Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

59 minut temu, anecik napisał:

Ale wieści z Alfikiem :) Przynajmniej wiemy że będzie miał super dom:)

Jak sobie pomyślę że mnie pokochał Bary i Dafi i chyba Obiś że nie wspomnę o Tycince a męża pokochała Lusia.........co tu robić????Co robić???? :D

Zdjęcie Lusi zrobię przy mężu  jak wróci z pracy albo jutro za widoku, na dworze. Z czipem załatwione będzie w sobotę - oczywiście bezpłatnie.

Troszkę popstrykałam ale takich "pozowanych" bardziej. Lusi trudno się robi zdjęcia bo na smyczy zachowuje się troszkę nienaturalnie, nie lubi patrzeć w aparat a z kolei w zabawie to mój aparacik za nią nie nadąża. Będziemy jeszcze robić zdjęcia jutro - może we dwójkę sprawniej nam pójdzie.

P1120679.jpg     P1120677.jpg

P1120674.jpg    P1120672.jpg

Cytat

Ale wieści z Alfikiem :) Przynajmniej wiemy że będzie miał super dom:)

Jak sobie pomyślę że mnie pokochał Bary i Dafi i chyba Obiś że nie wspomnę o Tycince a męża pokochała Lusia.........co tu robić????Co robić???? :D

Mnie też pokochały wszystkie tymczasy, a ja, je. Niektóre szczególnie, ale żaden nie był tak podobny fizycznie i w zachowaniu do naszego Bingusia [*], jak właśnie Alfik. I chyba to właśnie zadecydowało.

Bardzo Cię proszę Anetko o zdjęcia Lusi przy ludziu :)

48 minut temu, kiyoshi napisał:

Ale Lusia szaleje w sniegu

To drugie zdjecie mi sie bardzo podoba:)

Mi też właśnie to :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Mnie też pokochały wszystkie tymczasy, a ja, je. Niektóre szczególnie, ale żaden nie był tak podobny fizycznie i w zachowaniu do naszego Bingusia [*], jak właśnie Alfik. I chyba to właśnie zadecydowało.

Bardzo Cię proszę Anetko o zdjęcia Lusi przy ludziu :)

Mi też właśnie to :)

Zrobię Elu ale jak na razie jestem jedynym ludziem w domu. Byłoby trudno :D

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, anecik napisał:

. . .

A to specjalne dla elik - nochal do całowania :D

P1120676.jpg

 

Anetko wielkie dzięki   :)  To buziolki dla Ciebie za nochalek :)  buziaczki 3.jpg  Nawet go (nochalka)  nie zmniejszam :)

 

buziaczki 1.jpg     A to buziolki dla Lusindy 

Link to comment
Share on other sites

Eliku, młoda jesteś duchem, przy tylu psiakach ciało pewnie też w doskonałej formie, a jeśli nawet trochę mniej doskonałej, to ciało zawsze przy odrobinie chęci można podreperować :)

Nie wiem czy miałaś okazję słyszeć wywiad z Olbrychskim sprzed paru tygodni, w którym mówił o swojej cioci-babci, która ma 104 lata i każdy dzień zaczyna od ćwiczeń na mięśnie brzucha, żeby być w dobrej formie i nie zależeć od innych ludzi :) 

Także spokojna jestem o los Twoich psiaczków :)

 

Zdjęcia Lusinki w śniegu fajne - nieźle Wam napadało.. ;) U nas rano przede wszystkim ślizgawica po wczorajszeym zamarzniętym śniegu i deszczu - poranny spacer po parku był jak na łyżwach :D :D 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

Eliku, młoda jesteś duchem, przy tylu psiakach ciało pewnie też w doskonałej formie, a jeśli nawet trochę mniej doskonałej, to ciało zawsze przy odrobinie chęci można podreperować :)

Nie wiem czy miałaś okazję słyszeć wywiad z Olbrychskim sprzed paru tygodni, w którym mówił o swojej cioci-babci, która ma 104 lata i każdy dzień zaczyna od ćwiczeń na mięśnie brzucha, żeby być w dobrej formie i nie zależeć od innych ludzi :) 

Także spokojna jestem o los Twoich psiaczków :)

Zdjęcia Lusinki w śniegu fajne - nieźle Wam napadało.. ;) U nas rano przede wszystkim ślizgawica po wczorajszeym zamarzniętym śniegu i deszczu - poranny spacer po parku był jak na łyżwach :D :D 

O cho, cho - 104 lata piękny wiek, a jeszcze piękniejsze to, że ma chęć i siłę do ćwiczeń :)

Agaciu bardzo dziękuję za dobre myśli i życzenia :) Oby w dobrej kondycji, to czemu nie :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anecik napisał:

Wiadomość do elik :)

 

Czip załatwiony. Zdjęcia przy człowieku są,  ale pozwolisz że wrzucę jutro :) Dziś świętujemy.

Czyli to co wpadło Ci do reki,  to był jednak czip ?

Oczywiście, że pozwolę, jak również i sobie pozwolę z okazji tegoż święta złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń i szybkiej realizacji wszystkich planów.

Podobny obraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...