Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Dzisiaj wykąpałam kolejny raz Miłą i koniec z szamponem. Chyba dokupię jeszcze, żeby ulżyć Miłce póki (mam nadzieję) Euthyrox nie zacznie działać?

 

Rozliczenie za lipiec:

-372 zł hotelowanie 1-31.07

-598 zł testy alergiczne

-210 zł analiza krwi + profil tarczycowy

-30 zł Alervet (szampon)

-12 zł Fiprex

-15 zł odrobaczenie

-14,90 zł Euthyrox

+40 zł Iwona K.

+10 zł malti

Razem: -1201,90 zł

 

Chciałam trochę uprościć rozliczenia.. czy może tak być? jest czytelnie wszystko?

Link to comment
Share on other sites

Dziś był u nas wet szczepić psiaki i przy okazji pobrał krew Miłej, bo to już 4-ty tydzień podawania Euthyroxu. Zobaczymy co tam wyjdzie...

Oglądał też skórę Miłej i stwierdził, że wygląda dużo lepiej. Skóra i sierść nie są już suche, są miękkie i miłe w dotyku. Nie ma żadnych ranek itd.

Koszty analizy krwi będę mieć później, na razie tylko koszt dojazdu weta: 4,10 zł (25 zł na 6 psów):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d7f4c82084f764d9

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Murka napisał:

Dziś był u nas wet szczepić psiaki i przy okazji pobrał krew Miłej, bo to już 4-ty tydzień podawania Euthyroxu. Zobaczymy co tam wyjdzie...

Oglądał też skórę Miłej i stwierdził, że wygląda dużo lepiej. Skóra i sierść nie są już suche, są miękkie i miłe w dotyku. Nie ma żadnych ranek itd.

Koszty analizy krwi będę mieć później, na razie tylko koszt dojazdu weta: 4,10 zł (25 zł na 6 psów):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d7f4c82084f764d9

Cieszą takie informacje, oby te kłopoty zdrowotne Miłej skończyły się raz n zawsze.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, teresaa118 napisał:

Trzeba tylko pamietac, ze ten lek na tarczyce musi byc brany az do konca zycia i najlepiej rano, godzine przed jedzeniem

Miła przyjmuje Euthyrox dwa razy dziennie, rano i wieczorem.

 

26 minut temu, yolanovi napisał:

mam opakowanie euthyroxu 200. podeślę Miłej tylko proszę o adres. Mam też opakowanie lotensin 10 mg jeżeli przydałby sie dla jakiegoś psiaka to też wyślę

Byłoby super:) Miła bierze dawkę 150, ale spokojnie sobie podzielę.

Lotensin też się przyda, mamy cztery psiaki, które ten lek przyjmują, dla Kornika przeznaczę.

Adres:

Hotelik u Murki

Katarzyna Mróz

Krzemień Drugi 111

23-304 Dzwola

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.08.2017 o 14:54, teresaa118 napisał:

Trzeba tylko pamietac, ze ten lek na tarczyce musi byc brany az do konca zycia i najlepiej rano, godzine przed jedzeniem

:) to przed, to u ludzi. Psy zazwyczaj biorą w dawkach 2 x dziennie i gramatura wielokrotnie większa niż u człowieka :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11/08/2017 o 15:30, Murka napisał:

Miła przyjmuje Euthyrox dwa razy dziennie, rano i wieczorem.

 

Byłoby super:) Miła bierze dawkę 150, ale spokojnie sobie podzielę.

Lotensin też się przyda, mamy cztery psiaki, które ten lek przyjmują, dla Kornika przeznaczę.

Adres:

Hotelik u Murki

Katarzyna Mróz

Krzemień Drugi 111

23-304 Dzwola

Leki wysylam dzisiaj. Dolozylam jeszcze 4 i 1/2 tabletki Cardisure 10 mg. Moze tez sie przyda

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.08.2017 o 11:46, yolanovi napisał:

Leki wysylam dzisiaj. Dolozylam jeszcze 4 i 1/2 tabletki Cardisure 10 mg. Moze tez sie przyda

Dzisiaj leki doszły, serdeczne dzięki!

Lotensinu jest sporo, więc podzielę między Korniczka i Kaśkę:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że leki na tarczycę działają. I że ten szampon pomaga. Dziękuję Murko 0heart.gif że czuwasz i dbasz o Miłeczkę :). Ja teraz coraz mniej na dogo jestem i będę.

U mnie Miłka ma olx na Lublin obecnie, ale zmienię jej może na Rzeszów.

Na jakie miasto sunia ma jeszcze olx ?

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Onaa napisał:

Dobrze, że leki na tarczycę działają. I że ten szampon pomaga. Dziękuję Murko 0heart.gif że czuwasz i dbasz o Miłeczkę :). Ja teraz coraz mniej na dogo jestem i będę.

U mnie Miłka ma olx na Lublin obecnie, ale zmienię jej może na Rzeszów.

Na jakie miasto sunia ma jeszcze olx ?

U mnie ma teraz na Poznań

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...