Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

Godzinę temu, kiyoshi napisał:

Zaglądam do Lusi:) Tekst piękny, tylko w 3 zdaniu jednak usunęłabym słowo "rozszczekane" - dla mnie brzmi odstraszająco:( można o tym powiedzieć zainteresowanej osobie, ale później....;)

Zabiorę sie za ogłaszanie ale nie dzisiaj :( jutro lub pojutrze, dobrze ELu?

Ciesze się, że sunia dochodzi do siebie po sterylizacji....śliczna jest, bardzo kochana!

 

13 minut temu, elik napisał:

Eluś, wyszłam z domu wkrótce po naszej rozmowie i wróciłam zmęczona dopiero o16-tej :(  M.in. byłam u wetki na drugim krańcu kraka po lekarstwa dla mojej suni. Na szczęście to nic nowotworowego, jak się obawiałam, a "tylko" mocne zapalenie i dlatego łapeczka tak spuchła. Niepotrzebnie się denerwowałam :)

Dziękuję Elu za piękny tekst  kwiatki 3.jpg   ja chyba też usunęłabym to o szczekaniu :)

 

Jeśli chodzi o tą kreskę w sygnaturze, to spróbuj ustawić kursor myszy nad nią (będąc w sygnaturze) i kliknij w klawisz  DELETE.

Dzięki, że zaglądasz do Lusi. Ja całe popołudnie byłam poza domem. Dopiero teraz mogłam usiąść do kompa.

Jeśli mogłabym Cię prosić o ogłoszenia jak najbliżej weekendu - późno w piątek lub nawet w sobotę ran0o. Ogłoszenia nadane wcześniej spadną daleko na dół, a najwięcej szukających jest właśnie w weekendy.

Ok, usunę. Jest nadzieja, że kiedy sunia nacieszy sie wolnością, przestanie być rozszczekana. Poza tym to psi dzieciak, ma dużo do gadania, wiec nie żałuje sobie.

Za wskazówki dot. usunięcia kreski, bardzo dziękuję Elu. Zaraz spróbuję.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Havanka napisał:

Teraz już rzadziej, ale wcześniej musiałam kasować je za kazdym razem, kiedy chciałam coś napisać.

No i z krechą się udało :)

A z tymi wcześniejszymi postami to miałam długo spokój.  Przez jakiś czas było nawet wygodnie, bo napisany a nie wysłany na stronę post  pozostawał  w oknie dialogowym nawet jak zamknęłam to okno. Czasem mi sie to zdarza, gdy równocześnie mam otwarte kilka wątków i na wszystkich koresponduję :)

Teraz to zniknęło, a w zamian pojawiają się posty już wysłane na stronę   zły 3.gif

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

Dzięki, że zaglądasz do Lusi. Ja całe popołudnie byłam poza domem. Dopiero teraz mogłam usiąść do kompa.

Jeśli mogłabym Cię prosić o ogłoszenia jak najbliżej weekendu - późno w piątek lub nawet w sobotę ran0o. Ogłoszenia nadane wcześniej spadną daleko na dół, a najwięcej szukających jest właśnie w weekendy.

Elunia, prawde powiedziawsy mi najbardziej pasuje robić ogłoszenia w piątek/sobote, bo wtedy wreszcie mam ciut spokoju;)

Więc fajnie, że i Tobie pasuje:)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

No i z krechą się udało :)

A z tymi wcześniejszymi postami to miałam długo spokój.  Przez jakiś czas było nawet wygodnie, bo napisany a nie wysłany na stronę post  pozostawał  w oknie dialogowym nawet jak zamknęłam to okno. Czasem mi sie to zdarza, gdy równocześnie mam otwarte kilka wątków i na wszystkich koresponduję :)

Teraz to zniknęło, a w zamian pojawiają się posty już wysłane na stronę   zły 3.gif

Tak Elu, udało się. Trochę musiałam pokombinować, bo kursora nie mogłam ustawić nad kreską. Dziękuję za podpowiedź. Dogo dostarcza nam sporo atrakcji w ostatnim czasie. Już się powoli przyzwyczajam.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Elunia, prawde powiedziawsy mi najbardziej pasuje robić ogłoszenia w piątek/sobote, bo wtedy wreszcie mam ciut spokoju;)

Więc fajnie, że i Tobie pasuje:)

No to super się składa, że i Tobie i mnie pasuje ten sam termin.

Jeśli więc sobota rano nie jest dla Ciebie problemem, to bardzo Cie proszę właśnie o sobotę rano, za co z góry i z boku i z przodu i ze wszystkich możliwych stron, bardzo, bardzo dziękuję   kwiatki 4.jpg

Godzinę temu, Havanka napisał:

Tak Elu, udało się. Trochę musiałam pokombinować, bo kursora nie mogłam ustawić nad kreską. Dziękuję za podpowiedź. Dogo dostarcza nam sporo atrakcji w ostatnim czasie. Już się powoli przyzwyczajam.

Jeszcze trzeba poprawić,jeśli chcesz oczywiście, napis, tak żeby cały był w jednej linii :) Może jutro ? Dzisiaj muszę wcześniej się położyć, bo jutro musimy wstać znacznie wcześniej niż zwykle :)

42 minut temu, agat21 napisał:

Cieszę aię, że suczynka lepiej :) 

Na tyle lepiej, że już ma ochotę brykać :)

Agaci też by się przydało sygnaturkę uaktualnić :)

Link to comment
Share on other sites

Jak miło widzieć Lusię w całkiem dobrej formie, dzielna sunia emotikony na gg najlepsze   jutro będzie jeszcze lepiej.

anecik, fajne fotki.. ale może jeszcze uda się do piątku jakieś pstryknąć już bez kubraczka.   emotikony na gg najlepsze   

Dobrej nocki wszystkim  m29.gif

 

Ja też mam techniczną zagwozdkę  004.gif Czy ktoś korzystając z fona z Windowsem, jest w stanie dodać komentarz na Dogo?  Jeśli tak, to z jakiej przeglądarki?  Już mnie to z lekka irytuje. Z czterech przeglądarek, jedynie z Opery udało mi się zalogować, ale dalej kicha.  005.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, iwstar58 napisał:

Jak miło widzieć Lusię w całkiem dobrej formie, dzielna sunia emotikony na gg najlepsze   jutro będzie jeszcze lepiej.

anecik, fajne fotki.. ale może jeszcze uda się do piątku jakieś pstryknąć już bez kubraczka.   emotikony na gg najlepsze   

Dobrej nocki wszystkim  m29.gif

 

Ja też mam techniczną zagwozdkę  004.gif Czy ktoś korzystając z fona z Windowsem, jest w stanie dodać komentarz na Dogo?  Jeśli tak, to z jakiej przeglądarki?  Już mnie to z lekka irytuje. Z czterech przeglądarek, jedynie z Opery udało mi się zalogować, ale dalej kicha.  005.gif

Niestety nie mogę nic na ten temat powiedzieć, bo jak na razie to nie korzystałam z ona przy pisaniu postów na dogo. Ale może ktoś...

Link to comment
Share on other sites

Anetko, byłam tak zakręcona, że zupełnie zapomniałam, że za zabieg trzeba zapłacić  śmiech 7.gif  150,00 zł ofiarowała Tola z Fundacji ZEA, a 145,00 trzeba zapłacić.  Tobie, czy na konto weta ? Jak to ustaliłaś ?

Jeśli Tobie, to znam, a jeśli na konto weta, to poproszę o dane.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że mało kto zagląda na pierwsza stronę wątku, żeby zobaczyć rozliczenia. Dlatego w uzupełnieniu do powyższego wydruku konta Lusi podaję pełne rozliczenie jej finansów.

Wpłaty: 

.................30,00   -  Nesiowata  -  3.11.

.................30,00   -  atulek  3.11.

...............225,00  -  elik bazarek imienny   -   9-

..................60,00  -  iwstar58 XI-XII - 14.11.

..................50,00  -  kiyoshi  XI  -  14.11.

...............162,25  -  Gabi79  i kiyoshi   środki pozostałe po Iskierce, która ma już swój DS  -  14.11.

..............100,00  -  MALWA -  16.11.

.................20,00   -  markofix1  -   18.11.

.................20,00   -  markofix1 (deklaracja wpłacona na Aschitę i przeniesiona na Lusię, bo Aschita ma już DS)   -   23.11.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

............697,25 zł

Wypłaty:

..................76,70   -  transport suni na trasie Radysy - Warszawa  -  12.11.2016 r. (potwierdzenie)

..................32,00   -  tabletki p/pasożytom  -  14.11.  (potwierdzenie)

..................15,00   -  transport suni z.... do DT  -  14.11.  (potwierdzenie)

..................60,00   -  tabletki p/pasożytom  -  14.11.  (potwierdzenie)

................145,00   -  część należności za sterylizację (150,00 zł wpłaciła Fundacja ZEA) -  22.11. (potwierdzenie)

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

.............328,70 zł

Saldo:

.................697,25....

.-.............328,70

= = = = = = = = = = = = = =

.......368,55 zł

Wszystkim ofiarodawcom bardzo serdecznie dziękujemy !!!

022e41998a2329f48c5f689f8af3f20d.gif

Powyższe zestawienie uwzględnia tylko kwoty, jakie wpływały na konto Lusi, dlatego brakuje wpłaty Fundacji ZEA w kwocie 150,00 zł za zabieg sterylizacji.  Tolu serdecznie dziękuję   kwiatki 5.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Elu zagladam do cudnej Lusi

Dzis bede wybierac zdjecia do ogloszen

Elu moze wskaz ktore zdjecie ma byc glowne?

Witaj Izuniu :) Już telefonicznie ustaliłyśmy,ale nie chcę żeby post pozostał  bez reakcji :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...