Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

4 godziny temu, Havanka napisał:

Może Monika z Katowic?

 

1 godzinę temu, Tianku napisał:

ale wiesci kciukam z calych sil :) czy jest juz ktos na wizyte? chyba ciocia Yolanovi jest z Katowic moze by sie zgodzila zrobic wizyte

Napisałam prośbę do Mysza2, zobaczymy...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Domek brzmi obiecująco. Mieszkanie w bloku, pani nie odstraszył ani wiek suni, ani też jej problemy zdrowotne. Pani z tego co zrozumiałam studiuje, ma dziecko 6 letnie; w domu zawsze ktoś jest, bo mieszka tam jeszcze jej siostra i narzeczony. Pani głównie zależy na dobrym kontakcie suni z dzieckiem. Jedyny "minus" jest taki, że jest tam kotka (wysterylizowana, zaszczepiona). Mówiłam, że Miła się kotkami interesuje, ale pani nie robi z tego problemu. Kotka jest spokojna i zwierzaki nie będą zostawać same. Ja jeszcze poobserwuję relacje Miłej i kotków, bo wydaje mi się, że jak robiliśmy zdjęcia w domu to nie zwracała na nie uwagi. Potem jak zobaczyła sąsiedzkiego na ogrodzie to pogoniła, ale nie wydaje mi się, aby była w stanie zrobić kotu krzywdę.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, teresaa118 napisał:

mysle, ze Mila pogonila kota, bo kot uciekal, ale specjalnie zrobic krzywde, to chyba nie, zreszta kot potrafi sobie wychowac psa, jedno pacniecie po nosie i juz wiadomo, kto w domu rzadzi

Pani mówiła też, że kicia ma rozbudowany drapak pod sufit, więc będzie mieć w razie czego bezpieczny azyl w trudnych początkach:)

 

3 godziny temu, helli napisał:

A które piętro w bloku i czy jest winda? Psinka najmłodsza nie jest i najlżejsza też nie

Tego nie wiem, ale dziewczyny na pewno sprawdzą. 

Link to comment
Share on other sites

Póki co rozliczenie Miłki za październik:

-372 zł hotelowanie 1-31.10.

-14,20 zł Euthyrox x 2 opak.

-15 zł odrobaczenie

-12 zł Fiprex

-90 zł przejazd do Lublina do dr Pomorskiej

-294 zł wizyta u dr Pomorskiej

-45 zł przejazd do Lublina na kontrolę (połowa kosztów)

-137 zł wizyta kontrolna

+20 zł Iwona K.

Razem do zapłaty na dzień 31 październik jest -959,20 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...