Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

2 minuty temu, anecik napisał:

Trudno jest zrobić wyraźne zdjęcia Lusi ponieważ jest ciągle w biegu albo bawi się z innymi. Dzisiaj postaramy się jeszcze zrobić żeby były do ogłoszeń.

P1120176.jpg   P1120163.jpg

P1120112.jpg   P1120115.jpg

Bardzo Cię proszę spróbuj zrobić dobre zdjęcia. Jakoś Lusię trzeba byłoby wyciszyć, bo jak na razie to tylko te zdjęcia w spoczynku nadają się do ogłoszeń :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Bardzo Cię proszę spróbuj zrobić dobre zdjęcia. Jakoś Lusię trzeba byłoby wyciszyć, bo jak na razie to tylko te zdjęcia w spoczynku nadają się do ogłoszeń :)

A zdjęcia w spoczynku WCALE nie oddają jej charakteru :) Mąż wraca wcześniej z pracy to we dwoje damy radę ujarzmić wariatuńcia :)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, anecik napisał:

A zdjęcia w spoczynku WCALE nie oddają jej charakteru :) Mąż wraca wcześniej z pracy to we dwoje damy radę ujarzmić wariatuńcia :)

Tak, zgadza się :) Wcale nie chcę zdjęć tylko w spoczynku, bo najlepiej wyglądają zdjęcia bawiącego się psa. Dlatego mówię, że dobrze byłoby ja jakoś wyciszyć, ujarzmić :) Wiem, że dla jednej osoby to trudne zadanie :)

Link to comment
Share on other sites

Super, śliczne zdjęcia Anecik:) Wiem jak jest trudno wypozować dobrze psa do ogłoszeniowych fotek, ale tu już mamy wszystko- piękne portrety, zdjęcia w ruchu, w stadzie, na posłanku:)

Nie ma co sie zastanawiać:) Elik, czy napiszesz tekst do ogłoszeń dla Lusi?

Ja mogę ją trochę poogłaszać w wekend chyba że ktoś inny się zgłasza. Ona jest bardzo, bardzo ładna z tym niespotykanym ubarwieniem:)

 

Link to comment
Share on other sites

Tak zdjęcia ładne tylko zastanawiam się, czy jakiś filtr był zastosowany, że takie wszystkie zaniebieszczone ? Myślę, że do ogłoszeń przydałyby się bardziej słoneczne. Sorki, ale zdjęcia są w ogłoszeniach najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Tak zdjęcia ładne tylko zastanawiam się, czy jakiś filtr był zastosowany, że takie wszystkie zaniebieszczone ? Myślę, że do ogłoszeń przydałyby się bardziej słoneczne. Sorki, ale zdjęcia są w ogłoszeniach najważniejsze.

Jak ktoś sprawny w temacie dawać do fotoszopa i gitara ;)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Gusiaczek napisał:

Jak ktoś sprawny w temacie dawać do fotoszopa i gitara ;)

Oooooo to, to, to. To jest myśl przednia :)  Ja niestety nie mam tego programu i też niestety nie umiem go obsługiwać :(

Ale może ktoś ... ???

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, elik napisał:

Tak zdjęcia ładne tylko zastanawiam się, czy jakiś filtr był zastosowany, że takie wszystkie zaniebieszczone ? Myślę, że do ogłoszeń przydałyby się bardziej słoneczne. Sorki, ale zdjęcia są w ogłoszeniach najważniejsze.

Elu dziś wyjątkowo mąż wrócił wcześniej z pracy i była możliwość zrobienia zdjęć na dworze nie w nocy. To nie filtr tylko normalna szarówka. Ze słonecznymi mogę mieć problem - u mnie jest szaro i pochmurnie.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, anecik napisał:

Elu dziś wyjątkowo mąż wrócił wcześniej z pracy i była możliwość zrobienia zdjęć na dworze nie w nocy. To nie filtr tylko normalna szarówka. Ze słonecznymi mogę mieć problem - u mnie jest szaro i pochmurnie.

Tak teraz już krótkie dni i raczej pochmurne, ale myślę, że nie musimy się tak spieszyć z ogłoszeniami, bo Lusię czeka sterylka i potem rekonwalescencja więc mamy czas około miesiąca. Myślę, że w tym czasie pojawią się słoneczne dni :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, anecik napisał:

Elu dziś wyjątkowo mąż wrócił wcześniej z pracy i była możliwość zrobienia zdjęć na dworze nie w nocy. To nie filtr tylko normalna szarówka. Ze słonecznymi mogę mieć problem - u mnie jest szaro i pochmurnie.

Zdjęcia są bardzo ładne:) Jak ktoś sie w suni zakocha, to nie będzie patrzył czy niebieskawe, czy zółtawe, czy jakies jeszcze inne;). To naprawde nie ma znaczenia- ważne , by pokazać wygląd i charakter psa.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, anecik napisał:

Dla Lusi musimy szukać bardzo aktywnego domu. Jest dość szczekliwa i ma niespożytą energię. Jeśli dzieci to nie małe bo nawet nie zauważy że przewróciła, jeśli drugi psiak to taki sam żywioł jak ona.

Dzięki za informacje. To są bardzo cenne uwagi żeby znaleźć odpowiedni dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...