jo37 więc jestem spokojna, że dom będzie  prześwietlony wzdłuż, w szerz i w poprzek :) O to właśnie mi tym razem chodzi. Albo rozwieje moje wątpliwości, albo je potwierdzi :)

2 godziny temu, Mysza2 napisał:

To ja też mocno trzymam:)

Dzięki Myszeczko :)

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze drugi domek, który wyraził chęć adopcji Lusi, ale jak na razie tylko połowicznie :0 Tzn. pan chce, a pani jeszcze Lusi nie widziała. Mam dzisiaj podesłać więcej zdjęć i będę czekała na decyzję. To domek blisko Krakowa w Skawinie.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, elik napisał:

Jest jeszcze drugi domek, który wyraził chęć adopcji Lusi, ale jak na razie tylko połowicznie :0 Tzn. pan chce, a pani jeszcze Lusi nie widziała. Mam dzisiaj podesłać więcej zdjęć i będę czekała na decyzję. To domek blisko Krakowa w Skawinie.

no to super:) czyli się ruszyło:) to najważniejsze!

Link to comment
Share on other sites

No i domek w W-wie odpadł w przedbiegach.

Jak napisałam wcześniej, nie byłam przekonana czy to domek odpowiedni dla Lusi, a to z tego powodu, że dzwoniłam do pana kilka razy, żeby się jeszcze o to i owo dopytać, ale pan nie zgłaszał się, ani nie oddzwaniał. Dzisiaj zadzwonił i od słowa do słowa okazało się, że pracuje na zmiany i to po 12 godzin i w pracy nie może odbierać telefonów. Gdyby to się zdarzyło już po adopcji, to ja pewnie już siedziałabym w pociągu do W-wy z paznokciami obgryzionymi do łokci.

Zapytałam, jak w takim razie zamierza zapewnić suni odpowiednia ilość ruchu, o czym informowałam go podczas pierwszej rozmowy. Okazuje się, że myślał, że będzie to robiła mama. Mama ma 67 lat i nie sądzę, żeby chciało się jej wychodzić z sunią bez względu na pogodę, co najmniej 3 razy w ciągu dnia, na co najmniej 40 minutowe spacery. Powiedziałam, że nie widzę takiej możliwości.  Rozmawiałam już z Jo37 i powiedziałam, że bardzo dziękuję za chęć wizyty, ale  adopcji nie będzie.

Jo37 zdecydowała, że jednak porozmawia jeszcze z panem, bo może zechciałby adoptować jakiegoś starszego pieska, który nie potrzebuje tak dużej ilości ruchu.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dobrze, że wszystko wyszło teraz, a nie po adopcji.

Zawsze rozmawiam kilka razy z potencjalnym DS zanim wybiorę się na wizytę lun jeśli zbyt daleko, kogoś o to poproszę więc myślę, że jeśli nie podczas rozmów, to w trakcie wizyty wyszłoby to na jaw, ale gdyby tak się nie stało, to chyba po kilku nie odebranych telefonach jechałabym, do W-wy z duszą na ramieniu i oczywiście wracałabym z psiakiem.

Masz rację :) Dobrze, że to wyszło już teraz, a nie po adopcji :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...