Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

2 minuty temu, agat21 napisał:

O rany, przepraszam, źle wpisałam tytuł przelewu, na Polę moja comiesięczna deklaracja poszła swoją drogą..

Te 25 zł jest dla suczynki, pisałam Ci chyba na pw. Przepraszam za pomyłkę. 

Nie szkodzi :) Już wszystko ok. Mam jeszcze wpłaty od Anuli - 50 zł i od doris66 - 20 zł no i od agat21 - 25 zł. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy .

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Anetko,  a od Pawła jeszcze nie ma? 

Jest i od Twojego Pawła - 50 zł i od yolanovi 20 zł oraz od helli 50 zł. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy. Już wpisuję wszystkie wpłaty w rozliczenie.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minut temu, ania75 napisał:

nie mogę dodać wątku do obserwowanych - boję się, że mi zaginie

Po ostatnich zmianach na dogo niestety nie można dodać wątku do obserwowanych Znalezione obrazy dla zapytania Gify, emotikony złość Może zapisz sobie link do wątku na pulpicie? Nie chciałabym, aby ci zaginął. Zapraszam serdecznie do odwiedzin biednej, chorej suczki, której być może los już niedługo się odmieni....

  

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ania75 napisał:

nie mogę dodać wątku do obserwowanych - boję się, że mi zaginie

Aniu, wrzuć sobie do zakładek; będąc na wątku, kliknij gwiazdkę w prawym, górnym rogu a potem, gdy pokaże się "rameczka" - zaakceptuj. Następnym razem, gdy będziesz chciała wejść na ten wątek, kliknij w "paczuszkę" obok gwiazdki. Pokaże sie tytuł wątku, na który klikasz.

Link to comment
Share on other sites

O 14.10.2016 o 10:23, Havanka napisał:

Anetko, jesteś kochana !!! Wspaniale ! FB nawet nie próbuję zgłębić. Dla mnie to wciąż wielka zagadka.

Ja przymierzam się do "normalnego" bazarku min. dla suni.

Yolanovi z nieba nam spadasz  z tym wydarzeniem na FB ! Oczywiście, ze moze być weekend. Myślę, ze Fundacja ZEA bez przeszkód udostępni nam swoje konto do zbiórki kasy. Bardzo Ci dziekuję !!!

 

Oczywiście, ze ZEA udostepni konto, natomiast proponuję,aby o  pieniądze starać się na FB dopiero  wtedy, jak suczka będzie poza schroniskiem...

Na razie można prosić o DT dla suni, bo teraz to najważniejsze.

O 13.10.2016 o 22:01, Havanka napisał:

Dokładnie tak samo myślę. Tym bardziej, ze jest schorowana i w schronie nie może liczyć na żadną pomoc.

Nie śpieszyłabym się z tym wiekiem suczki. W tym schronie często są sprzeczne informacje - przekonaliśmy się o tym już kilka razy. Myślę, ze w trybie pilnym trzeba wyciagnąć ją i na razie umieścić w hoteliku. Porobić konieczne badania ale u niezależnego weta, który określi też wiek suni i zacząć leczenie. W międzyczasie intensywnie szukać DT a najlepiej BDT. Zapewne sunia jest chora i będzie potrzebowała kasy na leczenie. ZEA ma już konto na "Sie pomaga". Może wykorzystać go, jak również zrobić wydarzenie na FB, bazarki, deklaracje. Nie możemy się załamywać i "brać na przeczekanie" . Czasem życie przynosi nieoczekiwane rozwiązania, tylko nie możemy na nie biernie czekać...

 

O 13.10.2016 o 19:31, Jo37 napisał:

Wydaje mi się ,że 14 lat to zawyżony wiek . Już by nie żyła. Jak dla mnie to musimy ją szybko wyciągać i leczyć.

Rozumiem, że zostało sprawdzone czy to nie jest choroba zakaźna. Czy wet mógłby zrobić badania odpłatnie ?

 

O 13.10.2016 o 20:37, Jo37 napisał:

To  zróbmy badania. Na same badania zdobędziemy pieniądze.

 

Rozmawiałam z Murką - na razie miejsca nie ma, może znajdzie się coś ok. 1 listopada, ale Kasia dopyta dzisiaj swojego  weta - może zgodzi się przetrzymać sunię u siebie dłużej, wtedy można będzie  zabrać dziewczynę wcześniej, zrobić badania.

Bo rozumiem, że badania robimy poza schronem, czy tak?

Nadal szukajmy jakiegoś DT, chociaż na pewno łatwo nie będzie :(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Według mnie tak. Przecież za badania i tak musimy zapłacić. Jeżeli suczka pojedzie do Murki, jej wet wszystko kompleksowo zrobi i nareszcie będziemy wiedzieli co tak na prawdę jej dolega. . 

Dokładnie tak samo myślę.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, dwbem napisał:

Poproszę o konto dla biednej suni, wprawdzie już kilka psiaków wsparlam ale jak patrzę na tę biedę to serce się kraje. Jako emerytka niewiele mogę dać ale każdy grosz się przyda dla tej biedy.

Witam serdecznie na wątku. Bardzo dziękuję za pomoc chorej suczce.  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatamiJuż wysłałam numer konta na PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...