Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

Dnia 27.12.2016 o 10:11, kiyoshi napisał:

Ale Lusia cudnie sie prezentuje przy choince

Chyba tez trzeba jej dorobic troszke ogliszen jesli elik sie zgodzi :)

Nie to, że się zgodzi, ale prosi.  Prosi, bo czas do domu czas :)

Po Sylwestrze trzeba się za domkiem rozglądnąć kochana Lusindo :)

Dnia 27.12.2016 o 13:43, Tyś(ka) napisał:

Luśka ma śliczną budowę ciała, bardzo mi się podoba :) Oby ktoś ją wkrótce wypatrzył, już za długo siedzi u anecik :)

Z pierwszym zdaniem całkowicie się z Tobą Tysiu zgadzam, natomiast z drugim zdaniem tylko z pierwszą jego polową :) Natomiast zupełnie nie uważam, że się zasiedziała u anecik :)  Po prostu tam, gdzie nam dobrze, staramy się dłużej zatrzymać. Ot co :)

Link to comment
Share on other sites

Lusia pięknie ustawiła sie przy choince. To zdjęcie mozna dać jako pierwsze do ogłoszeń. Wzrok przyciąga i Lusia i choinka.

A całe, śpiące stadko wygląda uroczo. Anetko, chyba zapomniałaś wymienić jeszcze jedno futerko, które załapało sie do zdjęcia. Padło poza kanapę.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Lusia pięknie ustawiła sie przy choince. To zdjęcie mozna dać jako pierwsze do ogłoszeń. Wzrok przyciąga i Lusia i choinka.

A całe, śpiące stadko wygląda uroczo. Anetko, chyba zapomniałaś wymienić jeszcze jedno futerko, które załapało sie do zdjęcia. Padło poza kanapę.

Rzeczywiście Zulka a właściwie jej ogonek :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Nie to, że si8e zgodzi, ale prosi, prosi, bo czas do domu czas :)

Po Sylwestrze trzeba się za domkiem rozglądnąć kochana Lusindo :)

 

W takim razie jeszcze w tum tygodniu wezme sie do roboty

W kolejce po ogloszenia jest Zulcia- a zaraz po niej Lusia

Musze zrobic porzadne duze pakiety

Wiadome ze psiakom u Anecik jest jak w niebie ale czas do domkow 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, kiyoshi napisał:

. . .

Wiadome ze psiakom u Anecik jest jak w niebie ale czas do domkow 

Oj tak, tak. Trzeba robić miejsce dla kolejnych biduleczków :)

 

20 godzin temu, Gabi79 napisał:

Zaglądam do ślicznej Lusieńki - to zdecydowanie mój typ psiej  urody.

Razem z Lusindą bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Havanka napisał:

Anetko, chcę rozliczyć bazarek kilometrowy, w którym brałaś udział. Wysłałam pw, ale do tej pory nie odczytałaś. Zajrzyj proszę.

O matulu....jutro będzie przelew. Zapomniałam na śmierć. Przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2016 o 08:20, kiyoshi napisał:

W takim razie jeszcze w tum tygodniu wezme sie do roboty

W kolejce po ogloszenia jest Zulcia- a zaraz po niej Lusia

Musze zrobic porzadne duze pakiety

Wiadome ze psiakom u Anecik jest jak w niebie ale czas do domkow 

Kiyoshi, wykorzystaj dobrą passę, bo ją zdecydowanie masz !  Ślicznota Sasanka (dla mnie pozostanie Sasanką) przywita kolejny rok w nowym domu i mam nadzieję, ze zaraz po niej szczęście uśmiechnie się do Lusi i Zuli ! I za to trzymam kciuki !

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Havanka napisał:

Kiyoshi, wykorzystaj dobrą passę, bo ją zdecydowanie masz !  Ślicznota Sasanka (dla mnie pozostanie Sasanką) przywita kolejny rok w nowym domu i mam nadzieję, ze zaraz po niej szczęście uśmiechnie się do Lusi i Zuli ! I za to trzymam kciuki !

Dzięki Havaneczko kochana :) Też myślę, żem  po Nowym Roku to i Lusia powinna znaleźć swój nowy dobry Dom :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Kiyoshi, wykorzystaj dobrą passę, bo ją zdecydowanie masz !  Ślicznota Sasanka (dla mnie pozostanie Sasanką) przywita kolejny rok w nowym domu i mam nadzieję, ze zaraz po niej szczęście uśmiechnie się do Lusi i Zuli ! I za to trzymam kciuki !

Havanko akurat Sasanka znalazla dom z ogloszenia na olx ktore zrobila dla mnie Gabrysia:)

Wiem to na pewno bo bylo w nim imie Suzi a Panstwo zadzwonili wlasnie o Suzi:) My tak z Gabrysia mamy- ona juz wie o czym pisze:)

Ale bede dzialac:) Twoje ogloszenia Havanko tez przynosza szczescie a wiesz- im wiecej ogloszen tym wieksza szansa:)

Wiec... Moze i Ty dolaczysz?:)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kiyoshi napisał:

Havanko akurat Sasanka znalazla dom z ogloszenia na olx ktore zrobila dla mnie Gabrysia:)

Wiem to na pewno bo bylo w nim imie Suzi a Panstwo zadzwonili wlasnie o Suzi:) My tak z Gabrysia mamy- ona juz wie o czym pisze:)

Ale bede dzialac:) Twoje ogloszenia Havanko tez przynosza szczescie a wiesz- im wiecej ogloszen tym wieksza szansa:)

Wiec... Moze i Ty dolaczysz?:)

To całuję złote rączki Gabrysi !!! Nie wiedziałam, aczkolwiek Twoje Izuniu też bezcenne ! No jasne, ze swój pakiecik zrobię, tylko musiałabym mieć zdjęcia nie publikowane przez Was, bo usuną. Gdybyś miała takowe, to czekam...

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, elik napisał:

Dziewczynki jesteście kochane :)    serduszka.gif

Jak ja się Wam odwdzięczę :) ?   kwiatki 2.gif

 

Może poprosimy Anetkę o kilka nowych zdjęć ?  

Jest jedno, które nadawałoby się do ogłoszeń, to koło choinki :)

P1120516.jpg

Wystarczy Elu, że jesteś z nami ! Wspólnie będziemy świętować dzień wyprowadzki Lusi do nowego domu .

Własnie o tym zdjęciu myślałam. Jak dla mnie super !

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Havanka napisał:

Wystarczy Elu, że jesteś z nami ! Wspólnie będziemy świętować dzień wyprowadzki Lusi do nowego domu .

Własnie o tym zdjęciu myślałam. Jak dla mnie super !

Tak, jak wspólnie jej pomagamy  :)

Link to comment
Share on other sites

Napisałam inny tekst dla Lusindy - Karmen. Wykorzystam to zdjęcie  P1120516.jpg

i może wkrótce będą jeszcze inne. tak więc Elu, gdyby ktoś pytał o Karmen, to wiedz, że chodzi o Lusindę.

Piękna Karmen czeka na prezent życia...
Karmen jest młodziutką, śliczną suczką w pomniejszonej wersji owczarka. Nie ma jeszcze 2 lat życia i jak większość jej rówieśników, ma mnóstwo niespożytej energii i chęci do zabaw. Jest w wieku, kiedy chętnie i szybko uczy się nowych rzeczy. Ostatnio w bardzo krótkim czasie, przyswoiła sobie zasady chodzenia na smyczy. W domu potrafi zachować czystość a podczas nieobecności opiekuna nie szczeka i nic nie niszczy.
Karmen jest wysterylizowana i zaszczepiona. Posiada książeczkę zdrowia i jest już gotowa do zmiany adresu na stały.
Marzy nam się, żeby w Nowym Roku, suczka otrzymała swój wymarzony prezent - wspaniały dom i kochającego opiekuna na zawsze...

Więcej informacji o pięknej Karmen, można uzyskać tylko pod podanym numerem telefonu.
501 545 399

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Havanka napisał:

Napisałam inny tekst dla Lusindy - Karmen. Wykorzystam to zdjęcie  P1120516.jpg

i może wkrótce będą jeszcze inne. tak więc Elu, gdyby ktoś pytał o Karmen, to wiedz, że chodzi o Lusindę.

Piękna Karmen czeka na prezent życia...
Karmen jest młodziutką, śliczną suczką w pomniejszonej wersji owczarka. Nie ma jeszcze 2 lat życia i jak większość jej rówieśników, ma mnóstwo niespożytej energii i chęci do zabaw. Jest w wieku, kiedy chętnie i szybko uczy się nowych rzeczy. Ostatnio w bardzo krótkim czasie, przyswoiła sobie zasady chodzenia na smyczy. W domu potrafi zachować czystość, a podczas nieobecności opiekuna nie szczeka i
nic nie niszczy. Grzecznie czeka na Jego powrót.
Karmen jest wysterylizowana i zaszczepiona. Posiada książeczkę zdrowia i jest już gotowa do zmiany adresu na stały.
Marzy nam się, żeby w Nowym Roku, suczka otrzymała swój wymarzony prezent - wspaniały dom i kochającego opiekuna na zawsze...

Więcej informacji o pięknej Karmen, można uzyskać tylko pod podanym numerem telefonu.
501 545 399

 

Havanko kochana bardzo wieeeeeeelkie dziękuję  buziaczki4.jpg

Proszę dodaj jeszcze adres e-mail. Zastanawiam się też, czy nie dodać jeszcze tego zdania   Grzecznie czeka na Jego powrót. Co o tym myślisz ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...