Jump to content
Dogomania

Chihuahua małe wątpliwości co do rasy


michal8787

Recommended Posts

Witam,

 

od pewnego czasu rozglądamy się z dziewczyną za piesiem rasy chihuahua, jesteśmy zdecydowani na pieska z pobliskiej hodowli, jednak małe wątpliwości budzi wygląd jego pyszczka. Piesek ma rodowód ZKwP co potwierdza jego rasę w 100% ale jednak mam wątpliwości. Załączam zdjęcia i proszę o radę kogoś bardziej  obeznanego w temacie. Cena pieska :3900zł dlatego wolę zapytać.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

Nie kupiła bym tego konkretnego pieska bez względu na cenę. Moim zdaniem ma brzydką głowę (długa kufa, kiepski stop i za duże nieproporcjonalne uszy).

Z wiekiem nie wypięknieje. Ostateczna decyzja o zakupie należy do Was. Powodzenia i pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

Też się nim nie zachwycam. Znam doskonałą hodowlę chihuahua krotko i długowłosych. Są piękne, mają doskonałą psychikę, cen nie znam ale być może nie aż taka choć tego nie wiem. Znam hodowlę i hodowców oraz pieski z tej hodowli. Zaznaczam, że nie hoduję i nie mam tej rasy więc nie mam w tym żadnego interesu, polecam bo hodowla domowa i pieski normalnie chowane, napewno nie jak króliki w klatkach. Jeśli cię to zainteresuje daj znac na PW to dam namiary na hodowlę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...