Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

12 godzin temu, elik napisał:

Ja też dostałam jeszcze jedno zdjęcie, ale program nie chciał go wczytać. Teraz zmieniłam rozdzielczość i może się uda. Zobaczymy :)

22.01.2017_1.jpg

No się wczytało :)

Wczytało i to jeszcze w TAKIEJ pozie ! Czy tak wygląda pies zestresowany nowym domem? Oby wszystkie psiaki tak "przeżywały" zmiany DT na DS !

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, AgusiaP napisał:

Jak miło czyta sie takie wiadomości i ogłada cudne zdjecia.

. . .

W dodatku tak szybko przysłane po adopcji - w tym samym dniu     kciuki ok 8.jpg

22 minuty temu, Havanka napisał:

Wczytało i to jeszcze w TAKIEJ pozie ! Czy tak wygląda pies zestresowany nowym domem? Oby wszystkie psiaki tak "przeżywały" zmiany DT na DS !

Taż tego życzę wszystkim psiakom :)  I super domków oczywiście :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ania75 napisał:

ojej nie było mnie chwilę i gdzie zajrzę to psina w domku albo się wlaśnie pakuje ..... jaki czas cudowny  :) :) powodzenia sunieczko 

Witaj Aniu u Lusi :)

Tak, dla bezdomniaczków nastał dobry czas. Adopcje ruszyły po chwilowym zastoju :)

Ja sie przygotowuje do pomocy kolejnej bidzie na odległość, ale i też  w domu. przyjmę na BDT sunię z Miedar. Tam są okropne warunki :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Witaj Aniu u Lusi :)

Tak, dla bezdomniaczków nastał dobry czas. Adopcje ruszyły po chwilowym zastoju :)

Ja sie przygotowuje do pomocy kolejnej bidzie na odległość, ale i też  w domu. przyjmę na BDT sunię z Miedar. Tam są okropne warunki :(

 

Elu jak założysz jej watek to wstaw proszę 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam nowe wiadomości z Domu Lusi i zezwolenie od Pani Arleny na wstawianie na wątek wszystkich zdjęć jakie od Niej dostanę, jak również wiadomości.

Korzystając z tego pozwolenia wklejam dzisiejsze wiadomości i zdjęcia. Filmik wkleję, jeśli zdążę :)

Pani Arlena pisze:

"Witam, dzisiaj Lusia miała jeszcze aktywniejszy dzień niż wczorajszy.
Była kilka razy na spacerze:
-na smyczy
- na długiej lince
- i bez smyczy! na zamykanym (ogrodzonym) placu zabaw!
w obecności innych psów, przeważnie szczekaczy wypada jak prawdziwa,
kulturalna DAMA!
Obwąchuje z wzajemnością, nie szarpie, nie szczeka i ignoruje
szczekaczy:)
Filmik może nie jest najlepszej jakości bo trzymałam aparat,
smakołyki...a Lusia przywołana,
pojawiała się w kadrze z prędkością światła:)) Tak się wyszalała,
że po powrocie zasnęła!
Wysłałabym więcej filmików ale nie przechodzą bo zajmują za dużo
pojemności.
Przed nami jeszcze jeden spacer ok. 23:00.
Pozdrawiam
Arlena"

i zdjęcia :)

DSC07692.JPG   DSC07693.JPG

DSC07697.JPG   dsc07699-1.JPG

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Ale jej się trafiło! :)

Tak :) Bardzo się cieszę. Kolejny porzucony przez kogoś psiak dostaje wspaniałe życie u boku Człowieka :)

Męczę się nad filmikiem. Muszę go najpierw wstawić na You Tube

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Lusia rzeczywiscie CUDOWNIE trafila!

Elu ciesze sie tez ze postanowilas pomoc suni z Miedar- chuczy o tym miejscu ostatnio- pieklo :(

Tak Medary to koszmarne miejsce :( Już brałam kilka razy psiaki z tego miejsca i są teraz szczęśliwe.

Poniżej zdjęcie suni, którą chciałabym wziąć na tymczas - ta mniejsza z prawej strony.

To krótkowłosy szczeniaczek i w budzie bez słomy nie przeżyje, gdy przyjdą mrozy, a na pewno luty zaserwuje nam jeszcze  siarczyste mrozy. Dla takiego stworzonka nawet jedna, dwie doby w tamtejszych warunkach znaczy .... nawet nie chcę wypowiedzieć tego słowa :(

Problem jest w tym, że te psiaki są bardzo z sobą zżyte i  jak ten drugi zostanie sam w pustej budzie, to mróz + stres zrobią swoje :( Szukam miejsca dla tego drugiego psiaczka, też szczeniaczka. Potrzebne też będę deklaracje na odrobaczenie, odpchlenie i szczepienia. Oba psiaczki będą już po zabiegach sterylizacji. Nie trzeba płacić za hotel, tylko opieka weterynaryjna więc to na prawdę zero, za życie tych psiaczków.

Krew się we mnie burzy, gdy pomyślę, że takie maluszki będą sterylizowane, ale schron nie wypuści ich bez tych zabiegów. Sukinkoty nie przepuszczą żadnej szansy na zarobek   zły 3.gif   Dobrze, że chociaż zgodzili się wydać ich zaraz  po zabiegu.

Dzisiaj chcę zrobić im wspólny (na razie) wątek.Może znajdą się chętni, żeby za kilkanaście złotych uratować psiaki i podarować im dobre życie wśród kochających je ludzi.

received_1226287280789917.jpeg

To te maleństwa.

Bardzo Was proszę o pomoc   

Jakąkolwiek pomoc  -  w szukaniu tymczasu dla chłopaczka, w deklaracjach choćby po kilkanaście złotych   gif  proszący.gif

Link to comment
Share on other sites

Aneciu, zrobiłam przelew na kwotę 145,00 zł za pobyt Lusi w DT w okresie 1-22.01.2017 r.  Jeśli ma byc inna kwota, to proszę napisz jaka.

Gdy zamelduje się na Twoim koncie, to potwierdź proszę tu na wątku.

Dziękuję ogromnie za wspaniałą opiekę nad sunieczką

gif dziekuje slicznie pies slucha.gif

 

buziaczki 3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lusia już znalazła swoje miejsce w sercach Ludzi i w ich domu, a ja wypatrzyłam kolejne, potrzebujące pomocy stworzenia płacz 4.gif

Serdecznie zapraszam na wątek dwóch maleństw przebywających w zimnym kojcu za kratami.

Gorąco proszę o pomoc dla tych dzieciaków  gif  proszący.gif  Nawet kilkanaście złociszów uratuje te biedne stworzenia przed zamarznięciem.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, Lusia znalazła swoje miejsce w sercach a mnie wypada napisać tylko, że wprawdzie nieaktywna na dogo, to jednak na bieżąco śledziłam wątek. Cieszę się, że Lusinka trafiła do domu z młodzieżą bo ze swoją aktywnością, dobrze tam się wkomponuje. Pozostaje życzyć Luśce żeby szczęście już nigdy jej nie opuściło.  divers2345.gif  

Elu, mogę swoją deklarację /2 dyszki/ z Luśki, przenieść na te maluchy. Ponieważ ostatni przelew był również za luty, to połowę można śmiało przeznaczyć na miedarowe psiaki. 

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, iwstar58 napisał:

No właśnie, Lusia znalazła swoje miejsce w sercach a mnie wypada napisać tylko, że wprawdzie nieaktywna na dogo, to jednak na bieżąco śledziłam wątek. Cieszę się, że Lusinka trafiła do domu z młodzieżą bo ze swoją aktywnością, dobrze tam się wkomponuje. Pozostaje życzyć Luśce żeby szczęście już nigdy jej nie opuściło.  divers2345.gif  

Elu, mogę swoją deklarację /2 dyszki/ z Luśki, przenieść na te maluchy. Ponieważ ostatni przelew był również za luty, to połowę można śmiało przeznaczyć na miedarowe psiaki.

Iwonko, bardzo wielkie i serdeczne dzięki za ofiarowaną pomoc dla maluszków  serce 7.gif

kwiatki 11.GIF

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2017 o 13:52, elik napisał:

Aneciu, zrobiłam przelew na kwotę 145,00 zł za pobyt Lusi w DT w okresie 1-22.01.2017 r.  Jeśli ma byc inna kwota, to proszę napisz jaka.

Gdy zamelduje się na Twoim koncie, to potwierdź proszę tu na wątku.

Dziękuję ogromnie za wspaniałą opiekę nad sunieczką

gif dziekuje slicznie pies slucha.gif

 

buziaczki 3.jpg

145 zł wpłynęło. Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...