Jump to content
Dogomania

11.03.2017 Kajtus pojechal do swojego domku.


DORA1020

Recommended Posts

Dziś byłam w lecznicy i pytałam ile Kajtuś ważył. Wet powiedział, że 8.90 kg, czyli prawie 9 kg! Zdziwiłam się bardzo i wet też był zdziwiony, bo psiak zupełnie na tyle nie wygląda:)

Po odjęciu kosztów odrobaczenia, odpchlenia, szczepień zostało jeszcze 85 zł do wykorzystania, czyli do kastracji trzeba będzie dopłacić tylko 15 zł (bo kosztuje 100 zł).

Psiak jest bardzo grzeczny w domu, lubi spacerki, które potem odsypia:) Jest przyjazny wobec kotów a także psów. Trochę bałam się o psich panów, którzy mieszkają w domu - czy nie będzie problemu. Ale dziadki nie przejęły się specjalnie nowym chłopakiem, a Kajtuś bardzo chce się z nimi zaprzyjaźnić - jak ze wszystkimi psiakami (większość to suczki) - do wszystkich psów podchodzi z radością i bardzo przyjaźnie. Jego urokowi nie oparła się nawet domowa zołza (suczka mix ratlerek) - Kajtuś jest pierwszym psem, którego nie zdominowała na dzień dobry, tylko zaczęła odpowiadać na jego zaproszenia do zabawy:)

Jak się trochę oswoi to zrobimy Kajtusiowi ładne fotki pod ogłoszenia.

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

a czy wet ma dobra wage? :)

tez tyle bym mu nie dala,wyglada na mala pchelke

dziekuje Murka za takie pomyslne info o Kajtusiu:)  wychodzi na to,ze to kolejny psiak-marzenie:)

juz sie nie trzesie z zimna...prawda?

siedzi sobie w ciepelku w psim towarzystwie:) tego mu bylo potrzeba

teraz tylko potrzebna sa stale deklaracje

mdk  pisala na watku,ze wplaci cos dla psiaka

musze jej wyslac link do watku....obym tylko nie zapomniala.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O ‎10‎/‎14‎/‎2016 o 11:33, teresaa118 napisał:

 

 

 

 

 

 

20 godzin temu, Murka napisał:

 

 

 

 

 

Mam problem z dogo. Nie moge dodac watku do obserwowanych I nie moge nic napisac bez cytowania postow. O co tu chodzi . Jesli ktos wie jak to obejsc to prosze o pomoc.

Na watek Kajtusia moge tylko wejsc z watku Snikersa gdzie jest link do watku :(

Link to comment
Share on other sites

O ‎10‎/‎14‎/‎2016 o 11:33, teresaa118 napisał:

 

 

 

 

 

 

O ‎10‎/‎14‎/‎2016 o 17:50, Murka napisał:

 

 

 

 

 

Cioteczki zalajkowujcie posty innych, wtedy mozna wchodzic na watek z powiadomien.Troche szybciej niz szukac watku Snikersa I linku do watku Kajtusia.

 

Link to comment
Share on other sites

O 16.10.2016 o 18:30, Ingrid44 napisał:

 

 

Murko, czy masz paypal ?

Dora i Murka, zalajkowalam wasze posty wiec mozecie wchodzic na watek z Powiadomien . Jest troche szybciej.

Nie mam niestety Paypala...

Ja sobie wątki teraz dodaję do paska zakładek w przeglądarce...

 

O 16.10.2016 o 22:29, Poker napisał:

Jak maluch do dzieci?

Na razie bardzo w porządku, nie boi się, nie jest agresywny.

Porobię fotki z Hanią to zobaczycie:) Tylko muszę go wykąpać, bo trochę wonieje i sierść biedniutka. Chciałam z tym parę dni odczekać (żeby się trochę z nami oswoił i żeby preparat na pchły dobrze się wchłonął).

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...