Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Dnia 27.09.2017 o 00:38, Murka napisał:

Czyli umawiać wizytę? 

Trochę się obawiam czy damy radę w warunkach hotelowych sprostać wszystkim zaleceniom.

Tak poproszę Murko. Myślę że taka konsultacja będzie ważna również żeby się dowiedzieć na temat odpowiedniej karmy na Miłeczki, żeby zminimalizować niekorzystne dla niej rzeczy w otoczeniu, i żeby też można było poinformować przyszły domek, który napewno gdzieś jest :), o zaleceniach w opiece nad sunią w związku z jej alergią.

Link to comment
Share on other sites

Miła była wczoraj w Lublinie, wizyta kosztowała 294 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/2299fb9659ed7690

 

Dr Pomorska zapoznała się z historią choroby Miłej i z wynikami dotychczasowych badań. Powiedziała, że alergia osłabnie w zimie, bo nie będzie zarodników grzybów, na które jest uczulona.

Sunia dostała leki, za dwa tygodnie mamy się znów pojawić do kontroli. 

Tutaj karta z wizyty:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/e90616b85719e54e

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jutro ma do mnie dzwonić Pani zainteresowana adopcją suni... pani wiek suni nie odstraszył, jak mi napisała w smsie "jeśli sunia dobrze reaguje na dzieci to jest zdecydowana na adopcję". Dziś nie mogła rozmawiać, tylko wymieniłyśmy parę smsów, ma dzwonić jutro. Pozostaje czekać...

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Murka napisał:

Jutro ma do mnie dzwonić Pani zainteresowana adopcją suni... pani wiek suni nie odstraszył, jak mi napisała w smsie "jeśli sunia dobrze reaguje na dzieci to jest zdecydowana na adopcję". Dziś nie mogła rozmawiać, tylko wymieniłyśmy parę smsów, ma dzwonić jutro. Pozostaje czekać...

Czekamy i kciuki zaciskamy  59f4edcc7f95c_kciuki1.jpg.393f9a6a9e500179256842405652035e.jpg 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Murka napisał:

Jutro ma do mnie dzwonić Pani zainteresowana adopcją suni... pani wiek suni nie odstraszył, jak mi napisała w smsie "jeśli sunia dobrze reaguje na dzieci to jest zdecydowana na adopcję". Dziś nie mogła rozmawiać, tylko wymieniłyśmy parę smsów, ma dzwonić jutro. Pozostaje czekać...

Cudne wieści!!! Oby suni się poszczęściło!!! Trzymam mocno kciuki!! Miłeczko, za ciebie i TWÓJ domek!!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...