Jump to content
Dogomania

Opieka na 3,5 miesiace


Recommended Posts

Witam serdecznie , niewiem czy powinnam ten temat tu zakladac ale opisze o co mi chodzi. Od 4 stycznia do 20 kwietnia wyjezdzam szkoleniowo z pracy niestety nie moge zabrac ze soba mojego dwu i pol rocznego amstaffa , moje pytanie brzmi czy jest osoba ktora zaoferowalaby mi swoja pomoc i go wzielam na ten okres ? Pies nie jest do oddania, prosze jedynie o pomoc w tym okresie w ktorym mnie nie bedzie, o to aby ktos sie nim zajal.  Oczywiscie   , koszty jedzenia oraz cala reszte pokrywam , chodzi o to ze mieszkam sama i nie ma kto sie nim zajac , region polski nie gra roli oczywiscie moge go dowiezc i po niego przyjechac. Pytanie czy ktos podjal by sie takiej pomocy , z gory dziekuje za odpowiedzi jesli takie beda.

Link to comment
Share on other sites

Znam osobę, która prowadzi coś w rodzaju malego hotelu dla psów w Warszawie ale nie wiem czy będzie mogla wziąć psa na dłuższy czas. Poza tym dużo zależy od tego czy pies jest łagodny i zgodny z innymi psami bo tam są dwie własne suki i często parę hotelowych a to wszystko w mieszkaniu.

Zapytam czy byłaby skłonna wziąć psa i wtedy dam ew. namiary na tę osobę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...