Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Miłka dostała rozwolnienia, nie może zrobić normalnie koopy, tylko często się napina i kapie po troszku. Mam nadzieję, że to nic poważnego, możliwe, że reakcja na zmianę karmy, bo przez święta stosowałam inną niż normalnie. Karmę już zmieniłam na poprzednią, a wet zalecił antybiotyk, bo w kale dziś pojawiła się krew. Antybiotyk został z leczenia wirusa kaszlaka, więc nie ma kosztów. Mam nadzieję, że to załatwi sprawę. Potem chyba po prostu sunię wykąpię, bo drapie się bidulka i sierść na brzuchu ma bardzo suchą.

 

Rozliczenie:

Stan konta na 30 listopad wynosił -439,40 zł

+439,40 zł Jo37

-372 zł hotelowanie 1-31.12

-55 zł badanie krwi

-5 zł dojazd do lecznicy (1/2 kosztów)

-44 zł szczepienia 

-2 zł dojazd weta (częściowe koszty)

Stan konta na 31 grudnia wynosi -478 zł.

Link to comment
Share on other sites

Kochane Słoneczka :), jakie są szczęśliwe :). Miłeczka taka pełna zalet sunia i nikt ją nie chce pewnie przez ten wiek.

Zastanawiam się z czego ten nawrót drapania i gorsza skóra. Może znowu trzeba na wizytę kontrolną do lekarza ??

Nie wiem jak w takie zimno kąpiele u Ciebie Murko, i jak często trzeba by Miłeczkę wykąpać jak się teraz drapie.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Onaa napisał:

Kochane Słoneczka :), jakie są szczęśliwe :). Miłeczka taka pełna zalet sunia i nikt ją nie chce pewnie przez ten wiek.

Zastanawiam się z czego ten nawrót drapania i gorsza skóra. Może znowu trzeba na wizytę kontrolną do lekarza ??

Nie wiem jak w takie zimno kąpiele u Ciebie Murko, i jak często trzeba by Miłeczkę wykąpać jak się teraz drapie.

No właśnie, może przydałaby się wizyta kontrolna u weta ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...