Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Dnia 15.05.2017 o 21:30, Onaa napisał:

Miłeczka ma olx.

Tylko? Wydaje mi się, ze Havanka robiła coś jeszcze...

To chyba trzeba spróbować porobić i inne ogłoszenia,  pokazać sunię większej liczbie osób...

Rozejrzę się za bazarkiem z ogłoszeniami.

Link to comment
Share on other sites

Tyśka - bardzo dziękuję za ogłoszenia, to duża pomoc :)

Musimy chyba zmienić taktykę szukania domów dla Miłej i Astry - czas leci, a dziewczyny wciąż bez własnych rodzin.

Może wiekszza liczba ogłoszeń przyniesie te tak długo wyczekiwane domki...

Havanka robiła Miłej OLX, ale nie pamiętam, czy i inne ogłoszenia.

Dzisiaj wraca z wypoczynku, może zajrzy i napisze.

Link to comment
Share on other sites

Miła się niestety znów drapie:( Na razie niezbyt często, ale tak się wcześniej zaczynało. Pod koniec kuracji sterydowej nie drapała się w ogóle.

Rozmawiałam z wetem, powiedział, że jeśli wykluczyliśmy siano to trzeba karmę zmienić na alergiczną. Mówił, że dobra i stosunkowo niedroga jest Arion Hypoallergenic.

Mam trochę fotek fajnych fotek Miłej, jak obrobię to wrzucę.

Link to comment
Share on other sites

Mam informacje od Havanka, ze przy robieniu OLX, jak zwykle, zrobiła pakiecik i innych ogłoszeń :)

Tak więc Miła miała  trochę ogłoszeń, tylko szczęścia ciut mniej :(

 Zobaczymy teraz, może tym razem się uda.

Ja spróbuję tez dodać suni jakieś ogłoszenie.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, KrystynaS napisał:

Miłka bardzo dobrze wygląda, sierść błyszczy,  hasa po ogrodzie zadowolona. Zeby tylko nie wróciło to drapanie, na co ona uczulona?? No i oczywiście aby wreszcie był ten jej dom.

Miła szczęśliwa, nadrabia stracony w schronie czas, tylko jeszcze żeby znalazł się ten jedyny domek...

Link to comment
Share on other sites

CZasami psy mają uczulenie na kurczaka.  Ale nie wiem czy to może się objawiać takim silnym drapaniem. Martwię się co z Miłeczką, a to nikt jej nie chce do adopcji, a to ma jakieś problemy ze zdrowiem, bidula. Dobrze chociaż że ona jest szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...