Jump to content
Dogomania

Nigdy nie można się poddawać. Dziękuję wszystkim, którzy przez ponad 2 lata wspierali Tigrunię. Sunia ma wspaniały dom!!!


Gabi79

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zrobiłam Tigruni olx na Katowice promowany do 27.03.

https://www.olx.pl/oferta/tigrunia-sliczna-niesmiala-preguska-czeka-na-kogos-wyjatkowego-CID103-IDsnDor.html

 

Od: dzisiaj
Do: 27 mar

669914425_1_94x72_tigrunia-sliczna-niesm

Tigrunia, śliczna, nieśmiała pręguska cz...

Za darmo

  0
Promowane do 27 mar
Statystyki
Wyświetleń: 199
Tel: 1
Obserwuje: 4
 
         
   
 
         
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tigra mianowała się kierowniczką w Mimronkowie. Nic nie może się dziać bez niej. Jeszcze nie tak dawno nie patrzyła w kierunku zabawek a teraz......Najlepiej wychodzi jej przeciąganie sznurków i maskotek. Był  krótki czas że zaczynała bawić się sama ale teraz najbardziej lubi tarmosić się zabawkami z kolegą. Pomijam już to że się zrobiła "namolna" w przytulaniu :D Fajna sunia - żeby można było sklonować Pana Andrzeja od Zulki..............

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tigrunia jest cudowna!!!

Wreszcie cieszy się życiem, bawi, szaleje.

To fakt, że przydałoby się sklonować Pana Andrzeja z rodziną.

Na konto Tigruni wpłynęły marcowe deklaracje od czarnej kafki 10,- i od dorci2 30,-

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2018 o 12:48, Tyś(ka) napisał:

Jakie piękne wieści ! :) Brawo Tigra. :)

A MiniTigra właśnie znalazła DS w Warszawie. W końcu ma swoją Rodzinę... koniec tułaczki, ufff...

wspaniale, że MiniTigra już w DS, oby to był wspaniały dom!!!

A swoją drogą bardzo mi się podoba to określenie MiniTigra.

O Tigrunię nikt nie dzwoni, mimo że ma na olx ponad 2tyś wyświetleń od 27.02.

Wczoraj była jakaś promocja na olx, promowane ogłoszenie kosztowało 5,34 zamiast 17,81,

więc wykupiłam Tigruni na Kraków

https://www.olx.pl/oferta/sliczna-grzeczna-pregowana-tigra-czeka-na-dom-CID103-IDoEsJc.html

Na koncie ślicznotki marcowa deklaracja od milagros19853201, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 6.03.2018 o 21:28, Radek napisał:

Dziwne, że nikt nie dzwoni, bo Tigra przyciąga uwagę, jest śliczna. 

Też się dziwię Radku.

Na koncie Tigruni marcowe deklaracje od:

Yoany 15,-

Livki 20,-

p. Iwony 10,-

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Nie rozumiem ciszy... Chyba ludzie nie lubią pręgusków :( a w zamojskim schronie wyczaiłam teraz Tigrę 2 - podobna wielkościowo jak Tigra anecikowa, a umaszczeniowo (tak samo jasna) jak MiniTigra... :(

Ile ogłoszeń ma Tigra? Chyba sporo?

Tysiu, Tigra ma olx na Katowice i na Kraków.

Nie pamiętam kto robił na innych portalach, chyba kiyoshi.

CCałkiem możliwe, że  część z nich wygasła.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tigra rzeczywiscie urocza - bardzo, bardzo podobna do mojej suki z wyglądu, ale mniejsza i drobniejsza

ile wazy?  ok 20 kg? taka średnia jest?

edit znalazłam, ze ma ok 13-15 kg,

To  jest taka wielkości pinczera średniego?

 

Moja suka jest bardzo podobnie ubarwiona, i ma podobna budowę, nawet uszy ma podobne - i ludzie reagują na nią lękiem, bo według nich jest podobna do hieny czy likaona, czyli niezmiernie  bardzo  groźna/ niebezpieczna.  Może warto, gdyby się udało, zrobić jej takie sielskie zdjecia, jak czasem sa w reklamach kawy czy cukierków - pies na kanapie, w tle rodzina/dzieci/ poduszki/pluszaki. 

Moją   sukę, po samym wyglądzie, bardzo, bardzo podobnym do Tigry, przypadkowi spotykani na spacerach ludzie oceniają na   bardzo, bardzo groźną.nawet jak sie do nich uśmiecha.   Może ta dzikość w wyglądzie ludzie przeraża, i dlatego warto byłoby ją złamać w ogłoszeniach przez jakieś takie sielsko domowe zdjęcia.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2018 o 10:29, Patmol napisał:

Tigra rzeczywiscie urocza - bardzo, bardzo podobna do mojej suki z wyglądu, ale mniejsza i drobniejsza

ile wazy?  ok 20 kg? taka średnia jest?

edit znalazłam, ze ma ok 13-15 kg,

To  jest taka wielkości pinczera średniego?

 

Moja suka jest bardzo podobnie ubarwiona, i ma podobna budowę, nawet uszy ma podobne - i ludzie reagują na nią lękiem, bo według nich jest podobna do hieny czy likaona, czyli niezmiernie  bardzo  groźna/ niebezpieczna.  Może warto, gdyby się udało, zrobić jej takie sielskie zdjecia, jak czasem sa w reklamach kawy czy cukierków - pies na kanapie, w tle rodzina/dzieci/ poduszki/pluszaki. 

Moją   sukę, po samym wyglądzie, bardzo, bardzo podobnym do Tigry, przypadkowi spotykani na spacerach ludzie oceniają na   bardzo, bardzo groźną.nawet jak sie do nich uśmiecha.   Może ta dzikość w wyglądzie ludzie przeraża, i dlatego warto byłoby ją złamać w ogłoszeniach przez jakieś takie sielsko domowe zdjęcia.

 

 

 

 

 

W przypadku Tigruni ludzie raczej nie oceniają jej, jako groźną i się jej nie boją.

Problem w tym, że Tigrunia boi się wszystkich oprócz Anecik.

Chyba najbardziej boi się aparatu. Trudno jej zrobić zdjęcie, ale Anecik co jakiś czas próbuje.

 

indeks.jpg

Link to comment
Share on other sites

Skoro mimo tylu ogłoszeń nie ma zainteresowania Tigrą - no to chyba jednak nie budzi zachwytu; czyli albo trzeba zmienić tekst ogłoszeń, albo zdjęcia.

Skąd wiesz jak ludzie reagują na widok Tigry, skoro ona nie chodzi na spacery wśród  obcych ludzi, bo się ich boi? Czy chodzi po mieście i po parku i po szlakach turystycznych i ludzie reagują na nią bez leku, z sympatią -  i wprost o tym mówią? Jesli tak - to nie doczytałam na wątku.

Skąd wiesz jak reagują na zdjęcia z ogłoszeń, skoro nie dzwonią , żeby adoptować Tigrę? Coś jest powodem, że nadal nie ma DS, mimo że to, sympatyczny, nieduży pies.

 Można zneutralizować lęk psa przed aparatom fotograficznym.   

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...