Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Na moje konto przyszlodla Miłeczki 50zł od pani Ani ze Szczekocin, z tego wyróżniłam moje olx (12,72zł) na Rzeszów

https://www.olx.pl/oferta/mileczka-taka-kochana-mila-sunieczka-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDj67sP.html

zrobię jeszcze jedno może na Katowice tylko potrzebuję nowych zdjęć Miłeczki żeby nie wyrzucili z portalu, i też wyróżnię

Tolu,

czy olx na Poznań jest wyróżniony ? Jeśli nie to wyróżnię. A czyj tel jest podany w ogłsoszeniu ? Bo to nie Murki.

MUrko,

proszę jak będzie pogoda to mogłabyś zrobić jakieś nowe fotki Miłeczce ? Np przy człowieku ? Bardzo proszę :).

 

Myślałam jeszcze żeby wyróżnić ogłoszenie na gumtree ale nie wiem  - co o tym sądzicie ?

 

Link to comment
Share on other sites

To poproszę o linki do ogłoszeń to wyróżnię z tych pieniążków od pani Ani.

Ja - Rzeszów i jak będą nowe fotki to zrobię Kraków albo Katowice (Miłka, Miła)

Havanka - Wrocław (jakie imię jest w ogłoszeniu ?)

Tola - Poznań (Malaga)

Link to comment
Share on other sites

Dziś miałam pierwszy tel. w sprawie Miłki ze Śląska (ogłoszona była na Gliwice). Na razie bez konkretów - po informacji o tym, że u suni trzeba kontynuować podawanie Euthyroxu pan powiedział, że się zastanowią nad adopcją. 

Wczoraj dostałam trochę leków po zmarłym piesku od p.Aurelii ze Zbąszynia - jest m.in. Euthyrox, także Miłka ma teraz spory zapas:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2017 o 16:51, Havanka napisał:

Historia płatności

ID Transakcji Tytuł   Kwota
dzisiaj 43632340
Pakiet promowań Maxi do 3 paź

Gdybym miała jeszcze kochającego pana...

  -17,81 zł

Wyróżniłam dzisiaj ogłoszenie Havanki na Kraków.

Historia płatności

ID Transakcji Tytuł   Kwota
dzisiaj 43633098   -7,20 zł

Wyróżniłam ogłoszenie Toli, dla Miłki jako Mallagi :) na Wrocław za 7 dni na stronie głównej.

 

Moje ogłoszenia:

https://www.olx.pl/oferta/mileczka-kochana-mila-sunieczka-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDj67sP.html

wyróżnione za 12,72zł na Warszawę

i

https://www.olx.pl/oferta/lagodna-sunia-kocha-dzieci-i-doroslych-mila-czeka-na-dobry-dom-CID103-IDook64.html

wyróżnione za 12,72zł na Katowice.

Z 50zł od pani ANi ze Szczekocin za mc lipiec zapłaciłam za te cztery wyróżnienia ogłoszeń Miłeczki razem 50,75zł.

Kolejne 50zł, które przyszło na moje konto od pani Ani ze Szcz. za mc sierpień przelałam na konto Jo37.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.09.2017 o 18:43, Havanka napisał:

Trzymam kciuki ! Renatko, mogłabyś w swoim ogłoszeniu, wyczycić liczbę wyświetleń? Jest ponad 1000. To raczej nie zachęca do ewentualnej adopcji.

Nie wiedziałam że można wyzerować liczbę wyświetleń. Zrobiłam tak jak napisałaś Havanko.

 

Murko, nikt nie dzwonił o kochaną Miłeczkę :( ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zaglądam do Miłej nieustannie, ale nie piszę, bo już sama nie wiem co robić, aby znależc suni własny dom:(

Martwi tez to drapanie się Miłej :(

Nie pamiętam już - czy ona bierze jakiś lek na to uczulenie?

Może jednak rozważyć wyjazd na konsultację do specjalisty...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...