Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Dnia 15.02.2018 o 22:14, Tyś(ka) napisał:

I Miłeczka, i Canisek, I Hana - gwardia zaczarowanych psów... nikt ich nie chce... :(
A wszystkie mają tak cudowne, proludzkie charaktery....

 

Dnia 15.02.2018 o 22:38, b-b napisał:

Trzymam kciuki za domek!

 

13 godzin temu, terra napisał:

Cudna jest Miłeczka

 

7 godzin temu, Jo37 napisał:

Super sunia.  Do grupy psiaków z super charakterem dopisuję Klarę.

 

17 minut temu, KrystynaS napisał:

Oj ciężko z tym domkiem dla Miłki, cisza, nikt nie jest zainteresowany naszą sunią. A Miła bardzo fajna.

Dlaczego nikt inny nie dostrzega piękna starszych psów:(

 A w kolejce jeszcze Hana, Klara no i trochę młodszy Canis...

Wszystkie z cudownymi charakterami..

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do ukochanej Dolarka. ;-)

Dla zdrowia i urody Miłki powinnyście pomyśleć o zabiegu oczyszczenia oczodołu i zszyciu powiek. Niestety, w takich otworach lubią się zbierać różności i robić stany zapalne. Wizualnie też lepiej prezentują się zszyte powieki. 

Link to comment
Share on other sites

Przydałaby się akcja ogłoszeniowa dla Miłeczki.

Jeśli ktoś może pomóc w ogłoszeniach to byłoby super!

I tak sobie myślę, że dobrze byłoby wyróżnić wszystkie olx i może jeszcze gumtree i moruska dla Miłej.

Czy mogę jeszcze raz prosić linki do aktualnych ogłoszeń Miłeczki ? Będziemy ogłaszać i wyróżniać do skutku!

Link to comment
Share on other sites

A może by wyróżnić ogłoszenia nie tylko na olx ale także na gumtree , morusku, alegratce ? To chyba są nabardziej poczytne portale ogłoszeniowe.

Miłeczka ma troszkę pieniażków  - co o tym sądzicie ?

Jo37 - czy dałabyś radę jak będą linki do ogłoszeń wyróżnić te kilka ogłoszeń ? Nie wiem czy można to zrobić z zewnątrz, wiem tylko jak to działa na olx.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Onaa napisał:

A może by wyróżnić ogłoszenia nie tylko na olx ale także na gumtree , morusku, alegratce ? To chyba są nabardziej poczytne portale ogłoszeniowe.

Miłeczka ma troszkę pieniażków  - co o tym sądzicie ?

Jo37 - czy dałabyś radę jak będą linki do ogłoszeń wyróżnić te kilka ogłoszeń ? Nie wiem czy można to zrobić z zewnątrz, wiem tylko jak to działa na olx.

Prześlę pieniądze na wyróżnienia tylko proszę o wyliczenie ile.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2018 o 12:45, Onaa napisał:

Przydałaby się akcja ogłoszeniowa dla Miłeczki.

Jeśli ktoś może pomóc w ogłoszeniach to byłoby super!

I tak sobie myślę, że dobrze byłoby wyróżnić wszystkie olx i może jeszcze gumtree i moruska dla Miłej.

Czy mogę jeszcze raz prosić linki do aktualnych ogłoszeń Miłeczki ? Będziemy ogłaszać i wyróżniać do skutku!

Zrobię Miłeczce kilka ogłoszeń.

Na kogo kontakt?

Link to comment
Share on other sites

Terra - dziękuję :), kontakt na Murkę i na mnie. A mogłabyć wyróżnić swoje ogłoszenie, Jo37 prześle Ci pieniążki.

Tyś(ka) - a czy Ty mogłabyś wyróżnić swoją alegratkę dla Miłki, oczywiście prześlemy pieniążki na to.

Pytam, bo ja nie wiem jak to jest na innych portalach, robiłam wyróżnienia tylko na olx.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Terra - dziękuję :), kontakt na Murkę i na mnie. A mogłabyć wyróżnić swoje ogłoszenie, Jo37 prześle Ci pieniążki.

Tyś(ka) - a czy Ty mogłabyś wyróżnić swoją alegratkę dla Miłki, oczywiście prześlemy pieniążki na to.

Pytam, bo ja nie wiem jak to jest na innych portalach, robiłam wyróżnienia tylko na olx.

Bardzo proszę na pw dane kontaktowe do Ciebie, bo Murkowe znajdę.

Oczywiście,  jak zrobię ogłoszenia, wyróżnię. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2018 o 08:51, hop! napisał:

Dla zdrowia i urody Miłki powinnyście pomyśleć o zabiegu oczyszczenia oczodołu i zszyciu powiek. Niestety, w takich otworach lubią się zbierać różności i robić stany zapalne. Wizualnie też lepiej prezentują się zszyte powieki. 

Też o tym pomyślałam... zwłaszcza, że nie oszukujmy się, Miłka nie jest najmłodsza i lepiej to zrobić teraz niż za jakiś czas... A ludzie mogą się bać opieki nad psiakiem z takim oczkiem. Przy szytym nie trzeba takiej uwagi. A i estetycznie jest o wiele lepiej.

 

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Havanka napisał:

Tysia, jedno wygasło, ale drugie wciaż jest:https://www.olx.pl/oferta/czekam-na-dobrego-pana-mileczka-CID103-IDq1ODx.html

Zaryzykowałam i ponownie aktywowałam to wygasłe ogłoszenie. Na razie jest: https://www.olx.pl/oferta/gdybym-miala-jeszcze-kochajacego-pana-CID103-IDjjGRh.html

Tylko żadne z nich nie jest już wyróżnione.

Cudnie, dziękuję ;)
Faktycznie drugiego nie zauważyłam, przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...