Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

22 minuty temu, Onaa napisał:

Bardzo proszę kup co potrzeba Murko dla Miłeczki.

Czyli te problemy z uszkami to coś nawracające :(.

Dr Pomorska mówiła, że grzybek w uszkach to też z powodu alergii.

 

Mam już wyniki krwi; tarczyca ok, ale wątroba coś podupadła. Wet powiedział, że trzeba będzie ją wspomóc.

434e49a825af7f63gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy Miłeczka znajdzie jeszcze domek, jest starsza, bez oczka, ma problemy zdrowotne, większa i nie w typie żadnej rasy, ale cieszę się że dzięki Wam może mieć teraz dobre życie w hoteliku u Murków i godną starość :).

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Onaa napisał:

Nie wiem czy Miłeczka znajdzie jeszcze domek, jest starsza, bez oczka, ma problemy zdrowotne, większa i nie w typie żadnej rasy, ale cieszę się że dzięki Wam może mieć teraz dobre życie w hoteliku u Murków i godną starość :).

To dzięki Tobie ma teraz dobre życie, bo to Ty ją wypatrzyłaś i wyciągnęłaś ze schronu.

Nie możesz wątpić w DS dla suni, trzeba myśleć pozytywnie :)  Tyle biednych, starych, schorowanych psiaków znalazło domy to i sunia też znajdzie. Dzisiaj los uśmiechnął się do Canisa i pojedzie do swojego własnego wspaniałego domu. Lepszego dla niego trudno byłoby sobie wymarzyć. Teraz kolej na Miłeczkę i musisz być dobrej myśli  :)  To podstawa i początek sukcesu!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, KrystynaS napisał:

Wprawdzie finanse Miłki nie są zaktualizowane, ale myślę, że są pieniądze na opłacenie ogłoszeń. Ja bym proponowała żeby przelać z konta Miłeczki na promowanie ogłoszenia

Stan konta jest na 14.06. Osoba decyzyjna daje sygnał skarbnikowi jeżeli ma być ekstra przelew. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, KrystynaS napisał:

Rzeczywiście Jo, nie zauważyłam, że przeniosłaś się z rachunkami trochę niżej. Zatem czekamy na Osobe decyzyjną co zadecyduje w sprawie wyróżnienia ogłoszeń.

Musiałam. Post był tak długi, że z każdą edycją bałam się, że wszystko zniknie.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2018 o 21:25, Jo37 napisał:

Stan konta jest na 14.06. Osoba decyzyjna daje sygnał skarbnikowi jeżeli ma być ekstra przelew. 

Joasiu, proszę prześlij Tyśce i Alaskan pieniążki na wyróżnienie ogłoszeń, dziękuję.

Dnia 25.06.2018 o 13:23, KrystynaS napisał:

Cześć kochana Miłeczko. Dobrego tygodnia Wszystkim.

Dziękujemy :) i wzajemnie :).

13 godzin temu, teresaa118 napisał:

Milkowe pieniazki na lipiec juz w drodze

Dziękujemy :).

Link to comment
Share on other sites

Euthyrox dla Miłej, koszt 13,70 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/923b2d227a7b0a95

 

Po lekach jest lepiej, Miła przestała się drapać po głowie, ranki zagoiły się.

 

Rozliczenie za czerwiec:

Stan konta na 31 maj wynosił -399 zł

+399 zł Jo37

+20 zł Iwona K.

-360 zł hotelowanie 1-30.06

-13,70 zł Euthyrox

-84 zł antybiotyk (Kefavet)

-41 zł steryd

-45 zł Hepatiale Forte

-100 zł badanie krwi

-6,20 zł dojazd weta (pobranie krwi)

-13,70 zł Euthyrox

Stan konta na 30 czerwiec wynosi -643,60 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...