Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Dziękuję Wam za ciągłe ogłaszanie Miłeczki.

Ja zmieniam miasta co jakiś czas Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań. MOże teraz na jakieś mniejsze miasta ? Np. Rzeszów, Lublin, Tarnów, Opole, Radom, Płock, Bydgoszcz, Toruń ? Ja teraz mam na Zamość.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miłka zaliczyła dzisiaj kąpiel, bo znów się trochę bardziej zaczęła drapać po głowie. 

Powoli kończy się Dolvit Allergy i zastanawiam się czy kupować kolejne opakowanie?

Wydaje mi się, że coś tam pomaga... chyba mimo wszystko mniej jest tego drapania.

Link to comment
Share on other sites

Na moich ogłoszeniach na olx Miłeczka ma bardzo dużo wyświetleń i po kilka nawet 9 pobrań numerów telefonów, tylko że nikt nie dzwoni :(. Myślę że sporo takich odsłon telefonów wykorzystują ludzie z firm, które potem dzwonią po ludziach żeby im różne rzeczy do sprzedania proponować, telefony, kredyty, ubezpieczenia a nie zdają sobie zupełnie sprawy że dla nas ogłaszających każda odsłona nr tel to nadzieja że to dom dla naszego podopiecznego.

A jeśli chodzi o to drapanie to nie mam pojęcia jak pomóc Miłeczce jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Miłki za maj:

Stan konta na 30 kwiecień wynosi -367,90 zł

+10 zł malti

+367,90 zł Jo37

+20 zł Iwona K.

-372 zł hotelowanie 1-31.05

-30 zł szampon Alervet

-15 zł odrobaczenie

-12 zł Fiprex

Stan konta na 31 maj wynosi -399 zł.

 

Miłka niestety mimo kąpieli nadal się drapie, najbardziej to widać na głowie, gdzie są przerzedzenia i ranki:( 

A specjalnie na tej głowie się skupiłam i zostawiłam tam szampon na dłużej, żeby podziałał (oczywiście delikatnie wszystko, żeby nie naciekło do oczu i uszu).

Po weekendzie muszę podjechać z Miłką do weta na kontrolne badania krwi (tarczyca), to od razu poproszę o zalecenia od weta odnośnie tego drapania się. Myślę, że trzeba będzie powtórzyć leki od dr Pomorskiej z ostatniej wizyty u niej, bo to samo się działo wtedy.

 

Tutaj przerzedzenia i ranki na głowie...

fa6fc79a52fa0d71gen.jpg

d7430b4ec67fef41gen.jpg

793c8f9a2d799c2bgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.06.2018 o 18:14, dorota1 napisał:

Śliczna ta nasza Miłeczka :)

Śliczna, grzeczna i bardzo kochana.

Szkoda tylko, że nikt tego nie dostrzega (nikt, kto szuka psa do adopcji).

 

Miłka trochę odpuściła drapanie po głowie, dzięki czemu ranki się podgoiły. Mamy psiowóz w naprawie i jak go nam nie zrobią do jutra, to poproszę weta, aby przyjechał w piątek, pobrał krew i obejrzał Miłkę.

 

Kupiłam dla Miłki Euthyrox 200 mg, koszt 13,70 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/23070f4367dff868

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj był wet, pobrał krew, obejrzał głowę i uszka. Trzeba będzie powtórzyć zalecenia dr Pomorskiej z ostatniej wizyty, czyli antybiotyk + delikatny steryd. W uszkach znów mała malasezia i wet zalecił Surolan. Surolan akurat mam, ale inne leki będę musiała dokupić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2018 o 21:46, Murka napisał:

Dzisiaj był wet, pobrał krew, obejrzał głowę i uszka. Trzeba będzie powtórzyć zalecenia dr Pomorskiej z ostatniej wizyty, czyli antybiotyk + delikatny steryd. W uszkach znów mała malasezia i wet zalecił Surolan. Surolan akurat mam, ale inne leki będę musiała dokupić.

Bardzo proszę kup co potrzeba Murko dla Miłeczki.

Czyli te problemy z uszkami to coś nawracające :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...