Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

4 godziny temu, Monaga napisał:

Oczywiście, nie będę się znęcać nad wszystkimi oczekującymi. Będę pstrykac fotki i wrzucać na forum

Mamy taką nadzieję  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig Wszyscy z niecierpliwością będziemy czekać na fotki z nowego domku. 

4 godziny temu, Monaga napisał:

Zaczynam się stresować. Boję się tych pierwszych dni . Boję się, że będą wychodzić jakieś problemy i że będę latać między pracą a psami z językiem na brodzie. Wolę być ewentualnie miło zaskoczona niż rozczarowana. 

To normalna reakcja, stres przed nową sytuacją. Ale jest też powiedzenie: "Strach ma wielkie oczy!" Może więc nie ma co martwić się na zapas?? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wreszcie i ja witam cieplutko nowy domek Lisi, ominęło mnie tutaj tyle wspaniałych chwil, ale tak czasami bywa.

Tęskniłam, często myślami byłam z Wami.

Przeczytałam przed chwilką wszystko z wypiekami na twarzy no i myślę, ze  zapowiada się kolejny wspaniały dom dla zamojskiej suni, która przeszła długą drogę, pełną bólu
i cierpienia, żeby wreszcie dzięki pomocy i wsparciu tylu Aniołów  wypatrzyła ją ta Jedyna Rodzina.

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Monaga napisał:

Oczywiście, nie będę się znęcać nad wszystkimi oczekującymi. Będę pstrykac fotki i wrzucać na forum. Zaczynam się stresować. Boję się tych pierwszych dni . Boję się, że będą wychodzić jakieś problemy i że będę latać między pracą a psami z językiem na brodzie. Wolę być ewentualnie miło zaskoczona niż rozczarowana. 

Przede wszystkim dziękuję już teraz za obiecane fotki, bo to dla nas jak balsam dla duszy. A jeśli chodzi o stres, który już zaczyna sie udzielać, to jak pisze Alaskan, jak najbardziej prawidłowa reakcja. Wszyscy się denerwujemy w takich sytuacjach, ale to tylko oznacza, że los psa nie jest nam obojętny. Myślę, ze większych problemów nie będzie. Lisia-Astra to spokojna i łagodna sunia. Będzie dobrze !

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Tola napisał:

Wreszcie i ja witam cieplutko nowy domek Lisi, ominęło mnie tutaj tyle wspaniałych chwil, ale tak czasami bywa.

Tęskniłam, często myślami byłam z Wami.

Przeczytałam przed chwilką wszystko z wypiekami na twarzy no i myślę, ze  zapowiada się kolejny wspaniały dom dla zamojskiej suni, która przeszła długą drogę, pełną bólu
i cierpienia, żeby wreszcie dzięki pomocy i wsparciu tylu Aniołów  wypatrzyła ją ta Jedyna Rodzina.

 

 

 

Witaj Tolu !!! Bardzo się cieszę, ze znów jesteś z nami ! Będziesz świadkiem kolejnej zmiany w życiu Lisi - już ostatniej ! To najważniejsze i najszczęśliwsze wydarzenie !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tola napisał:

Wreszcie i ja witam cieplutko nowy domek Lisi, ominęło mnie tutaj tyle wspaniałych chwil, ale tak czasami bywa.

Tęskniłam, często myślami byłam z Wami.

Przeczytałam przed chwilką wszystko z wypiekami na twarzy no i myślę, ze  zapowiada się kolejny wspaniały dom dla zamojskiej suni, która przeszła długą drogę, pełną bólu
i cierpienia, żeby wreszcie dzięki pomocy i wsparciu tylu Aniołów  wypatrzyła ją ta Jedyna Rodzina.

Witaj na nowo na dogo :)

 

Link to comment
Share on other sites

Państwo przyjeżdżają po Lisię w tę sobotę (21.01) ok. godziny 10.00 :)

 

Wczoraj zauważyłam, że sunia zdrapała sobie lub w jakiś inny sposób "zgubiła" brodawkę z oka. Nie ma tam ranki ani nic takiego, tylko troszkę powieka goła, bez sierści. Wczoraj sunia jeszcze oczko przymrużała, ale dziś już całkowicie ok. Chyba się tak szykuje na wyjazd, żeby dobrze wyglądać:)

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, elik napisał:

Za tydzień Lisia będzie w swoim wspaniałym Domku. To będzie najdłuższy tydzień :)

 

3 minuty temu, Murka napisał:

Państwo przyjeżdżają po Lisię w tę sobotę (21.01) ok. godziny 10.00 :)

. . .

I tym sposobem, z najdłuższego, stał się najkrótszym tygodniem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...