Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Dnia 11.01.2017 o 14:57, teresaa118 napisał:

Poszla stala dla Mileczki na styczen i luty

Miłeczka dziękuje Duży uśmiech. Be Mine

18 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

I ja zaglądam do cudnej Miłeczki  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony śnieg

Witaj bananDuży uśmiech.

18 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Tak chciałabym, żeby niedługo znalazła dom. To taka rewelacyjna sunia! :)

Tak jest Duży uśmiech , Miłeczka to cudna sunia!

Dnia 10.01.2017 o 11:38, jaguska napisał:

Stała dla Miłeczki poleciała pies-ruchomy-obrazek-0540.gif

Dziękujemy miłosny .

Link to comment
Share on other sites

Tak, Miła już mieszka z Dolarem. Służy mu towarzystwo suni. Miłka ośmiela go i Dolar czuje się dużo pewniej przy niej. Np. jak przykucnę to Miła pędzi bez wołania i Dolarek też skwapliwie się zbliża:) Miłka jest trochę zazdrosna o względy, np. odgradza swoim ciałkiem mnie od Dolara, łapą trąca mi rękę, którą wyciągam do Dolara, nadstawia i wpycha pod ręce, gdy głaskam Dolara. Ogólnie lubi być w centrum zainteresowania:)

Dzisiaj robiłam filmiki i chyba się tam Miła załapała - jutro zobaczę co mi tam wyszło (bardzo śnieg padał) i jak coś wyjdzie to wrzucę.

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Onaa napisał:

gdyby nie udało się jej wyciągnąć ze schroniska, to pewnie nigdy nikt by się nie dowiedział że to taka cudna przekochana sunia.

Też nieustannie myślę o Miłej i innych takich Miłeczkach, które są w schronie od wielu lat.... bo mają pecha...

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Też nieustannie myślę o Miłej i innych takich Miłeczkach, które są w schronie od wielu lat.... bo mają pecha...

 

Właściwie każdy pies, któremu da się czas i serce, jest wspaniały. I dla setek tysięcy psów w tym kraju pozostanie to tylko teorią. 

Oby Miłeczka doświadczyła jeszcze własnego domu z własnym kochającym ludziem. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Dzisiaj otrzymałam wiadomość, ze prawdopodobnie w numerze lutowym Przyjaciela Psa ukaże się ogłoszenie naszej księżniczki.

Dziękuję 0heart.gif.

Przed chwilą, Havanka napisał:

Drugi pakiet odświeżeń dla Miłeczki, aktywny od dzisiaj do 25 stycznia:

 

P1020598.JPG

Dziękuję 0heart.gif .

Czekamy na Ten domek, który pokocha Miłeczkę :).

Link to comment
Share on other sites

Przyjdzie dzień, kiedy okaże się, że Miłka jest dla kogoś bardzo ważna. Musimy jeszcze chwilę poczekać.

Wstawię tu fragment tekstu znalezionego gdzieś 'w odmętach Internetu'

"...Najpierw wchodzi do Twojego domu. Brudne i śmierdzące. Zbuntowane. Dziwne.

Zaczynacie się uczyć siebie. Krok po kroku, dzień po dniu. Nagle okazuje się, że to „coś" jest „kimś". Jest Twoim Psem. Kimś, z kim musisz się liczyć. Kogo bierzesz pod uwagę w swoich planach. Członkiem rodziny. Razem przeżywacie życie, miłe i złe chwile. W lodówce masz tylko światło, ale puszka z karmą jest pełna. Zeszłoroczne, znoszone buty ale Pies jest zaszczepiony i odrobaczony.

Dajesz i dostajesz. Razem łatwiej."

 

Lubię ten tekst - taki prawdziwy życiowo.

Gorące uściski dla Miłeczki w te znów mroźne dni. 0heart.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2017 o 16:46, KrystynaS napisał:

Przyjdzie dzień, kiedy okaże się, że Miłka jest dla kogoś bardzo ważna. Musimy jeszcze chwilę poczekać.

Wstawię tu fragment tekstu znalezionego gdzieś 'w odmętach Internetu'

"...Najpierw wchodzi do Twojego domu. Brudne i śmierdzące. Zbuntowane. Dziwne.

Zaczynacie się uczyć siebie. Krok po kroku, dzień po dniu. Nagle okazuje się, że to „coś" jest „kimś". Jest Twoim Psem. Kimś, z kim musisz się liczyć. Kogo bierzesz pod uwagę w swoich planach. Członkiem rodziny. Razem przeżywacie życie, miłe i złe chwile. W lodówce masz tylko światło, ale puszka z karmą jest pełna. Zeszłoroczne, znoszone buty ale Pies jest zaszczepiony i odrobaczony.

Dajesz i dostajesz. Razem łatwiej."

 

Lubię ten tekst - taki prawdziwy życiowo.

Gorące uściski dla Miłeczki w te znów mroźne dni. 0heart.gif

Piękny tekst, tez popłakało mi się.

Zapisałam, wykorzystam na pewno.

Miła na Siepomaga zebrała już część kwoty, zbieramy nadal...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...