Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

4 godziny temu, Monaga napisał:

Tak tak jutro jedziemy po Astrę! 

Wyjeżdżamy o 6.00

Nie możemy się doczekać 

Wspaniale  serce 13 w oczach.png  Jedźcie ostrożnie, bo warunki na drogach niekorzystne.

Kochana Lisiunia już od jutra będzie w swoim Domku jedyną, kochaną, hołubioną i pieszczoną sunią.

Wielkie dzięki Wam za jej szczęście  serce 1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe, czy jutro będzie taka szklanka na drodze jak dziś akurat na trasę. 

Będzie trzeba powoli jechać a 600km przed nami.

Na dodatek trochę jestem chora i kiepsko się czuję, ale jestem przyzwyczajona do funkcjonowania pomimo choroby. 

Najgorsze, że smycz Astry nie przyszła i będzie musiała mieć Grawera zapasową, a miała mieć wszystko swoje piękne i nowiutkie. Pewnie przyjdzie w poniedziałek. 

Już nie mogę się doczekać. Odliczam godziny do spotkania z moją kochaną wymarzoną sunieczka.  Nie mogę uwierzyć, że wreszcie ją zobaczę i będę mogła wyczochrać. Ciekawe, czy będzie chciała ze mną spać. 

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Och, bedzie chciala spac jak nic z pancia w lozku. Moja sunia pierwsza noc zagladala co chwile do mnie na lozko, ale nie osmielila sie wskoczyc. Na lozku lezal nasz papilionek, ktory byl panem i wladca. Pare dni pozniej niesmialo wskoczyla na lozko mimo glosnych protestow Bob`yego i zostala. A wazy 30 kg(patrz awatar) a papilionek tylko 6 kg

 

Link to comment
Share on other sites

 Wciąż nie mogę uwierzyć, że tak szybko sprawdziły się wszystkie nasze marzenia dotyczące przyszłego życia Lisi  vel Astry - i jak tu znowu nie płakać ze szczęścia http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Kolejne bajkowe zakończenie zamojskiej suni zabranej ze schronu w chwili, kiedy wydawało się, że nie ma już nadziei.

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Witam. Podróż po Lisie -Astre zaplanowana. Ja jako kierowca podjełam wyzwanie i ten jedyny wolny dzień od pracy przeznaczę na podróż po utesknioną Gwiazdeczkę. We mnie pozostaje nadzieja i wiara w szczęśliwą podróż. Age proszę by nie wyskakiwala z paniką gdy kieruje :-) bo kiedyś serduszko mi stanie :-P Zapewniam wszystkich, że dotrzemy bezpiecznie. Auto przygotowywalam przez wolne popołudnie. Jest gotowe by zawieźć nas i przewieźć do Domku Astrunie. Aga ciągle otwarcie i szczerze przeżywa ten moment, który nadejdzie. Ja jestem bardziej skryta ;-) ale cieszę się równie mocno.

I jeszcze jedno... Jestem wdzięczna wszystkim osobom, które pomogły Lisi w powrocie do zdrowia. 

Caluję,

Mon :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lisia bardzo szczęśliwa, że znów jest w domu:) 

Właśnie schnie w łazience po kąpieli:

0c8b807f172df644gen.jpg

c3256e8504a769bbgen.jpg

 

Sierść zrobiła się jej bardzo gęsta i pierwszy raz miałam co wyczesywać:) 

 

Poniżej to oczko, o którym pisałam. Mówiłam o tym wetowi dzisiaj, radził posmarować neomycyną dookoła co też zrobiłam. Na pewno trzeba to będzie obserwować i ew. pokazać wetowi.

5305a10f8772e65bgen.jpg

ba90cfae492e2427gen.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Monaga napisał:

Wyjechaliśmy z opóźnieniem, ale droga dobra, 1 st. Na plusie. Planowo będziemy o 10.30 

 

22 minuty temu, Havanka napisał:

Już za około godzinę, Astra spotka się z nową rodziną. Wciąż nie mogę uwierzyć, że to się dzieje naprawdę... Jeszcze niedawno właśnie o tej chwili marzyłam !

Szczęśliwej drogi !

To już tylko minuty do spotkania    serce 8.gifserce 8.gifserce 8.gif 

Ileż to będzie radości   gif podskoki z radości.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...