Jump to content
Dogomania

Nigdy nie można się poddawać. Dziękuję wszystkim, którzy przez ponad 2 lata wspierali Tigrunię. Sunia ma wspaniały dom!!!


Gabi79

Recommended Posts

Przed chwilą, Perełka1 napisał:

nie przyjmę, ale może anecik się zgodzi:) spytaj

nie jestem wolontariuszką, wspieram inaczej

to naprawde pokazałaś swoją wielkość i wrażliwość swego serca...

a pieskom Twoim współczuje skoro znają tylko ogród i krótki spacer po nim:(

Link to comment
Share on other sites

Sa takie osoby na dogo, które chyba dla podniesienie jeszcze bardziej swojego EGO krążą po wątkach i walą między oczy. Może sprawia im to przyjemność?  Szkoda ,że również na dogo kwitnie bezinteresowna nieżyczliwość w stosunku do współforumowiczek.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Poker napisał:

Sa takie osoby na dogo, które chyba dla podniesienie jeszcze bardziej swojego EGO krążą po wątkach i walą między oczy. Może sprawia im to przyjemność?  Szkoda ,że również na dogo kwitnie bezinteresowna nieżyczliwość w stosunku do współforumowiczek.

Poker, moje Ego nie jest tematem wątku. Widzę,że ciągnie Cię w kierunku psychologii. Czasopisma specjalistyczne mam, mogę oddać. 

Interesuje mnie Tigra i jej postępy. A ponieważ orientuję się w temacie, nie łatwo mi wcisnąć kit. Bardzo chętnie poczytam o kolejnych postępach Tigry. Z grzeczności odpowiadam na pytania. Doktorat został przytoczony jako porównanie zarobków, równie dobrze mogę podać wysokość  średniej emerytury w Polsce, wtedy uniknę osobistych aluzji i porad. Na tym polu akurat nie ma co się chwalić, w świecie nauki to najniższy szczebel.

Jeżeli kogoś stać płacić z własnej kieszeni, nic mi do tego.

 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Perełka1 napisał:

Jeżeli kogoś stać płacić z własnej kieszeni, nic mi do tego.

 

no ale my z własnej płacimy....a z czyjej? ani od męża, ani od matki, ani nawet od babci nie bierzemy...Swoje uczciwie zarobione pieniądze przeznaczamy zgodnie z naszą wolą ..

Zrozum to Perełka.

Wygłaskaj swoje staruszki od nas:)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Was proszę skupmy się na pomocy psiakom, tak jak Perełka zauważyła, to wątek Tigry.

Ja też kiedyś nie popierałam PDT.

Gdy jednak zobaczyłam warunki w niektórych hotelach (syfiaste kojce, duża ilość psów, a co za tym idzie niemożność

poświęcenia im czasu) zmieniłam zdanie.

Anecik poświęca psiakom bardzo dużo czasu, było u Niej kilka wycofanych psiaków, które szybko się otworzyły zaufały i teraz są

szczęśliwe w DS. Wszystkie psy są w domu.

Dlaczego nikt nie bierze pod uwagę, że tak wiele psów dzięki pobytowi u anecik ma teraz wspaniałe DS.

Wiele z nich mogło by już nie żyć (np. radysiaki). Wiele nie miało najmniejszych szans na adopcję prosto ze schroniska, lub

jedyna adopcja była by na łańcuch.

Utrzymanie psiaków kosztuje.

Poza tym anecik ma zawsze jakieś psiaki na BDT.

Zdaję sobie sprawę, że moje pisanie niewiele da, bo niektórzy będą trwać w swoim przekonaniu mimo wszystko.

Dlatego już nie będę się bawić w adwokata.

Anecik poświęca psiakom czas, oferuje wspaniałe warunki i serce.

Kto ma ochotę wspierać psiaki ten wspiera, bardzo za to dziękuję.

Pozdrawiam wszystkich fanów Tigruni!!!

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Perełka1 napisał:

Poker, moje Ego nie jest tematem wątku. Widzę,że ciągnie Cię w kierunku psychologii. Czasopisma specjalistyczne mam, mogę oddać. 

 

 

Czyżby uderz w stół ,a nożyce się odezwą ? Nie wymieniałam nikogo personalnie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Gabi79 napisał:

Bardzo Was proszę skupmy się na pomocy psiakom, tak jak Perełka zauważyła, to wątek Tigry.

Ja też kiedyś nie popierałam PDT.

Gdy jednak zobaczyłam warunki w niektórych hotelach (syfiaste kojce, duża ilość psów, a co za tym idzie niemożność

poświęcenia im czasu) zmieniłam zdanie.

Anecik poświęca psiakom bardzo dużo czasu, było u Niej kilka wycofanych psiaków, które szybko się otworzyły zaufały i teraz są

szczęśliwe w DS. Wszystkie psy są w domu.

Dlaczego nikt nie bierze pod uwagę, że tak wiele psów dzięki pobytowi u anecik ma teraz wspaniałe DS.

Wiele z nich mogło by już nie żyć (np. radysiaki). Wiele nie miało najmniejszych szans na adopcję prosto ze schroniska, lub

jedyna adopcja była by na łańcuch.

Utrzymanie psiaków kosztuje.

Poza tym anecik ma zawsze jakieś psiaki na BDT.

Zdaję sobie sprawę, że moje pisanie niewiele da, bo niektórzy będą trwać w swoim przekonaniu mimo wszystko.

Dlatego już nie będę się bawić w adwokata.

Anecik poświęca psiakom czas, oferuje wspaniałe warunki i serce.

Kto ma ochotę wspierać psiaki ten wspiera, bardzo za to dziękuję.

Pozdrawiam wszystkich fanów Tigruni!!!

 

 

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

no ale my z własnej płacimy....a z czyjej? ani od męża, ani od matki, ani nawet od babci nie bierzemy...Swoje uczciwie zarobione pieniądze przeznaczamy zgodnie z naszą wolą ..

Zrozum to Perełka.

Wygłaskaj swoje staruszki od nas:)

Zabrakło mi reputacji, a dalsza dyskusja jest  potrzebna  (jak mawiała moja babcia)  "psu na budę". Życzą spokojnej nocy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Co się dzieje z niektórymi osobami? Biegają po wątkach nie po to, aby pomóc psom w potrzebie, ale po to, żeby spróbować dokopać, bez powodu, bo powód zawsze się znajdzie. Można coś wymyślić, udać, że zrozumiało się na opak, a w ostateczności czepić się zarabianych kokosów. Jakże chętnie te osoby przeliczają zawartość cudzych kieszeni, zazdrośnie pilnując swoich. Może "księgowa" zechce wyliczyć należny podatek (oczywiście po odliczeniu kosztów) - może się zdziwić, jak wyjdzie jej strata. No ale do tego to już się nie przyzna, tylko zniknie z wątku "jak sen jakiś złoty". Opanujcie się Panie, te które zawsze wiedzą i robią wszystko LEPIEJ.

A anecik nie dorosłyście nawet do pięt .

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sybil napisał:

Co się dzieje z niektórymi osobami? Biegają po wątkach nie po to, aby pomóc psom w potrzebie, ale po to, żeby spróbować dokopać, bez powodu, bo powód zawsze się znajdzie. Można coś wymyślić, udać, że zrozumiało się na opak, a w ostateczności czepić się zarabianych kokosów. Jakże chętnie te osoby przeliczają zawartość cudzych kieszeni, zazdrośnie pilnując swoich. Może "księgowa" zechce wyliczyć należny podatek (oczywiście po odliczeniu kosztów) - może się zdziwić, jak wyjdzie jej strata. No ale do tego to już się nie przyzna, tylko zniknie z wątku "jak sen jakiś złoty". Opanujcie się Panie, te które zawsze wiedzą i robią wszystko LEPIEJ.

A anecik nie dorosłyście nawet do pięt .

sybil, sprawdziłam:

1. wątek założony 16.10.2016

2. pojawiasz się na wątku po raz pierwszy 27.07.2017

3. Biegasz po wątkach śledząc posty

4. Szukasz kolejnej afery czy jesteś w roli adwokata

5. mnie interesuje Tigra i zobaczę chętnie jej zdjęcia z domu, gdzie śpi

6. Ty nie chcesz zobaczyć tych zdjęć?

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Perełka1 napisał:

sybil, sprawdziłam:

1. wątek założony 16.10.2016

2. pojawiasz się na wątku po raz pierwszy 27.07.2017

3. Biegasz po wątkach śledząc posty

4. Szukasz kolejnej afery czy jesteś w roli adwokata

5. mnie interesuje Tigra i zobaczę chętnie jej zdjęcia z domu, gdzie śpi

6. Ty nie chcesz zobaczyć tych zdjęć?

Wątek Tigry znam od początku. Mogę czytać, nie muszę zaznaczać każdego swojego wejścia. Nie wiedziałam, że czytanie wątków bez zostawiania śladów jest zabronione (przez Ciebie). Nie szukam afer, ale niestety na wielu odwiedzanych wątkach afery wywołują wciąż te same osoby uwielbiające siać zamęt (ostatnio w Białogonkowie - też nie zaznaczam wejścia, a czytam). Dlaczego akurat Ty domagasz się zdjęć? Czy w jakikolwiek sposób wspierasz Tigrę? Chętnie zobaczę zdjęcia kiedy zostaną zamieszczone. Nie szkoda Ci czasu na sprawdzanie? Lepiej wyprowadź na spacer któregoś z 9 piesków.

A w ogóle bardzo nie lubię samozwańczych grup śledczych. EOT

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wieści o Tigruni:

Tigra coraz mniej się boi, coraz częściej sama przychodzi po głaski.

Reaguje na swoje imię.

Już bez problemu wychodzi z domu na dwór, zanim wejdzie chwilę się zastanowi.

Dzisiaj szalała ze Szronikiem, jak szczeniak

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tigra jest coraz mniej wycofana, przychodzi na zawołanie, bez problemu wchodzi do domu.

Już bez problemu zachowuje czystość.

 Wpłynęły deklaracje od:

p. Iwony spoza Dogo 15,- (sierpień)

niny65 10,- (sierpień)

Przelałam na konto Fundacji 150,- za sierpień

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2017 o 21:25, Gabi79 napisał:

Najnowsze wieści o Tigruni:

Tigra coraz mniej się boi, coraz częściej sama przychodzi po głaski.

Reaguje na swoje imię.

Już bez problemu wychodzi z domu na dwór, zanim wejdzie chwilę się zastanowi.

Dzisiaj szalała ze Szronikiem, jak szczeniak

 

to dobre wieści , dobrze że są postępy , po malutku do nowego domku pies-ruchomy-obrazek-0736

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...